Вибір 3G, 4G WiFi MiFi роутера

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Девочки и мальчики, есть на продажу один из лучших 3G MiFi роутеров, Motorola XT907
CDMA/GSM/UMTS, интертелеком/лайфселл/киевстар/водафон :)
http://red-forum.com/market/showthread.php?p=163758

Часом, не траплялися моб.роутери gsm+cdma з pptp/ipsec/openvpn-клієнтом на борту?..
Траплялися, люба американська "всестандартна" моторолка з андроїдом :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Господа, я правильно понимаю, что ZTE AC30 не дружит с новейшими USIMками? Лайфселловская не хочет заводиться...

а у тебя какая максимальная скорость у ZTE AC30 на раздачу? у меня больше 2 мбит на лайфе не раздает почему то.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Выбор 3G WiFi роутера

а у тебя какая максимальная скорость у ZTE AC30 на раздачу? у меня больше 2 мбит на лайфе не раздает почему то.

Я его так и не поднял, таких старых симок ЛС, которые ему нужны, у меня нет :D
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Выбор 3G WiFi роутера

а на других операторах?

Ох и намучался я в попытках найти в своём загашнике симку, которая на нём заведётся, выбор пал на Yezzz :D Результаты (как для спального района в час ночи с модемом в окне и сигналом -69) не то что скромные, а ОЧЕНЬ скромные. Не исключено, что больше он и не может.

 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Mathias, нормпльный результат для устройства до 7.2Мбит в реалиях густонаселенного района
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Ох и намучался я в попытках найти в своём загашнике симку, которая на нём заведётся, выбор пал на Yezzz :D Результаты (как для спального района в час ночи с модемом в окне и сигналом -69) не то что скромные, а ОЧЕНЬ скромные. Не исключено, что больше он и не может.


вот и у меня такое же. видать это его предел.

на днях мутанул себе ZTE MF90+ и с симкой лайфа которая только 3G выдало 12 мбит.
 
Реєстрація
24.12.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Господа, я правильно понимаю, что ZTE AC30 не дружит с новейшими USIMками? Лайфселловская не хочет заводиться...

там по всей видимости проблема в вольтаже: скорее всего, AC30 умеет только 3,3v, а новые симки идут под 1,8v

прочитал свой старый пост, хз честно что там творится с питанием у него. в 8310 эта же симка работает, а в АС30 нет. отсюда вопрос, а 8310 с 1.8v случайно не умеет работать?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Dimi4, это ж не рубильник, что бы можно было просто так подать питание.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Да и не стоила в данном случае игра свеч с такими-то показателями. Взял другой роутер в маркете и счастлив.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Купив на барахолці ZTE MF90 за 250грн, закинув туди сім-пару свого тарифу від кс з безлімітним інтернетом. Стабільно тримає 10/20 (дивно що віддача більша) ТВ з запущений ютубом, ні одного фріза чи відвалу інтернету годинами
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Купив на барахолці ZTE MF90 за 250грн, закинув туди сім-пару свого тарифу від кс з безлімітним інтернетом. Стабільно тримає 10/20 (дивно що віддача більша) ТВ з запущений ютубом, ні одного фріза чи відвалу інтернету годинами

Так він 4Ж. Треба було в темі про 4 Ж писати.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Re: Выбор 3G WiFi роутера

хм, провтикав, треба перенести
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Фрешш, це не роутер, а шматок лайна з пластику, десь таке тупо лежить, якщо не викинув. Краще б ці гроші пропив. Бери Nexx WT3020h та ший в Padavan, на форумі були інструкції.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Фрешш, це не роутер, а шматок лайна з пластику, десь таке тупо лежить, якщо не викинув. Краще б ці гроші пропив. Бери Nexx WT3020h та ший в Padavan, на форумі були інструкції.
Та чому так зразу категорично? В мене він справно працював на рідній прошивці. А недавно я перешив його на OpenWrt - теж працює справно. Правда, не знаю, поки-що, для чого перешив. Ще не придумав, для чого.:)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Выбор 3G WiFi роутера

raptor, може, тобі більше повезло, але мій не бачив половини модемів, та ще й якось не с першого разу знаходив, і не видавав швидкість, набридло таке.
 
Зверху