Зв'язок у Криму

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
В даний час на Кримському півострові працюють мережі наступних мобільних операторів:[/B][/FONT]​

Оператор

Бренд
Ім'я

Код
Стандарти*
Покриття
Надає роумінг для
Отримує роумінг у
Російська федеральна (мобільна) нумерація, використана потребами Криму**

WIN​

250-32​
2G EDGE: DCS 1800MHz та трохи GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE+: дві смуги по 20MHz (до 150Mbit/s кожна): основна B3 1800MHz; а де навантажено, то і B7 2600MHz (агрегація "7+3" до 300Mbit/s)​
3G+2G: весь півострів. У Севастополі, де локальні проблеми, краще користати місцевого оператора СТС.​

4G: помаленьку розбудовується та вже наявне по містах і селищах, у локаціях курортних та сильно навантажених. Карта.​
+7 978
17xxxxx-19xxxxx,
60xxxxx-64xxxxx,
9xxxxxx
(1,8млн.)​

+7 958 6899xxx
(1тис.)***​

VOLNA​

250-60​
2G EDGE: аналогічно як у WIN, частоти власні​

3G HSPA+ DC: аналогічно до WIN, у окремих місцях HSPA+ до 21Mbit/s (одна несуча) та власні частоти​

4G LTE+: цілковито ідентично до WIN (спільні смуги)​
Дивитися вище, бо антени спільни з WIN, а у 4G (LTE) — також і спектри частот. Власна точна і актуальна карта. Через навантаженість переважно дещо гірша якість у 2G/3G.​
MTS-Ru;
приблизно у 40 країнах за умови сплати 1800₽/міс за опцію «За границей»​
+7 978 16xxxxx,
23xxxxx-24xxxxx,
250xxxx-253xxxx,
28xxxxx-29xxxxx,
3111xxx,3222xxx,
3334xxx,3344xxx,
34xxxxx,
440xxxx-443xxxx,
4446xxx-4449xxx,
50xxxxx-52xxxxx,
530xxxx-535xxxx,
5381xxx-539xxxx,
54xxxxx-58xxxxx,
65xxxxx-66xxxxx,
67xxxxx-692xxxx,
695xxxx-699xxxx
(2,229млн.)​

+7 958 6898xxx
(1тис.)***​

KTKRU​

250-34​
2G EDGE: DCS 1800MHz і трошки GSM 900MHz на сході півострова​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE: смуга до 15MHz до 100Mbit/s B1 2100MHz (тести у окремих локаціях)​
Покриття дуже фрагментарне:
2G на небагатьох вцілілих майданчиках Київстара;
3G складене з інфраструктури УкрТелекома і збудовано власним коштом чи перенесено. Наразі мережа повільно деградує без персоналу і сервісу, нема 2G↔3G та міжБСного 2G↔2G автопереходів!​
СТС
Tele2-Ru​
—​
+7 978 40ххххх
(100тис.)​

+7 978 4445xxx
(1тис)***​

STS​

250-33​
2G EDGE: DCS 1800MHz та GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz​

4G LTE: у статусі "незабаром" роки чотири, велося закрите тестування​
Спадщиною Укртелекома, Веги та початковими інвестиціями розбудовано тривалий час найкраще у Севастополі покриття досі вільною мережею. Згодом 2G з'явилось на майданчиках нині померлого Інтертелекома по всьому півострову, але 11.11.2020 згорнуто на користь посилення мережі Севастополя. Загалом переваги втрачено через відсутність 4G та розвитку.​
Крымтелеком Megafon-Ru
Tele2-Ru/RT
Мотив-Ru
Крымтелеком Мegafon-Ru​
+7 978 254хххх, 300хххх, 3333ххх, 3777ххх, 3888xxx, 4444xxx
(24тис.)​

+7 978 3332xxx
(1тис.)***​

* Технології IMS кримськими мобільними мережами не підтримуються, зокрема:
1) на півострові не працює Voice-over-LTE (VoLTE, голосові виклики у мережах 4G), а увімкнена опція на телефонах призводить до постійного "ввімкнення" мобільного інтернету та мінімального витрачання трафіку навіть за умови взагалі деактивованої передачі даних (оператором включно!) — з відповідними тарифікаціями та жором батарей! Вимкніть на телефоні навіть якщо ваш оператор вміє, бо хтозна, як воно тут почуватиметься і рахуватиметься!!
2) WIFI-Call у місцевих операторів відсутній! Від нормальних операторів напевно працюватиме лише через мобільний інтернет від МТС-Росія, іншого материкового оператора, що працює на півострові, можна і будь-як розданий, а от на місцеві вайфаї краще не покладатися, тим не менше, у більшості випадків проблем нема.

** Інформация, надана у крайньому правому стовбчику, може не відповідати дійсності через послугу
перенесення телефонних номерів (MNP), що є доступна кримчанам з 2020р. Аби визначити, котрим оператором обслуговується номер, користайте цей сайт, а якщо ресурс недоступний поза межами РФ, то можна дізнатися тут. Для дзвінків з України та закордону поточна приналежність номера не має значення: такий дзвінок тарифікуватиметься так, ніби Ви дзвоните на оператора, який на часі орендує цей номер у держави згідно свого початкового номерного ресурсу, незважаючи на факт(-и) перенесення, то ж коли маєте пільговий тариф на дзвінки до рос.МТС, а наразі номер обслуговується, наприклад, Волною, то пільга збережеться, більш того, блокування зв'язку з кримськими операторами з боку України у такому випадку не спрацює!

*** Аби формалізувати взаємоміграцію з кубанськими операторами, зокрема уможливити прийом абонентів кубанського МТС (пул МТС з кодом +7978), діючі кримські мобільні оператори зробилися заодне і кубанськими шляхом оформлення відповідних ліцензій та отримання тамошньої нумерації (по тисячі номерів на кожного).

Для абонентів українських, міжнародних та закордонних операторів, окрім багатьох російських: роумінг у кримських мережах відсутній! (взагалі!!) (без варіантів!!!)

Для обговорення діяльності оператора МТС-Росія, що поки лишається мабуть найпоширенішим на півострові та найприйнятніший для традиційного мобільного зв'язку поміж Кримом і Україною, створена окрема тема.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.03.08
Місто
Алушта
Телефон
Xiaomi Note 4X & Yoga Tablet
Минкомсвязи РФ разрешит телекоммуникационным компаниям обслуживать клиентов в Крыму с коммутаторов соседнего региона

В проекте документа есть важное нововведение. По действующим требованиям в каждом регионе у любого работающего там оператора должен быть собственный узел связи (коммутатор) и присоединение к другим сетям. Есть исключения для таких связанных регионов, как Москва и Подмосковье, эта инфраструктура может быть общей. Такая же ситуация — для Крыма и Севастополя. В новом проекте к Крыму и Севастополю приписан еще Краснодарский край. Фактически абонентов телефонных сетей полуострова разрешат считать краснодарскими — с общими телефонными кодами и т.п.

©
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чи доступні в Криму українські ТВ-канали онлайн? Не блокують?
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
Кочевник, у Криму діє загальноросійська інтернет-цензура, доповнена незаконним блокуванням де-яких особливо ворожих місцевій владі сайтів: Крим.Реалії, радіо Free Russia, Іслямова, Сєнченка, де-які сторінки правозахисників тощо. Медіа Порошенка та іншої зрадоти доступні, а фірташний Інтер+ є навіть у кабельних мережах.
 
  • Like
Реакції: rvsw

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
MxmBls, Укр.Правда, Цензор.нет, ОБКОМ - мені казали, що вони не відкриваються.
 
  • Like
Реакції: rvsw
Буває по-різному. У рідких випадках, коли вимкнутий VPN, я стикався з цензурою трьох видів: замість вікна відкривається то блок роскомнадзору з посилкою на перелік заборонених сайтів (наприклад, коли йдеш на Цензор чи Рутрекер), то блок від місцевих інтернет-баронів Міранда-медія (банять Кримреалії), чи просто тупо, без пояснень, "ДНС не знайдений" (в різних інших випадках). УкрПравда та Обком відкриваються без проблем.

Але, заради справедливості, зазначу, що деякі з українських материкових параноїків наклали на нас цензуру без усякого роскомнадзору. Сайт Укрінформу, наприклад: при спробі вийти на нього - "403", як в Гугл-плей. В них там, ти бач, санкції проти мене. А то ж, недайбоже, довідаюся, що "15.02.2017 16:38 - Черниш: Україна робитиме все, щоб повернути Крим". Ога.
Колись, здається, і на УНІАН таке було, але, видимо, опам'яталися.
 
Реєстрація
13.09.15
Місто
Межводное
Re: МТС-ru в Крыму

Прошу помощи в таком вопросе.

В Украине купили номер Интертелеком. Включили услугу СИП. Я в Крыму. И почему-то не получается воспользоваться этой услугой, хотя программный телефон, который я пытаюсь сейчас использовать, уже успешно работал пару лет назад. Может быть, дело в настройках? Или в политической ситуации по Крыму?
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: МТС-ru в Крыму

В Украине купили номер Интертелеком. Включили услугу СИП. Я в Крыму. И почему-то не получается воспользоваться этой услугой, хотя программный телефон, которые я пытаюсь сейчас использовать, уже успешно работал пару лет назад. Может быть, дело в настройках? Или в политической ситуации по Крыму?

SIP не работает на не-украинских IP-адресах. Пробрасывайте VPN с украинским IP и звоните сколько влезет.
 
Реєстрація
13.09.15
Місто
Межводное
Re: МТС-ru в Крыму

SIP не работает на не-украинских IP-адресах.
Ой, ну вы даже такого дилетанта, как я, рассмешили. Скажите, а зачем нужен СИП украинского оператора на украинских ай пи, то есть там, где есть покрытие?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: МТС-ru в Крыму

Ой, ну вы даже такого дилетанта, как я, рассмешили. Скажите, а зачем нужен СИП украинского оператора на украинских ай пи, то есть там, где есть покрытие?

Если вы такой умный, почему вы здесь советы спрашиваете? Разбирайтесь сами.
 
Реєстрація
13.09.15
Місто
Межводное
Re: МТС-ru в Крыму

За замовченням відключений в АССА. На неукраїнських IP ціни також неукраїнські.
Если Ваша фраза адресована мне, то, извините, я не совсем понял: Вы предлагаете в АССА включить по умолчанию что именно?

Добавлено через 3 минуты
Если вы такой умный, почему вы здесь советы спрашиваете? Разбирайтесь сами.
Ну вот на что вы обиделись? Ну признайте, что вы сказали ерунду.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: МТС-ru в Крыму

Ну вот на что вы обиделись? Ну признайте, что вы сказали ерунду.


Ерунду здесь сказали вы, но объяснять хамовитому самоуверенному анониму что-либо у меня желания нет. Если кто-то терпеливый найдётся, он вам расскажет. Вы у меня желание своим хамством отбили. Чао.
 
Реєстрація
09.02.12
Місто
Киев
Re: МТС-ru в Крыму

хамовитому самоуверенному анониму что-либо у меня желания нет
да объяснять не чего . все работает , да же в Африке,лично проверено . только чтоб бабло не жрало надо чуток в барабан постучать или звонить на правильные номера
 
Реєстрація
13.09.15
Місто
Межводное
Re: МТС-ru в Крыму

Ерунду здесь сказали вы,
Это просто потрясающе! Мало того, что вы сморозили полную ерунду, так ещё вместо того, чтобы признать это и извиниться или хотя бы промолчать, вы хамите, оскорбляете. Мало того, вы тут же в том, что делаете именно вы, обвиняете другого.
Просто нет слов.

Добавлено через 9 минут
но объяснять что-либо у меня желания нет
Ну, понятное дело: вам сказать-то нечего по сути вопроса, вот и беситесь. Сами себя выставили посмешищем, а кто-то виноват, да?

Добавлено через 25 минут
Вот именно, СИП предназначен для тех мест, где нет покрытия данного мобильного оператора.
И поскольку услуга абсолютно официальная, то никак не может быть, чтобы для работы требовался украинский ай пи.
 
Останнє редагування:
Зверху