Побажання до розвитку форуму

Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Дружба/бизнес говорите... Познакомились мы с человеком, который потом стал другом, в 2001 году, еще в универе, КПИ это было, общага. Стали друзьями, потом он меня, по дружбе, переманил к себе. Многие в сдма (из сторожил) знают те компании которые развивал и где сам развивался.
У нас были только лучшие отношения с ним, у меня предостаточно друзей, они все считали его моим лучшим. Многие школьные друзья ревновали. Но произошло нечто. В июне 2016, этот человек кинул меня на 100К грн. Ну так просто, не увел ни у кого номер, так просто, свалил и спрятался)
Так вот, простил ли я "своего Рому?". Не знаю, больше нет чем да, время покажет, но те деньги я заработал, это была договоренность друзей, тогда еще друзей...и тот "мой Рома", получил за мои деяния деньги, просто не отдав мне мою заработанную часть, "спрятавшись" в Крыму) Заработанные даже ценой моего здоровья в некоторых моментах.
Kristal, "не мой Рома", послушай просто людей. Что ты делаешь, это глупо как минимум. Заблуждаешься, как и "мой Рома". Наверное он до сих пор в Крыму думает, что я завалил бизнес. А я на доверии в минус себе... Это же друг, договорились, ему же семью...Тебе просто ребята пытались показать, как не надо делать.
Сделал ошибку, умей ее признать. Всего лишь. Ситуации может и разные, но по какой-то причине увидел созвучие.
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Vitalik, Х*уй с пальльцем рівняєш, я його не КИДАВ на бабки, як ви це вже не зрозуміте чи читаєте через рядок!!! Ще й ні одного дня не дружили, а спілкувались час від часу, коли кому було вигідно. Не тільки я купляв в нього, а він в мене. Дивлюся, що толку немає від моєї розповіді, більшість не доганяє.

Розберіться толково в ситуації, а потім становіться суддями. Що торг, у нас вже кідаловом величають, чи те що купив ти не маєш права перепродати, чи людина коли купила щось, не має права робити що забажає. Нічого морального не порушував, ах да звичайно, Андрій поніс збитки, бо знаючи він, що і куди, то заробив би більше грошей з мене аж на 25 грн, то 5 років підряд людину бісить, що не він номер купив і що 25 грн скинув, не хотів би, не скинув. Ви його моралі не бачите, а мою побачили і обгадили.

Закрийте вже тему, чи витріть пости.

Ще раз нагадую модератору Кочевнику за мати, до всіх мають бути одні правила, а то карти ти роздаєш по своїй предвзятості. Прочитай ще раз матюки в самому першому повідомленні Андрія, і побачиш що не правильно робиш.
Я в ахуе, высказал ему в личку все, что думал по этому поводу и попросил больше не беспокоить ни по каким поводам.
 
Останнє редагування:

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
С удовольствием следил за развитием драмы. Что я понял, из-за чего начался конфликт:

- Кристал покупает у Андрюхи номер, утверждая, что берёт для личного пользования и прося скидку;
- Андрюха идёт на уступку, как однофорумчанину;
- Кристал продаёт этот самый номер на том же форуме, но дороже;
- Андрюха утверждает, что так поступать не красиво по отношению к нему (причём не из-за самого факта перепродажи, а именно из-за того, что брал как для себя, т. е. скидку выпросил обманным путём) ну и к форумчанам из-за большой накрутки (ну это уже действительно бизнес - ИМХО);
- Кристал утверждает, что это просто бизнес, это полностью нормально и мораль побоку.

В подробности кражи номера(ов) не вдавался, ибо до конца не понял ту ситуацию.
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Прапорщик, змішав ти в кашу 2 події, ще й допридумував. ну і ладно.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Да поди пойми в этой "Просто Марии", сколько тех "подий" было. Попросили рассудить, а общая картина с миру по нитке собирается...уже попкорн заканчивается, а к кульминации ну никак))
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
С удовольствием следил за развитием драмы. Что я понял, из-за чего начался конфликт:

1- Кристал покупает у Андрюхи номер, утверждая, что берёт для личного пользования и прося скидку;
2- Андрюха идёт на уступку, как однофорумчанину;
3- Кристал продаёт этот самый номер на том же форуме, но дороже;
4- Андрюха утверждает, что так поступать не красиво по отношению к нему (причём не из-за самого факта перепродажи, а именно из-за того, что брал как для себя, т. е. скидку выпросил обманным путём) ну и к форумчанам из-за большой накрутки (ну это уже действительно бизнес - ИМХО);
5- Кристал утверждает, что это просто бизнес, это полностью нормально и мораль побоку.

В подробности кражи номера(ов) не вдавался, ибо до конца не понял ту ситуацию.
1 і 2) Нічого нікому я не стверджував, якщо ти про номер де "типу" була знижка, то на аукро продавався за 75, а на форумі 100, тому попросив купить через форум за 75, він погодився.
3) Продавав я в парі з тим що купив у нього, за 500, може мій 425 коштував, а його 75 і в купі 500, звідки він знає це, я відрапортовувати не забов'язаний, що буду робити, купив я, а ти продав і забув.
4) Коли ти торгуєшься будь-де, будь то на базарі, магазині чи форумі, то обманюєш продавця і хочеш нажитися на ньому, а чого ж не думаєш про продавця га, а думаєш про себе, де мораль в цьому, не ясно. Тепер щоб ніхто торгувався ні-ні, бо ви не думаєте про продавця.
Зайди в маркет, і подивися чи не бізнес там ведуть люди? Чи ти в змозі мене тільки згадати?
5) Мораль не по боку, я стверджую інше, що ви дивитесь не з правильного кута на те що було. Тут стають на одну з сторін конфлікту, точно не на мою. Бо я аморальний, як же так, що я своїми речами користуюся, як хочу, а не так як хтось бажає. Дивіться на факти, а не моральну сторону, а то праведні найшлися.
Схоже на те коли п'юща і куряща людина, розказує, що так погано робити і не потрібно.

От запоропонував би я тобі, що заберу комп корпус за 140(а 180, як ти продаєш в маркеті), ти погодився б, я оплатив, отримав, все норм, думав підійде мені, але ні не підійшов, або інші причини. І виставляю вже за 200 сюди ж продати де і купив, щоб закрити дирку за доставку і потрачений час, а ти кажеж, бро так не хорошо ти казав що для себе, кажу думав для себе, але не підійшов, видаляю я тему, думаю ладно мабуть не правильно таки, а через 5 років перед 2022 роком, ти на форумі видаєш, що я аморал і так поступив погано, бо купив тебе і зразу виставив продавати, бо мені вже не потрібен, тут полетіли помідори в мою сторону. Ну ок, норм так.
Або закинув би начинку в корпус і продавав би тут за 2 000 грн, а через 5 років згадуєш, як я на твоєму корпусі піднявся.
Я впевнений, що тобі по боку де будуть юзать той корпус, головне якби забрали і чим швидше, щоб не пилилося.

Друга історія, ти бобачив фотік за 200 грн, попросив форумчанина, глянути і купити, він глянув, купив вислав, а я вистави його на продаж за 800, знайшов, купив, продав, хоч і в тому ж місці, комусь швидко потрібно було продати, а я не поспішаючи може продавати довго, хто перший того і тапки. При тому цей фотік за 5 років так і не продав. І морать тут зовсім не при чому.
 
Останнє редагування:

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
- Кристал утверждает, что это просто бизнес, это полностью нормально и мораль побоку.
Лучше бы Kristal уже на OLX его порадовал, может быть не спалился бы.
4) Коли ти торгуєшься будь-де, будь то на базарі, магазині чи форумі, то обманюєш продавця і хочеш нажитися на ньому, а чого ж не думаєш про продавця га, а думаєш про себе, де мораль в цьому, не ясно. Тепер щоб ніхто торгувався ні-ні, бо ви не думаєте про продавця.
Одно дело , когда ты знаниями зарабатываешь на связи. Все не знают как перейти на Онлайн 3G. А ты знаешь , переводишь эти номера и поднимаешь , на этом деньги.

А другое дело , когда купил на форуме и перепродать на форуме, это уже не знания , это заработать на чьем-то труде. Разницу улавливаешь ?

PS А причём тут вообще разборка Kristal и Андрюха к теме : "Пожелания к развитию форума ." Я понимаю модераторы добрые и с пивком читают это всё и улыбаются. Но всё же, это офф топ.
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
DSone, Тоді сландо було, про нього не знав, аукро зареєструвався пізніше, вже після цих подій, тому й купив через форум, а не аукро. А якби я купив через аукро і тут виложив і продавав, це вже було би аморальним з моєї сторони?, цікаво!.

Та не був він мені другом, ми спілкувалися тільки тоді коли хотось із на у когось що купував не більше 3-4 продаж-покупок, це вже дружбою називають?, я називаю це добрими партнерськими відносинами у куплі продажі і все. Дружба в мене тут є, а може уже і нема, з деякими форумчанами. І в їх круг Андрій не входив.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
От запоропонував би я тобі, що заберу комп корпус за 140(а 180, як ти продаєш в маркеті), ти погодився б, я оплатив, отримав, все норм, думав підійде мені, але ні не підійшов, або інші причини. І виставляю вже за 200 сюди ж продати де і купив, щоб закрити дирку за доставку і потрачений час, а ти кажеж, бро так не хорошо ти казав що для себе, кажу думав для себе, але не підійшов, видаляю я тему, думаю ладно мабуть не правильно таки, а через 5 років перед 2022 роком, ти на форумі видаєш, що я аморал і так поступив погано, бо купив тебе і зразу виставив продавати, бо мені вже не потрібен, тут полетіли помідори в мою сторону. Ну ок, норм так.
Або закинув би начинку в корпус і продавав би тут за 2 000 грн, а через 5 років згадуєш, як я на твоєму корпусі піднявся.
Я впевнений, що тобі по боку де будуть юзать той корпус, головне якби забрали і чим швидше, щоб не пилилося.

Хороший пример. Есть всё-таки разница между простым торгом типа "заберу за 140, давай номер карты" и "скинь до 140, для себя беру, очень надо"

Смотри, мне было бы всё равно, даже если б ты сказал - давай за 140, а я его перепродам за 200 - здесь ты прав, побыстрей бы его продать. Если б впихнул свои комплектующие в мой корпус и продавал бы комплектом - тоже пофиг было бы. Ну а если б брал как для себя, но сразу на продажу выставил дороже - может и остался бы осадочек, но точно не на несколько лет :) Ну тут уж каждый человек индивидуален - кому-то в морду дали и он сразу забыл об этом, а кому-то на ногу наступили и обида на всю жизнь.

Но Андрюха же немного не так пишет - он утверждает, что ты конкретно для себя брал номер и именно на этом условии, почти "по-братски", скидку просил. При этом даже не думал номером пользоваться, а брал сразу на продажу.

Возможно, я и неправильно понял, но, как писали выше, тяжеловато целую картину сложить из кусочков разрозненных "показаний".

Добавлено через 1 минуту
Друга історія, ти бобачив фотік за 200 грн, попросив форумчанина, глянути і купити, він глянув, купив вислав, а я вистави його на продаж за 800, знайшов, купив, продав, хоч і в тому ж місці, комусь швидко потрібно було продати, а я не поспішаючи може продавати довго, хто перший того і тапки. При тому цей фотік за 5 років так і не продав. І морать тут зовсім не при чому.

А форумчанина за это символическим пивом отблагодарил?

У меня была подобная ситуация, на одесском форуме, не так давно - форумчанин нашёл на ОЛХ в Рени ноут, за 2500 грн с отличными параметрами, но наложкой не отправляют. Попросил меня пробить за него, я созвонился с продавцом, он назвал адрес, куда подъехать. В результате оказалось кидалово - по адресу вышел дед, сказал ничего не знает и не продаёт, продавец резко стал недоступным, объявление тоже сразу пропало. Так форумчанин, без всякой моей просьбы, закинул мне двадцатку на счёт - просто за беспокойство, ничего до этого не обещая.
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Народ, що я зрозумів:
1. Так, Крістал купив в Андрюхи номер дешевше. Але єдине до чого Ви всі причепилися - за його бажання нажитися. На мою думку - це не гріх, єдина його провина - що навіть не дочекався прибуття номеру, і одразу виставив на продаж без наявності на руках товару. Ну давайте зрозуміємо, скільки йому тоді років було (16 чи 17), це ще дитина, яка намагалася вихопити куш якомога швидше. Нагадаю, що в таких же умовах мемфіса двічі прощали, а потім і на зальоти торі незважали, називаючи його малолєткою. Ну сплужив пацан, Ви всі з пеленок принциповими і совісними були? Я наприклад не був, в той же час здається на мене тут ніхто камінь за пазухою не носить (ну можливо кілька тролів). Доречі про бариг - в маркеті неодноразово відбувалося, коли покупець менш ніж за місяць виставляв куплений товар на продаж, причому за вищу ціну. Ні одного разу скандал за це не піднімали. І доречі №2 - наскільки я зрозумів Крістал продавав в 4 рази дорожче не той самий номер, а ПАРУ. Невже потрібно комісь пояснювати різницю в цінах?
2. Андрюха неодноразово принципово відмічав і цитував незначні помилки Крістала при написанні українською (доречі, не він один). Хлопці, людина яка виросла повністю в російськомовному середовищі (і напевно сім"ї) може час від часу допускати помилки. Доречі навіть я деколи помиляюся при написанні, але ж ви не кидаєтеся стадом цитувати мені їх? Лишіть хлопа в спокої, він на даний момент робить все, щоб покращити свої знання. І ваші цькування до покращення його володіння мовою абсолютно не мотивують, краще слідкуйте за своїми дописами і помилками (як там кажеться про колоду в оці?).
3. Андрюха по дрібницях дістає Крістала, тому що його до сих пір гризе той Білайн. Ну забий на нього, хочеш я тобі свій просто подарую, і так його не юзаю. Ті кидали, які розводили форумчан на тисячі у нас маркеті напевно зараз просто від сміху помирають. Ну от нафіга два нормальних форумчани розвели такий срач?
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
А форумчанина за это символическим пивом отблагодарил?

Я нічого начебто не давав на чай але за проїз оплатив, він просто погодився допомогти за дякую від себе і не потребував нічого, я думав що на форумі це нормально, бо тоді зовсім по іншому було на форумі, і запропонував в Запоріжжі свої послуги також безкоштовно. Бо сам не брав нічого за допомогу форумчанам в покупці телефона і взуття в Запоріжжі(тут мені проїзд оплатив форумчанин), 2010-2011 рік.
Може образа в нього, що я шоколадку не дав. Не знаю, але я нічого і не обіцяв і не пропонував. Просто запитав, а він не відмовив, якби відмовив то так і було б, я не образився.

11.03.2011 бів відправлений лист з білайном, а потім тільки 03.04.2011 він написав мені
Андрюх@dp.ua сказав(ла):
Kristal сказав(ла):
Андрюха удали пост если не трудно. Я же его купил имею право продать ведь так, нек пойму что здесь не этичного?
М-да... ты меня расстраиваешь:( Попытайся тогда хотя-бы объяснить свою логику - как ты надеешься продать этот номер за 200 гривен, если весь форум знает цену, за которую ты его купил? Лично я принципиально, как бы сильно он не был мне нужен, но не купил бы его у тебя!
З.Ы. Пост удалил.

То що лист замовлений з Дніпра 3 тижні їхав, чи Андрій 3 тижні не відписував і моїй темі про номер, чи все таки я тему створив зразу поки в дорозі була сімка, і спокійно вона 3 тижні продавалась в маркеті. Щось не сходиться.

5-ий скрін, пройшов рік, нове нагадування в темі про кідал, коли мене кинули на 300 грн Александерс, там він згадав про білайн знову.
Негатива було насправді таки багато, і насправді він був. І от я побачивши це, зрозумів, а він чесно сказав мені тоді, що олити може добре і пам'ятає він також добре.
Андрюх@dp.ua сказав(ла):
И где ты там видишь, что я чем-то полил??? Ты еще не знаешь, как могу облить! А помню я всё!!! И это тот косяк, который вот так сразу вспомнился, были и еще;)

ще через 2 роки у ВК він написав, що думав що я поганий хлоп, із-за білайна, і тепер мабуть ще і за знижку по аукро, але написав що я норм парєнь, ладно думаю, норм так норм, тільки напрягло ще одне нагадування,
тепер от маййже через 3 роки знову той білайн виліз боком, знав би що такий Андрій, ніколи не поросив би допомоги. А я реально думав, зо він хороший чоловік.


І скажіть мені, як дорослий чоловік може жити з образою так довго майже 6 років на тодішнього 17 річного хлопця. Ось це вам не моральність?
 

Вкладення

  • лист.PNG
    лист.PNG
    36.2 КБ · Перегляди: 67
  • Симка0.PNG
    Симка0.PNG
    37 КБ · Перегляди: 56
  • сімка0.PNG
    сімка0.PNG
    54 КБ · Перегляди: 62
  • Сімка.PNG
    Сімка.PNG
    80.1 КБ · Перегляди: 60
  • рік пройшов.PNG
    рік пройшов.PNG
    47.4 КБ · Перегляди: 52
Останнє редагування:

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
№2 - наскільки я зрозумів Крістал продавав в 4 рази дорожче не той самий номер, а ПАРУ. Невже потрібно комісь пояснювати різницю в цінах?

Тут розділити потрібно, красивий бі за 50 грн я виклав продавати за 200,а от той що мтс за 75 , те що нібито 25 скинув, я з повністю ідентичним номером київстар, продавав за 500 тепер, бо порізно більше ста вони не коштували. Ще раз повторюю, кідаловом я не займався, так що, те що мене обвиняють, в свою сторону навідь не сприймаю.

Батьки україномовні. Але суспільство тільки з використанням суржику. Тому звичайно виріс, і ви ростете в такому ж суспільстві.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Я нічого начебто не давав, не пам'ятаю, він просто погодився допомогти за дякую, я думав що на форумі це нормально, бо тоді зовсім по іншому було на форумі, бо сам не брав нічого за допомогу в покупці телефона і взуття в Запоріжжі(тут мені проїзд оплатив форумчанин), 2010-2011 рік, було 17 мені.
Може образа в нього, що я шоколадку не дав. Не знаю, але я нічого і не обіцяв і не пропонував. Просто запитав, а він не відмовив, якби відмовив то так і було б, я не образився.

Ты не подумай, что я тебя осуждаю. Но ведь, как я понимаю, ситуация не зря обсуждается не между вами в личке, а в общей теме - значит, вынесена на суд форумчан. И как по моему скромному мнению, исходя из имеющейся (весьма разрозненной и сложеной реально из обрывков) информации ситуация не в твою пользу складывается.

Давай так - если у тебя есть желание, опиши полностью ситуацию, из-за которой разгорелась драма.
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Прапорщик, Тратити час я не буду, бо в мене не така супер пам'ять, як у Андрія (я й так кучу свого привату прочитав, щоб згадати що і як), я й так багато часу витратив на докази вам. Більше розпинатись я не буду. Хоч ситуація 10 разів буде не в мою користь.

Не дає спокою. Думаю може Андрій образився за обмін модему на тримоби, коли я не прочитав телепатично бажання, щоб з подовжувачем відправив, не знаю.
 

Вкладення

  • модем.PNG
    модем.PNG
    70.6 КБ · Перегляди: 54
  • модем2.PNG
    модем2.PNG
    33.4 КБ · Перегляди: 57
  • модем3.PNG
    модем3.PNG
    48.8 КБ · Перегляди: 55
Останнє редагування:
Реєстрація
24.10.08
Місто
Николаев
Телефон
HTC Snap, Anycool 669+, Nokia 101
Ору конечно. Нет никаких свох форумчан, это всё интернет.
18 Согласия(ий):
...A&S, ars, denis1978, Dfg, eartemyev, Kristal, LazyRock, Maxxx, plebis, Qwertивый, Stas567, stigr, totskiy, utwer, yahoo, Вальдемар, ПотапаПапа, Слон...

Как я понял, нынче форум стал такой...
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
18 Согласия(ий):
...A&S, ars, denis1978, Dfg, eartemyev, Kristal, LazyRock, Maxxx, plebis, Qwertивый, Stas567, stigr, totskiy, utwer, yahoo, Вальдемар, ПотапаПапа, Слон...

Как я понял, нынче форум стал такой...

Він такий був завжди, не потрібно чогось придумувати. І люди адекватно мислять і прекрасно розуміють що тут інтернет, а дома сім'я, друзі.
Тут люди навіть в живу бачили один, одного дуже мало разів. Я сам особисто бачився з 2-ма форумчанинами, та ще й один з кинув на гроші. Зустріч не гарантує нічого.
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Ребят, может для разрядки закинуть тему с претензиями Блефов ко мне по каким-то зарядкам от роутеров ?
 
Реєстрація
24.10.08
Місто
Николаев
Телефон
HTC Snap, Anycool 669+, Nokia 101
Він такий був завжди, не потрібно чогось придумувати. І люди адекватно мислять і прекрасно розуміють що тут інтернет, а дома сім'я, друзі.
Тут люди навід в живу бачили один, одного дуже мало разів. Я сам особисто бачився з 2-ма форумчанинами, та ще й один з кинув на гроші. Зустріч не гарантує нічого.
Нет Кристал, нет. И виделись чаще, с серьезными посиделками :) и, к примеру, лично я мог по просьбе того же Торна, подзабив на занятость мотнутся в другой район города купить ему телефон, который он не мог проверить и не доверял продавцу, купить за пару тыс, отправить ему, не особо переживая, что деньги мне вернет...При том, что даже лично мы не знакомы.
Но если люди стали адекватно мыслить и прекрасно понимать...тогда да.
 
Зверху