Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    566
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Капитошка,
kloloek, тримоб за короткие звонки блочит на припадке
здесь многие жаловались уже

Знаю, читаю, но за полтора года не заблочили пока еще, хотя подавляющее большинство звонков короткие.
Странность с этим фродом в 3мобе, трудно понять его принцип, на форуме несколько сообщений из, я думаю не одной сотни имеющихся владельцев пакетов, только у меня было 4, может авторы сообщений в чем-то лукавят, за что их заблочили?:rolleyes:
Интересно, а то, что я 100% в роуминге влияет на фрод?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Лайф хорошо но если нужно около 100-200 мин а инет не нужен то вынь да полож 60грн.
Еще как вариант лайф конструктор 45грн= 300мин.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
kloloek, твой футбол разве что в другой слот или телефон может перейти:D
 

rexton

Заблокирован
Реєстрація
08.07.17
Місто
Днепр
Телефон
blackberry 8330
Вчера перевёл себя и своих на едыну карину от Интера, теоретически выгоднее , а там посмотрим. ТП с абонплатой от слонов категорически не подходят, а 091 мошенниками сильно запачкан.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Fraud, лучшего у меня нет. На сегодня есть №1, №2 и №3 для меня. Подпись глянь. И это строго на данный момент. Свой №4 даже не прописал - валяется на полке модем Интера... Отрубит яйце-глюк партнёр и их симка станет №2. На КСе сделаю 3Жонлайн или профик и КС будет №1 у меня. Амба живёт в модеме 98% времени, звонить внутри сети некому, а инет у них лучший. Поэтому они №3. В этом вопросе всё глубоко индивидуально и зависит от потребностей и покрытий.
Почему задал именно мне этот вопрос? :)
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Мало того ещё и семье яйце-глюк оператор №1 аж с 2006-го года. Это из-за дешевизны. Был Джинс Новогодний у всех, потом без пополнений Киев, потом 3Дноль центр, теперь партнёры.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
За древньою традицією застряг я на 2 тижні в селі (Дунковиця, Іршавський р-н.). Хочеться розповісти про маленький парадокс:
lifecell показує 3G, сигнала -90-95 Дбм в хаті але по факту інтернетом користуватися неможливо абсолютно: 2-3 секунди є зєднання на швидкості кілька мегабіт а потім 20-30 секунд пакети відправляються, але відповіді ніякої.
Київстар: 3G можна зловити хіба на горищі і то сигнал нижче -100Дбм. 2G теж сигнал ледве тримає (-100-110 Дбм). Інтернетом користуватися неможливо.
Водафон: до найближчого 3G кілометрів 10-15. Але 2G тримає впевнено, швидкість нижче 200Кбіт/с не падає от і доводиться ним користуватися.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
kaev, спробував - рівень сигналу як і в 3G, швидкість плаває від 50 до 150 кбіт.
Вийшов на вулицю - 3G сигнал -85Дбм, але працює точно так: 95% часу смарт насилає пакети і не отримує відповідь. В чому може бути проблема?
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Дюрі-бачі, У мене навіть у Доманинцях так працює лайф, не треба для того їхати в Іршавський район.Мені здається що мережа просто перевантажена.
Я хочу попробувати Інтертелеком, тариф в них зараз найкращий, якщо і якість буде нормальна, то можна лишати замість МТСа.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Виявив проблему: lifecell ловить сигнал із 2 БС. Від тої, що на півдні сигнал сильніше, але інтернетом користуватися не дає, від тої що на заході - все Ок. Зробив екран із картону і фольги щоб смарт ловив 3G тільки із заходу і все супер. Тести у відповідній темі. Другий номер перейшов в Лайфхак.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Зробив екран із картону і фольги щоб смарт ловив 3G тільки із заходу і все супер.
И это 2018 2017 год? Я так понял, с приходом 5G нужно будет подбрасывать телефон на 10 метров вверх чтобы сайт открылся.
 
Зверху