Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Матвєй, VoLTE будет не раньше чем включат B20, что бы не было сильных провалов. По поводу HD Voice, не знаю как в других регионах, но в Винницкой области он отлично работает как в 3G так и в 2G правда на Киевстар, на Vodafone только в 3G. За лайф не знаю.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Пацики з лайфа ви круті) Лті в моїй Чопі!!! Поки тест і я мабуть все таки їх своїми заявками про погану швидкість таки добив.

Рівень сигналу ліпше Кс, хоча останнього БС у мене під будинком(800м) Ех водафон, ти аутсайдер
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Карту вже оновили, з того що зразу помітив: Шепетівка, Полонне, Ізяслав, Острог, Чоп, Луків ...
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
4ж возле тц Украина в Запорожье просто нулевой, агрегация даже есть но скорость около 200кбит и музыку не тянет от слова совсем (. А ещё в том же тц в сильпо покрытия посути нету никакого, а у конкурента есть :mad:
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Поки winter is coming, а осінь ще намагається протистояти, ми розширили 4.5G покриття у Київській, Закарпатській, Волинській і Хмельницькій областях.

24 населені пункти, приєднуйтесь до родини lifecell!

Підключайте якісний Інтернет та зігрівайтеся промінцями куражу.

 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Любомль забули домадювати, там взагалі до Ковеля наче трасу почали покривати
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
"До чорної п'ятниці ми розширили 4.5G покриття у 34 населених пунктах: Волинській, Київській, Львівській, Черкаській, Чернігівській, Закарпатській і Херсонській областях."

 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
"До чорної п'ятниці ми розширили 4.5G покриття у 34 населених пунктах: Волинській, Київській, Львівській, Черкаській, Чернігівській, Закарпатській і Херсонській областях."

У тебе нічого не змінилося з покриттям в Ужгороді?
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
У тебе нічого не змінилося з покриттям в Ужгороді?

Ні. Коли користуюсь лайфом, то тільки "only 3G", бо в 4G досі все погано. Відносно добре працює хіба що в центрі, там де з весни 2600 є.

Враження, що й справді працює тільки 6 БС, ті що в реєстрі є.

Зараз вдома ситуація по "силі сигналу" в 4G така:

Швидкість тут, на сервер Лайфа в Києві - (7.04 мбіт/1.18 мбіт), в 3G близько 10 мбіт.


Повну шкалу сигналу в 4G бачив тільки в центрі. А так всюди по 1-3 поділки.
 

djv

Заблокирован
Реєстрація
11.01.18
Місто
Тернополь
А про Тернопілля знову забули...ех!!

В мене в Тернополі біля центру 4G видає не більше 10Mbit (аплоад 20), модем хороший, тому цікаво, чи є смисл переживати бо 3G тоже мав би видавати 10.
 
Зверху