Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Отримав повідомлення про оновлення прошивки, якщо обновлю то не пропаде інформація і програми на телефоні як при повній перепрошивці? У мене там багато чого що треба мені, як квитки на літак, поїзд ітд. Це якась обнлвка MIUI 8.1.3.0 на 124 мб.
Стоїть оновити або краще ну його і не ризикувати ?
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

якщо обновлю то не пропаде інформація і програми на телефоні як при повній перепрошивці?
Ничего не пропадёт.
Возьми себя в руки, не волнуйся и обновляйся )
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Julian, Нічого не пропаде. Проблеми можуть бути тільки якщо встановлював рут через мод рекавері, тоді треба качати повне оновлення на 900+ Мб.
Із корисного в оновленні: змінили шторку тепер 4 а не 4,5 перемикачі і прокрутка не горизонтальна (як у Самсунга), а свайпом вниз як в голому Андроїді 7.
І купа дрібниць: додали функцій в Калькулятор, деякі жести, різнокольорові іконки у властивостях телефону...
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Дякую, зараз обновлю. ��
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

[MENTION=10036]Black_Shef[/MENTION], тебе почули
Фикс - Удержание уведомления не давало результатов

Фикс - Устранена проблема с фоновыми уведомлениями во втором пространстве (функция "двойные приложения")

Фикс - Строка состояния не работала корректно в некоторых случаях на темах сторонних разработчиков
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Оновив але враження таке ніби повільніше став працювати, так само як після оновлення з 7-ї версії. І глюк з'явився, карточку 1 не відображає, пише "no service", як коли немає покриття,але при цьому дзвінки проходять, смс приходить. :mad:
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Не помогло, після ребута все ок. Але всеодно мені здається що швидкість реакції не та що була. :D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Є дві версії: стабільна, оновлення входять раз на кілька місяців, нумерується версія.оновлення.оновлення. Наприклад 8.1.3.
А також бета щотижнева. Оновлення майже щотижня. Номерується рік.місяць.день, наприклад 7.1.3 (03.01.2017)
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Ну я саме тому вибрав собі стабільну, щоб уникнути помилок бети. І так іноді думаю що все таки краще раз потратити багато і мати ІОS, аніж андроїд. Хоча поки що немає нарікань на Xiaomi.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Julian, нажаль ios зараз нічим не краща. Кількість глюків у версіях починаючи з 7 тільки росте
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Julian, нажаль ios зараз нічим не краща. Кількість глюків у версіях починаючи з 7 тільки росте

Користувач iOS із 6ї версії починаючи, і не бачу страшенного росту багів. Сплеск тільки при випуску першої "мажорної" версії (почалося із 7.0, наприклад, так і пішло), але все більш-менш оперативно латають. Далі баги вже чіпляють лише дуже конкретні модифікації пристроїв. В принципі, картина на Андроїді все ще трішки гірша, але тільки через "зоопаркність" системи.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Прийшли запитання в приватні повідомлення:
Есть несколько вопросов касательно эксплуатации Mi Max с Интертелекомом:
1) Набираются ли номера с Интертелекома в международном формате (+380) или нужно набирать в национальном формате?
2) Можно ли переключить интернет на GSM-сим при вставленной CDMA-сим?
3) Если есть активная интернет-сессия на CDMA-сим, проходят ли звонки на GSM-сим?
Думаю, що комусь буде цікава відповіь на них.

1. Набор номерів з картки Інтертелекома відбувається у національному форматі. Номер вхідного дзвінка також відображається у національному форматі.
2. Якщо одна з карток CDMA, то інша GSM без перешкод може використовуватися для інтернет. Причому як перша, так і друга успішно працюють в 3G.
3. Якщо активна інтернет-сесія на одній з карток, то на іншу вхідний дзвінок проходить (неважливо, це GSM чи CDMA). При прийомі вхідного дзвінка на одній сім, передавання даних на іншій переходить в режим паузи.
 
Реєстрація
24.12.16
Місто
Харьков
Телефон
Meizu M2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Глас имеет сертификацию? ;) А если реально , то имея АКБ в 4000 mAh, сделав обновление ПО, ты не увеличишь у себе АКБ 4500 mAh.

Ну раньше, на Flyme 4.5 хватало на сутки. Иногда на 1 ½. Теперь каждый день думаю, хватит ли домой доехать (рабдень 8 ч, дорога 1 ч в одну сторону).
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

У кого Mi Max, проверить работу приложения IPTV сможете ?
LazyIPTV.

Для корректной работы нужен Ace Stream Engine и Torrent Stream Controller (есть на 4ПДА).

Спасибо.

P.S.
Для плейлистов надо скачать wizard
lazyiptv.liwizard
 
Зверху