Чиновники решили, что «спам» это не только письма, но и SMS

Реєстрація
01.03.11
Місто
Киев
В США даже за рекламный мусор в почтовый ящик (не электронный, а настоящий) уже лет 15, как можно в суд подать и выиграть "автоматом".

Что касается смс-спама здесь есть нюанс. Не зря в прошлом месяце Киевстар ввёл услугу "Мои скидки". Видно, разведка в Верховной Раде донесла за месяц:) Если абонент сознательно даёт "добро" на такую услугу (рассылка актуальных скидок) - тогда данная рассылка ни под какие ограничения ВР не подпадает. Есть большая разница. В Киевстаре данную услугу нужно именно активировать, а в МТС и Лайфе - если не нравится - нужно отказаться. Двумя руками за ограничение такой спам рассылки на МТС и Лайфе. Киевстар никогда не страдал таким спам-мусором, в отличии от тех двух опсосов. Ещё нужно наказывать организации, которые самовольно занимаются рассылкой с безлимиток владельцам своих дисконтных карт или по чужим базам. Особенно здесь преуспели службы такси (например, в Киеве). А про наказание за бумажный мусор в реальных, не электронных, почтовых ящках нам, видно, ещё мечтать и мечтать...

Добавлено через 7 минут
EvgenyTar, у меня на Gmail такая же картина - потому и не пользуюсь им, на мейле.ру спама нет вообще - макс 5 писем в месяц!! при том, что почту свою свечу везде

Какая наивность! Количество спама зависит от "засветки" ящика. Если бы Мэил.ру и Джмэил были "засвечены" одинаково- второй с фильтрацией спама справляется гораздо успешнее. Весь мир пользуется Джмэйлом, Мэил.ру - лишь СНГ...

Добавлено через 9 минут
наоборот, он все письма в спам кидает, я уже задолбался, что на Аукро пишешь - а письма не доходят, хорошо хоть в телефонном режиме можно
а недавно в группу Фотомаг в контакте вступил - так еле смог отписаться, смс слали по 20 на день

А настройки фильтра зачем? Отрегулируй...

Добавлено через 14 минут
EvgenyTar, Реєструйте пошту на i.ua i спокійно працюйте з поштою. В налаштуваннях потрібно буде активувати саме Карантин, а не Спам! Yahoo, gmail i hotmail віддихають. У боротьбі із спамом рулить bluebottle.com i i.ua.

Есть нюанс. Стоит украинским властям "заинтересоваться" твоим ящиком - и всё, приехали. Очень неудобный хост для журналистов и похожих в группе "риска"... Впрочем, это касается всех почтовых серверов СНГ.

Добавлено через 17 минут
Меня Фокстрот периодически оповещает о "мегаскидках"

Получение дисконта от Фокстрота - есть согласие на рассылку. Читай их правила. Откажись от дисконта - и спам прекратится. Многие фирмы этим "играются"... По нынешнему Закону - имеют полное право:) А что там придумали депутаты в новой редакции Закона - пока понимаю слабо. И, как видно, не только я.
 
Останнє редагування:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
EvgenyTar, є система краща простого антиспаму.
Я ведь неспроста написал, что ящик рабочий. Наши сисадмины спам не удаляют, а лишь помечают словом "спам", аутлук настроен так, чтобы такие помеченные письма сразу попадали в мусорное ведро. Такой алгоритм выработали с течением времени. Частенько в "спам" попадали и нужные письма, поэтому "маемо тэ, що маемо". Я же всю почту, что прорвалась через спам-фильтр, грохаю(рабочей почтой не пользуюсь). Разве что в дни зарплаты и получки иногда отлавливаю рассылку сообщений о начислении денег.
Я только хотел показать поток спама, снующий в сети...
 

filin

Заблокирован
Реєстрація
06.08.11
Місто
Львов
Телефон
LG GS107
EvgenyTar, є система краща простого антиспаму. Знайшов це чудо на штатовському поштовику bluebottle.com, сподобалося. З часом підтримав домен i.ua, завів собі там пошту і отримав проблему спаму. Списався з адмінами, дав наводку і сталося чудо, цю систему ідеально втілили на ай.юей. Коротко суть: кожен новий адресат отримує на свою пошту лист на який потрібно відповісти, або перейти за посиланням. За умови здійснення цих дій лист без вашої участі автоматично переміститься з папки Карантин у папку Вхідні. Реєструйте пошту на i.ua i спокійно працюйте з поштою. В налаштуваннях потрібно буде активувати саме Карантин, а не Спам! Yahoo, gmail i hotmail віддихають. У боротьбі із спамом рулить bluebottle.com i i.ua.
i.ua. не дозволяє здійснювати автоматичну пересилку кореспонденції на свою іншу підтверджену електронну адресу :) доречі yahoo.com також.
У мене своя стратегія боротьби із спамом
1) для реєстрації на форумах 17 сервисов для создания временных почтовых ящиков
http://my-soft-blog.net/245-17-servisov-dlya-sozdaniya-vremennyx-pochtovyx.html, а ще мейл ру дає витирати свої ящики і створити новий справа 10 хв, я практично ніколи не використовую одну і ту ж адресу для реєстрації два рази :eek:
2) кілька адрес для різних цілей з переадресацією на основну , якщо на якийсь ящик повалить спам я відключу з нього переадресацію пошти, або зрозумію після реєстрації де до мене повалив спам, або після того як я де саме засвітив ту чи іншу адресу. як не заплутатися ? логін і пароль на всіх поштових сервісах однаковий відрізняється тільки адреса після "песика" :D
Доречі не знаю чому , але на gmail пішов спам без вказання моєї адреси у загловку кому :confused: у полі кому зовсім інша адреса і копій теж нема , може моя адреса у прихованій копії :confused:
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Коротко суть: кожен новий адресат отримує на свою пошту лист на який потрібно відповісти, або перейти за посиланням. За умови здійснення цих дій лист без вашої участі автоматично переміститься з папки Карантин у папку Вхідні. Реєструйте пошту на i.ua i спокійно працюйте з поштою. В налаштуваннях потрібно буде активувати саме Карантин, а не Спам! Yahoo, gmail i hotmail віддихають. У боротьбі із спамом рулить bluebottle.com i i.ua.
може десь хтось і "віддихає", але я вважаю хамством використання почтовика mail.ua, коли я повинен натискати на якісь посилання.
до речі всі хто у Маркеті реєструються з поштовиком mail.ua - всі "віддихають".
 
Реєстрація
05.06.11
Місто
Тернопіль
Телефон
Galaxy Note 10 Lite
i.ua просто дає можливість вибору між антиспамом і карантином.
i.ua дозволяє автоматичну переадресацію у VIP аккаунтах. В аптеці ліки різні, усе під конкретний випадок. Окрім емоцій є реальність, за сервіс з карантином народ голосує баксом(дивимося ціни на www.bluebottle.com). Добре коли є вибір.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Телефонний спам може зникнути – у Верховній Раді зареєстрували законопроект з протидії йому
Небажані повідомлення та дзвінки на телефон з пропозиціями різних послуг та сервісів можуть стати історією. В останні дні серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроект №7043 для протидії цьому виду реклами. Документ називається «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії телефонного спаму».

Подати такий законопроект його авторів підштовхнуло те, що за останні кілька років масштаби телефонного спаму стали значно більшими. При цьому технічні засоби боротьби з ним виявляються не завжди ефективними. Спамери винаходять усе новіші способи обходу спам-фільтрів.

Законопроект пропонує залучити до боротьби зі спамом телеком-операторів. Вони є учасником ланцюжка з доставки спаму, але нині не несуть відповідальності за нього. Законопроект пропонує запровадити механізм захисту абонента від несанкціонованих електронних, текстових та мультимедійних повідомлень.

Документ також захищає від подальшого використання контактних даних абонентів і використання цієї інформації в шахрайських цілях. Якщо законопроект ухвалять, тоді оператори не зможуть передавати третім організаціям номери своїх абонентів без письмової згоди останніх.

За порушення законопроект пропонує відшкодування прямих та непрямих збитків, завданих абоненту. Окрім цього, провайдер послуг отримає штраф в розмірі від 510 до 680 грн. Якщо оператор повторно порушить норми впродовж року, тоді його оштрафують від 850 до 1700 грн.

Нині за правилами надання телеком-послуг абоненти мають право відмовитися від сервісів, які вони не замовляли. У це поняття також входять SMS-розсилки, однак вони існують у різних формах. Як пояснюють у Національній комісії з питань регулювання зв’язку, не за кожну з таких розсилок повинен відповідати оператор. Масово розсилати повідомлення може як сам оператор, так і офіційні контент-провайдери, а також сторонні особи. При цьому лише на перші два типи оператор має вплив.

Мобільні оператори кажуть, що часто до списків спамерів абоненти потрапляють через власні дії. Наприклад, замовивши таксі, залишивши свій номер у підписі до електронного листа, розмістивши оголошення на сайті тощо. Вони радять користувачам бути обережними і за можливості не вказувати особисті контакти в незнайомих місцях, службах та установах.
 
Зверху