Тариф передплати «Смарт Сім'я»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Смарт Сім'я»

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет20 ГБ30 ГБ50 ГБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші номери по Україні500 хв750 хв1500 хв
SMS на мобільні номери по Україні500 SMS1000 SMS1500 SMS
Максимальна кількість номерів у «Смарт сім’ї»555
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter) та Facebook Messenger-БезкоштовноБезкоштовно
Застосунок ДіяБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Вартість375 грн425 грн500 грн
Заміна пакету послуг*253#
Повторне замовлення пакету послуг на 4тижні*700#
Запрошення учасників у групу та управління підключеними номерами*250# або my.lifecell.ua

Забули оплатити пакет послуг на 4 тижні? Ми даємо можливість здійснювати дзвінки в межах «Смарт сім’ї» протягом 3-х днів безкоштовно.

Створення Смарт Сім'ї та запрошення учасників
Користування
УчасникиПакет послуг
  • Учасниками можуть бути усі абоненти lifecell
  • Пакет послуг є спільним для використання усіма номерами в групі.
ОплатаЛіміти
  • Плату за пакет послуг на 4 тижні або денний пакет послуг здійснює лише ініціатор.
  • Хвилини, SMS, Інтернет понад пакет послуг і додатково замовлені послуги оплачуються окремо з рахунку кожного номера.
  • За потреби, основний номер може встановити ліміти для учасників групи на використання спільного пакету послуг. Для встановлення лімітів набирайте *250# або заходьте на my.lifecell.ua
КРОК 1. Щоб стати ініціатором, придбайте пакет «Смарт сім’я» або змініть поточний тарифний план за допомогою *253#.

КРОК 2. Щоб запросити учасників, наберіть *250# .

КРОК 3. Щоб підтвердити приєднання до групи, запрошений номер підтверджує приєднання після отримання SMS, набравши *250#.

Управління лімітами
Для швидкого встановлення лімітів пакету послуг на 4 тижні наберіть наступні комбінації, де Y – значення ліміту:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Інтернет (кількість мегабайтів)
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ*Y# — SMS
Для швидкого скасування лімітів підключених номерів:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ# — Інтернет
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ# — SMS

Пакет послуг на 1 день
Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет500 МБ750 МБ1000 МБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на номери інших операторів10 хв25 хв35 хв
SMS на мобільні номери по Україні50 SMS100 SMS150 SMS
Вартість18 грн20 грн22 грн

Якщо ініціатор змінює тарифний план, для учасників застосовуються стандартні тарифи тарифного плану «Смарт сім’я» без можливості замовлення пакетів послуг. Однак, будь-який учасник може стати ініціатором та створити нову групу «Смарт сім’я», набравши *253# або змінити свій тарифний план на будь-який інший.

Стандартна тарифікація
Дзвінки на lifecellБЕЗЛІМІТ
за 7 грн/день дзвінка
Дзвінки на інші міські та мобільні номери по Україні2 грн/хв
SMS по Україні в день користування10 SMS / 5 грн

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ/ 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж дняБезліміт 2.5G

Інші умови тарифного плану
Ви можете безлімітно користуватися застосунком Дія за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними застосунками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033334 грн).

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано. Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 09.06.2016 р.

Умови тарифного плану наведено станом на 08.03.2023 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.
 
Причина: Зміни з 08.03.2023
Останнє редагування модератором:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
совсем недавно к кабинете на май-лайф был вариант в выборе тарифа для перехода "смарт семья базовый", сейчас уже нет.
И у кого-то получилось перейти в "базовый" через личный кабинет?:rolleyes:
 

azaz

человечище
Реєстрація
29.04.14
Місто
Донецк
Телефон
Nokia E62, E71 (кит.), S7589 (Note III)
И у кого-то получилось перейти в "базовый" через личный кабинет?
ну в ветке вроде видел, что переходили через "мой кабинет", разве нет?
но сейчас это всё равно уже не актуально....
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
azaz, а я не видел, чтобы у кого-то получилось. Зато писали жалобы, что не получается перейти. Кнопка с переходом то есть (т.е. была), но при переходе выкидывало ошибку.
 
  • Like
Реакції: P22

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
azaz, а я не видел, чтобы у кого-то получилось. Зато писали жалобы, что не получается перейти. Кнопка с переходом то есть (т.е. была), но при переходе выкидывало ошибку.

Тож уже писали в темі, що декому вдавалося мігрувати без танців з бубном. В мене особисто не виходило, лише транзитом через взяття мого номеру в сім'ю.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Я вчера вечером так перевёлся. На "единый" не пускало, а на "базовый" пустило

Это было вчера, сегодня с кабинета убрали тариф, для самостоятельного перехода. Странно, на Единый пускает Всегда, ошибку выбивает когда 15 грн. для перехода у Вас нет.
 

azaz

человечище
Реєстрація
29.04.14
Місто
Донецк
Телефон
Nokia E62, E71 (кит.), S7589 (Note III)
сегодня с кабинета убрали тариф, для самостоятельного перехода.
спасибо главному "переводчику" - и меня перевёл ;)
поглядим, что дальше будет - наверняка всё равно придумают, как всех под абонплату загнать... :no:
 
Реєстрація
24.01.13
Місто
Чернигов
Телефон
Realme X2 Pro
У меня в кабинете сейчас вместо названия тарифа Смарт семья базовый - прочерк. по *161# тариф указывает верно.
 

gloogin

Заблокирован
Реєстрація
29.07.16
Місто
Винница
Лично, пару недель назад, переводил номер через кабинет в ТП "Смарт семья Базовый" и перевело не задав никаких лишних вопросов. Я сам удивился!

Еще в 8 утра переход в ТП "Смарт семья Базовый" был. Проверял через кабинет свой бывший акционный 29 который с сегодня перевели в ТП "3G Смарт 69". А теперь перехода нет и вместо названия ТП стоит прочерк.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
И johnlife в какой-то теме обмолвился, что "Семье" недолго осталось...
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
И johnlife в какой-то теме обмолвился, что "Семье" недолго осталось...

Скажем так, тариф Семья s, m,l выгоден оператору, тариф базовый нет. Вот как они собираются выкрутиться уничтожив базовый и какой еще промежуточный тариф вводить для существующих абонентов базового, вот вопрос.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
тариф Семья s, m,l выгоден оператору, тариф базовый нет
Недавно кто-то отметил, что все семейные временные. Правда, у лайфа почти все временное из того, что самое оптимальное для тек кому нужна мобильная связь эпизодически, по мере необходимости иногда много, иногда чуть-чуть.
 
Реєстрація
30.04.14
Місто
Киев
Телефон
Apple Iphone SE 2020
Уже вторые сутки в личном кабинете вместо названия тарифа - прочерк. Или глюк какой то, или готовится какой то сюрприз предновогодний...
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Перестало пускать номери в сім"ю. Тому, кого запрошую, пише Помилка, спробуйте пізніше.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Прикрывают таки и его? Совсем печалька :(
 
Реєстрація
30.04.14
Місто
Киев
Телефон
Apple Iphone SE 2020
В маркетинге Лайфа работают явно недалёкие люди... Зачем было прикрывать Международный Лайф? Зачем бороться с последними возможными тарифами без абонплаты? Даже КС оставил тариф "Любимые страны", а Водафон сделал "Лайт" Идея правильная и понятная, такой номер всегда будет дополнительным, он никогда не будет использоваться по-полной, но время от времени будет приносить оператору доход. Здесь же всё сделали через...... На что расчёт? Что все станут платить абонплату? Что в Лайф перейдут ключевые абоненты КС и Водафон? Давно известно, что среди состоятельных людей номер Лайфа считается моветоном, и никогда они не сменят своих операторов на это чудо! Скоро Лайф будет обслуживать только своих сотрудников...
 
Зверху