Мережа «Ельдорадо»

Vall

Туман
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Забирал по пред. заказу карту памяти в MOYO. 8гб, 92 грн. И жалко и потешно было наблюдать попытки напарева дополнительной гарантии:D
 
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
Поделюсь опытом отношений с Эльдорадо.
Потек холодильник, нужен был новый. Мониторинг цена/качество выявил достойный вариант в Эльдорадо. На сайте стояла отметка "бесплатная доставка". Перезвонил уточнил, да, говорят таки бесплатная. Поискал ещё, но тот вариант был самым подходящим. При оформлении заказа ещё раз уточнил за доставку (на всякий случай второй раз), уже другой менагер также сказал, что бесплатно. ОК, договорились. Доставка была точно в оговореный день. И вот грузчики вручную заперли этого монстра мне, далеко не на первый этаж, и вместе с документами на холодильник и чеками дали бумагу-чек для оплаты доставки. Я говорю, что бесплатно, 2 раза спрашивал при оформлении, они - мы ничего не знаем, нам дали документы, необходимо привезти деньги. Звоню на горячую линию, объясняю ситуацию, номер заказа и т.д. Мне говорят: сейчас выясним, Вам перезвонит старший менеджер или директор по доставке и решим проблему. Пока ждал, договорился с ребятами-грузчиками, чтоб они забрали мой старый холодильник с их небольшой оплатой. Они утянули старый холодильник, вернулись, а мне так никто и не перезвонил с горячей линии. Т.к. сумма вырученных денег от старого холодильника перекрывала с лихвой стоимость доставки, я плюнул и заплатил по чеку за доставку.
Ни в этот ни в последующие дни никто мне с Эльдорадо так и не перезвонил!
Нужно ли говорить, что я теперь не особо доверяю этой "конторке"!
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Нужно ли говорить, что я теперь не особо доверяю этой "конторке"!
Такое у них отношение к клиенту. Я покупал бойлер в Фокстроте. Мне сделали скидки 10% и бесплатную доставку. Когда приехал парень, принёс бойлер . Сказал осмотреть товар и расписаться. Он даже не заикнулся за дополнительную плату.:)

Я бы на твоём месте сказал, визите его обратно. Пусть бы эти олухи ушли в минус слегка на бензине. Предположу, что тебя грузчики просто слегка кинули на бабло. Ибо магазин всегда чётко разграничивает бесплатную и платную доставку.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Забирал по пред. заказу карту памяти в MOYO. 8гб, 92 грн. И жалко и потешно было наблюдать попытки напарева дополнительной гарантии
Ты заметь что 5 лет даёт гарантию производитель. А они хотят с тебя взять бабло, за эту гарантию.:( Это жулики...
напевно товар вже був оплачений.
Это не меняет ситуацию. Если она бесплатная. В стоимость товара уже заложена "5-ная доставка")))

Например как у меня ситуация. Магазин уже оплатил мою доставку грузчику. У меня попался честный человек , о не начал меня разводить . Пример с MasteRazr , показывает иное…
 
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
DSone,
В том и дело, что это не развод конкретного грузчика, а наплевательское отношение Эльдорадо к клиентам!
Грузчики были не аутсорс, а в фирменной робе Эльдорадо, бумага о доставке с печатным текстом, реквизитами и печатями Эльдорадо.
Забыл сказать, что после моего звонка на гарячую линию, через некоторое время, кто-то позвонил грузчикам (они ребята простые, говорили не скрываясь, что я уже оплатил доставку). После этого дирехтор понял, что проблема решена! И незачем мне звонить!
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Забыл сказать, что после моего звонка на горячую линию, через некоторое время, кто-то позвонил грузчикам (они ребята простые, говорили не скрываясь, что я уже оплатил доставку). После этого дирехтор понял, что проблема решена! И незачем мне звонить!
Тогда нужно было просто отказываться от товара . И говорить это на 0800… Уверен на 99% плату за доставку отменили бы. Ибо накрутка на холодильнике в 10 000 грн, есть 2000-3000 грн.

Сам подумай, что им выгодней. Не получить 200 грн доставку или вообще лишиться навара в 2000-3000 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
DSone, согласен ,что нужно было отказаться, чтоб проучить!
Но мы, к сожалению, учимся на своих ошибках, а посты как мой показывают к чему, иногда, нужно быть готовым.
Я, признаться, не был готов, т.к. думал, что сделал заказ в именитом сетевом ретейлере и здесь не может быть подводных камней! Ошибся.
Но, как это происходило: затаскивают эту белоснежную глыбу на этаж, доставка до двери. Я говорю, даю чуть денег, занесите и поставьте пожалуйста на кухню. Согласились, занесли, поставили, оттащили старый холодильник в перегородку. И только после этой суеты началась проверка товара, документов и т.д. Да, была мысль отказаться, но вот он - сияющий, новенький, огромный, мечта жены, короче, а не холодильник, стоит на своём месте! Плюс ребята сами тут же забирают старый и по деньгам я остаюсь в плюсе, в общем решил оставить.
До этого, действительно, заказывал разный габаритный товар в Комфи - вообще не было проблем, ни с доставкой ни с ценообразованием.
После того случая с холодильником, через какое-то время, полетел старый бойлер. В Эльдорадо опять было "выгодное" предложение, но уже из принципа взял в Комфи, получилось даже лучше!
Такие "мелочи" очень влияют на восприятие торговых марок, и в перспективе они теряют клиентов! Но наемным менеджерам и директорам на нас нас рать, спихнули товар, получили деньги и фсе! План выполнен, однако! )
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Был в аналогичной ситуации, только товар был помельче. В общем, товар я закинул в соседнюю комнату и прояснил курьеру, что платить за бесплатную доставку не буду. А поскольку товар мною оплачен и уже пересек порог квартиры, то у него есть два выхода — в двери, или в те же двери через его же звонок начальству и выяснение, кто ошибся. Выбрал второй вариант, сам звонил, разбирался, извинился, ушел.
 

Vovcha

Киевский нищеброд
Реєстрація
20.01.12
Місто
Kyiv
Телефон
LG G2; NEXUS 7(2012)
Насколько помню:
Крупногабаритный товар бесплатно доставляется только на первый этаж, а этажность доплачивается отдельно
ПС. Просто всегда заранее обговариваю этот вопрос по телефону: так мол и так, нам на 8й этаж. Они спрашивают: есть грузовой лифт? —Нету. Значит ХХгривен/этаж. А что делать?
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Я, признаться, не был готов, т.к. думал, что сделал заказ в именитом сетевом ретейлере и здесь не может быть подводных камней! Ошибся.
да тут многие от таких именитых магазинов на гарантию фапают, так что не переживай так ;)

Добавлено через 4 минуты
Насколько помню:
Крупногабаритный товар бесплатно доставляется только на первый этаж, а этажность доплачивается отдельно
ПС. Просто всегда заранее обговариваю этот вопрос по телефону: так мол и так, нам на 8й этаж. Они спрашивают: есть грузовой лифт? —Нету. Значит ХХгривен/этаж. А что делать?
как раз я я участвовал в похожей акции и именно с холодосом. Не помню что к чему, но кроме него взял ещё утюг и чайник вроде. Может добивка. Тогда курс был за 35. Так что все было выгодно. Мелочь забрал сразу же сам, а тяжесть Эльдорадо тянуло на следующий день на 7-й этаж по лестничной клетке. Обозлились, но денег не требовали.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
Я ещё при оформлении "бесплатной" доставки холодильника уточнял, конечно же, момент этажности. Сказали: не переживайте, доставка до двери квартиры! Чтоб занесли аккуратно аж на кухню и вытащили старый холодильник в перегородку, согласились за 50 грн!
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
А в Эльдородо, в Ивано-Франковске и Львове, до сего дня продаются все деваисы Интера по ценам как на сайте интера, а на вопрос к консультантам "как же без сети-то", пацаны просто "зависают" и не понимают о чём я глупенький...
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2




Незолоте «Ельдорадо». Черговий бізнес Віктора Поліщука обростає проблемами – борги, закриття магазинів. Що відбувається з одним із найбільших продавців техніки

Пресслужба «Ельдорадо»

За час повномасштабної війни у мережі техніки та електроніки «Ельдорадо» накопичилися проблеми. Ритейлер мільйонера Віктора Поліщука перестав обслуговувати кредити, частину команди відправили у простій, а кількість магазинів мережі зменшилась на 45%. Наскільки критичні проблеми в «Ельдорадо»

У Forbes Ukraine є спільнота в LinkedIn. Там ми пишемо практичні кейси компаній, розповідаємо про інноваційну економіку та публікуємо поради з особистого розвитку і управління командою. Жодних новин. Приєднуйтесь за цим посиланням

Мережа «Ельдорадо», один із найбільших ритейлерів побутової техніки та електроніки України, обростає негативними новинами. Спочатку технологічне медіа Ain.ua повідомило, що компанія скоротила свою IT-команду. За тиждень Ain написало, що мережа удвічі скоротила кількість магазинів, за час великої війни закривши 65 точок. «У компанії почалися проблеми на початку 2023 року, і вона стала продавати сильно менше своїх конкурентів, що також могло призвести до закриття магазинів», – пише медіа.

Що відбувається з мережею? «Скорочень і звільнень команд компанія не проводить. У звʼязку з реструктуризацією бізнесу призупинені деякі проєкти, а працівники відправлені у простій», – каже керівниця зі звʼязків з громадськістю мережі Алла Барабаш. Вона додає, що «Ельдорадо» у серпні відправило до 25% IT-команд у простій із збереженням двох третин заробітної плати.

Окрім частини IT-команди, в «Ельдорадо» відправили у простій і частину маркетинг-команди, говорить топменеджер компанії-конкурента, який погодився спілкуватися на умовах анонімності.

У соцмережі Linkedin, яку використовують і для пошуку роботи, щонайменше п’ять співробітників «Ельдорадо» зазначили у своєму акаунті, що не працюють у компанії з липня-серпня 2023 року. Це, зокрема, категорійний менеджер, маркетинг-спеціалістка і бізнес-аналітик.

«Моє звільнення не пов’язане зі скороченням, це моя ініціатива», – каже Наталія Крекотень, яка працювала в «Ельдорадо» спеціалісткою з компенсаційних виплат. Вона пішла з компанії у липні.

Станом на 17 серпня компанія має 50 відкритих вакансій на Work.ua. Здебільшого це вакансії робітничих спеціальностей та торгово-оперативного персоналу (касири, продавці-консультанти).

За перший рік великої війни мережа скоротилася зі 129 магазинів до 95, казала в інтервʼю rau.ua CEO «Ельдорадо» Віра Вітинська. «Шість магазинів зруйновано, три – під тимчасовою окупацією, 25 – закриті чи заморожені через зміну споживчого попиту», – зазначала Вітинська.

У 2022 році мережа відкрила три нові магазини – у Чернівцях, Червонограді та Білій Церкві. На 18 серпня 2023-го у «Ельдорадо» 70 магазинів у 39 містах України, каже керівниця зі звʼязків з громадськістю мережі. «За час великої війни 42 магазини закрили, 20 не працюють, бо постраждали від бойових дій», – додає Алла Барабаш. З 24 лютого 2022-го кількість точок ритейлера зменшилась на 45%.

Для порівняння – «Фокстрот» скоротив мережу зі 169 до 112 магазинів. «Це було усвідомлене рішення закрити частину точок, оскільки ми не мали достатньо товару та фінансів, щоб підтримувати їх функціонування», – говорив delo.ua CEO компанії Олексій Зозуля. Наразі мережа налічує 119 магазинів, з них чотири – як точки видачі онлайн-замовлень.

Один із закритих «Ельдорадо» магазинів на 1900 кв. м знаходився в ТРЦ Respublika Park у Києві. «Ми розсталися виключно по-доброму. Очевидно, що нинішний неспокійний час вніс коригування в їхній бізнес», – каже CEO Respublika Park Юлія Щаслива. Вона відмовилася назвати конкретну причину закриття «Ельдорадо».

Конкуренти, наприклад Comfy, витісняють «Ельдорадо» з локацій, говорить співрозмовник Forbes із топменеджменту компанії-конкурента. За вісім місяців 2023 року Comfy відкрився на шести локаціях, де раніше працювало «Ельдорадо» – у Києві, Львові, Вінниці, Миколаєві та Прилуках.

У ритейлера відбувається скорочення не тільки офлайн, а й онлайн. З лютого до липня 2023-го трафік на сайті Eldorado.ua падає щомісяця. За шість місяців він скоротився на 30%, з 1,3 млн візитів у лютому до 0,9 млн у липні, згідно даних сервісу онлайн-аналітики Similarweb. Сайти конкурентів, Comfy та «Фокстрот», хоч і з деякими просіданням, але здебільшого зростали.

Наскільки погані справи з бізнесом у «Ельдорадо»? Forbes поговорив із шістьма конкурентами мережі – топменеджерами та менеджерами середньої ланки. Четверо з них стверджують, що не знають нічого про проблеми мережі. Один чув загалом про негаразди, ще один знає про проблеми детальніше. З фактів, які вказують не тільки на скорочення, але і на розвиток – відкриття в 2022-му нового складу в Броварах площею 24 000 кв. м.

«Думаю, інформацію про наші так звані проблеми розганяє один із конкурентів», – каже на умовах анонімності один із менеджерів середньої ланки «Ельдорадо».

Що з фінансами «Ельдорадо»

До повномасштабного вторгнення у 2022 році Forbes оцінював мережу «Ельдорадо» у близько $100 млн. Станом на серпень 2023-го оцінка впала до $45 млн.

У 2021 році за виторгом мережа посідала третє місце після Comfy та «Фокстрот». «Раніше «Ельдорадо» займало частку 10–12% на ринку, зараз вона впала до 1–6%, ніхто точно не знає», – підрахував CEO мережі «Комп’ютерний всесвіт» Павло Карачевський.

Виторг ТОВ «Дієса» («Ельдорадо») у 2021 році склав 14,2 млрд грн, у 2022 році компанія, на відміну від конкурентів, не публікувала фінансові дані. Для порівняння, у Comfy в 2022 році виторг впав з 19,7 млрд до 16,5 млрд грн, у «Фокстрот» – з 15,7 млрд грн до 10,2 млрд грн.

Про суттєве погіршення фінансового стану «Ельдорадо» розповів Forbes топменеджер одного з банків, що кредитував компанію. Таке відбувається не вперше. У грудні 2022-го Forbes повідомляв, що компанії мільйонера Віктора Поліщука, які управляють ТРЦ Gulliver, мережею «Ельдорадо» й кількома великими складами, від початку війни перестали обслуговувати кредити перед держбанками (Ощадбанк та Укрексімбанк).

У випадку з «Ельдорадо» великим кредитором серед державних фінустанов є Ощадбанк. У 2018-му компанія (позичальниками виступають юрособи «Дієса», «Технополіс-1, «Техенерготрейд») вже реструктуризувала борг перед банком на $120 млн. Заставою були товари з обігу та, головне, особиста порука Поліщука.

Свіжі проблеми й у ще одного активу Поліщука – ТРЦ Gulliver. У травні Бюро економічної безпеки (БЕБ) вручило підозру CEO ТРЦ Gulliver Ірині Круппі через нібито ухилення від сплати податків. Як стверджує БЕБ, протягом 2019–2021 років дирекція уклала низку договорів з ознаками фіктивності на отримання послуг і придбання товарів.


Власнику ТРЦ, за даними Бюро економічної безпеки, вдалося ухилитися від сплати податків на понад 145,8 млн грн та вивести їх у готівку. Зрештою Круппу відпустили під заставу у майже 10 млн грн. А заблоковані на рахунках через цю справу 145 млн грн ТРЦ Шевченківський райсуд Києва розблокував.

Віктор Поліщук також відомий завдяки скандалу через банкротство свого банку «Михайлівський», де НБУ зафіксував масштабні махінації з коштами клієнтів. Щоправда, Поліщука у списку підозрюваних за цією справою немає.

З початку повномасштабної війни, до проблем з ТРЦ Gulliver та «Ельдорадо», медіа майже не згадували про Поліщука. Єдиний епізод – у середині березня з України намагалися вивезти три Rolls-Royce. «Транспортні засоби класу «люкс», зареєстровані на українське приватне товариство. За наявною інформацією, бенефіціаром товариства є людина, пов’язана з одним із високопосадовців РФ», – йшлося тоді в релізі ДБР.

Згодом видання Mind із посиланням на ДБР написало, що дві машини належать Поліщуку. Чому ДБР вказало на звʼязок із високопосадовцем РФ? Ймовірна причина – українські ЗМІ, зокрема «Економічна правда», писали, що дружина Поліщука, Лілія Рєзвая – племінниця дружини експрезидента Росії Дмитра Медведєва. Самої Рєзвої немає у списках підсанкційних осіб України
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Прєлєсть кокайа, бійомать…
Купувати в кацапській мережі досі щось. Ви що, альо?!
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Купувати в кацапській мережі досі щось. Ви що, альо?!
Вона давно не пов'язана з їх однойменною і належить нашому рідному шахраю, який ще з банком «Михайлівський» всіх епічно кинув, включно з державою.

Сьогодні заходив в магазин, товарів майже нема, замість телефонів на полиці лише якісь павербанки зі знижкою 50% за уцінку.
Нагадало останні місяці «Фуршету».
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Well, well, cry me a river..
Туди ім й дорога!
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
У Ельдорадо раніше був незручний сайт. Коли я використовую фільтри, то хочу бачити товари які доступні до замовлення в Харкові самовивозом або з доставкою. Проте сайт Ельдо часто показував товари, які є одному екземлярі в іншому кінці України без можливості переміщення на адресу клієнта.
Трохи помучившись йшов і замовляв на сайті конкурентів.
Плюс, Розетка і Алло зі своїми мережами пунктів видачі товару доволі добре тіснять традиційні зали електроніки Комфі та Фокстрот.
 
Останнє редагування:
Зверху