com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
10.07.10
Місто
Днепр
Ощадбанк закрыл лазейку для бескомиссионных переводов между картами (Sendmoney, TAS2U).

Теперь перевод с Ощада на универсальную Привата стоит 0.5%(но не меньше 5грн). С 5марта ссссс....и.Это оно?
 
Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Olgen, вам - не підходить, а їм дуже підходить! Отримати комісію за зняття коштів...
У регламенті поки вони пишуть, що якщо в людини є "поточний" рахунок в банку, то субсидія автоматично зарахується туди, якщо нема - то при першому отриманні вони вам запропонують відкрити картку і підключать смс-інформування...
Субсидии будут выдавать, через "Швидка копійка", если нет счёта.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
shtirlic, при первом посещении можно открыть счет и избавить себя от ежемесячного посещения этой клоаки
 
  • Like
Реакції: drmz

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
В Ощаде тарифы меняются частенько.
Сейчас уже выложили тарифы на картпродукты с 05.03, 12.03, 02.04
И не лень им новые тарифы вводить каждые неделю-другую...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Olgen, якщо у вас є моя картка і ви отримувач субсидії, то при дзвінку на гарячу лінію вам автомат повідомить, що субсидію буде зараховано на ваш рахунок автоматично, якщо ж ні - то переказ Швидка копійка у касі з паспортом і кодом. Там вам запропонують від разу відкрити соціальну картку.
Мені у відділенні про виплату субсидій консультант-стажер сказала, що випускають соціальну карту електрон, щодо тарифу не уточнила. гадаю, мій рахунок, як і сказав GAlexV, бо іншого тарифу з бесплатною видачею коштів в них нема.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Там вам запропонують від разу відкрити соціальну картку.
Любят они еще такую ерню: ой для Вас денег нет, давайте мы закажем, придете завтра послезавтра или можете открыть депозит на две недели и потом придете забирать в конкретный день.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Любят они еще такую ерню: ой для Вас денег нет, давайте мы закажем, придете завтра послезавтра или можете открыть депозит на две недели и потом придете забирать в конкретный день.
для уникнення таких ситуацій як раз вони й пишуть на сайті, щоб не пенсіонери і не клієнти ОЩБ реєструвались на сайті або по гарячій лінії. Хоч субсидії зараз не великі, але дійсно може в деяких відділеннях готівки забракнути.
Хоча сумніваюсь, що із субсидниками такі номери пройдуть, тут аби картку відкрити і то буде щастя...

Добавлено через 6 минут
Ось я на вихідних за неуспішні реєстрації Моєї картки на сторонніх сервісах попав на комісію 3 грн :( Поповнив її з моні. У авторизаціях була комісія 1%, опис транзакцій monodirect. Проте після списання даних поповнень комісія зникла.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Не витримав контакт-центр Ощада субсидіантів, при дзвінку в контакт-центр навіть голосове меню не доступне, заразу говорять, що всі лінії зайняті.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Не витримав контакт-центр Ощада субсидіантів, при дзвінку в контакт-центр навіть голосове меню не доступне, заразу говорять, що всі лінії зайняті.
Як би не так. Ощад просто банить дозвін з номерів, яких вже був хоча б один дзвінок. Їм кажуть, що лінії зайняті.
 
  • Like
Реакції: Stiv
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Як би не так. Ощад просто банить дозвін з номерів, яких вже був хоча б один дзвінок. Їм кажуть, що лінії зайняті.

Точно, перший раз дзвінок пройшов, а вже другий раз говорить, що лінії зайняті. Тупо зробили, чого в голосове меню не пускають. Випадково вибив сам і чи через поганий зв'язок обрив і все. А якщо потрібно картку заблокувати/розблокувати, чекай, коли розбанять.
 
Реєстрація
20.04.10
Місто
Днепр
Stiv,
EricX, Да подтверждаю сегодня был такой же случай с дозвона после 15 минут ожидания поговорил с оператором и положил трубку. Тут же перезваниваю и вибачте всі лінії зайняті И так не дозвонился повторно. Муторно очень все муторно и как не пытались отмыть а все также воняет гуталином в этом банке!
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У мене теж таке було з першим дзвінком на добу. Передзвонив і все запрацювало...
Укргазбанк уже не партнер по банкоматам.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
банить дозвін з номерів, яких вже був хоча б один дзвінок.
Я погарячкувався, дозвін є, мабуть просто обмежували дзвінки з таких номерів на пару годин. А може і дісно всі лінії були зайняті :).
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
если карту киянина зарегить в вэб-банкинге ОЩ24 абсолютно ненужное (по карте киянина) ПЛАТНОЕ смс-инфо подключают сейчас или уже нет?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
При регистрации в Web-банкинге во всех случаях подключают SMS.
Более того, его отключаешь, а оно при очередном входе в WEB-банкинг само подключается.
В мобильном приложении - один раз выключил и больше не подключается.
 
Зверху