Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Vodafone

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
01.03.2024 — Зміна наповнення тарифів 4G Smart S та L, а також зміна їх назв на Euro S та L відповідно. Зростання вартості тарифу S (вартість L лишається без змін). Доступний роумінг, Подвійні хвилини та PASS'и стають недоступними у цих тарифах.

22.02.2024 — Зміна вартості та наповнення деяких тарифних планів (подорожчання, збільшення ГБ, відключення безкоштовних PASS'ів)


02.02.2024 — Зростання вартості послуги "Рік без абонплат" для деяких тарифних планів

☝️
Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
07.03.2023 — Зміни в умовах послуги "Польща на день"
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Sergiys, проблемы с Wi-Fi могут быть везде.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

В справочной еще сами ничего не знают, сказали позвонить через пару дней
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Оригінально звісно, в порівнянні з мовчазними діями інших операторів.
Але на практиці простіше було б прибрати абсолютно непотрібний безлім на вхідні та вихідні, ну і той пакет хвилин в нікуди. Проте реклама тоді буде не така яскрава і вражаюча.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

А контракт пока не трогают?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

На деле мы видим узаконивание темы о беспределе, только уже в роуминге. Для украинского абонента можно было не ухищряться, а написать приписочку: "согласно пункта 14 статьи о телекоммуникациях оператор оставляет за собой конечное право о предоставлении услуг подвижной связи" и чуть что блочили без объяснений. Но это был МТС, а тут ведь уже водафон, так просто не проконает. Посмотрим так ли тонко настроят фрод-машину как точно и дотошно написали правила ее работы.
 
Реєстрація
12.03.15
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3S Pro
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Услуга «Роуминг, как дома» не предоставляется, если абоненты используют мобильный Интернет в своем конечном оборудовании для предоставления доступа другим конечным оборудованиям в роуминге.
А яким чином вони планують дізнатись, чи надавався доступ іншим абонентам? От включу я точку доступу, буду роздавати інтернет на інші смарти, всі інші умови не порушені - вони нічого не просічуть. Цей пункт - просто лякалка.

Услуга «Роуминг, как дома» не предоставляется, если абоненты использовали 3 и более sim-карт Vodafone Украина в своем конечном оборудовании в течение 28 дней пребывания в роуминге.
Кому дуже треба - зміна ІМЕІ після кожної сімки - і питань теж нема.

Але, я так бачу - вже нема задля чого собі голову морочити. Цю послугу вони зробили практично мертвою.
От до прикладу, не є в мене Водафон основним номером, користуюсь раз в тиждень. Їду за кордон, починаю дзвонити, а мені зразу ладують загальні тарифи? А за що я тоді заплатив тих самих 90 гривень? Чи так само з інтернетом - дома і на роботі ВайФай, а тут виїхав за кордон - потрібен мобільний інтернет. І що, давай рубати тарифи по максимуму?
І що це за прив'язка до якихось середніх показників по абоненту в Україні? Це чітко хтось зможе назвати перед виїздом, що мол у тебе буде стільки хвилин і стільки мегабайт. Чи як?
Вони вбили цю послугу. Шкода, класна була.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

А яким чином вони планують дізнатись, чи надавався доступ іншим абонентам? От включу я точку доступу, буду роздавати інтернет на інші смарти, всі інші умови не порушені - вони нічого не просічуть. Цей пункт - просто лякалка.
.

Поверь, если ты просто включить точку доступа - они узнают об этом
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

А яким чином вони планують дізнатись, чи надавався доступ іншим абонентам? От включу я точку доступу, буду роздавати інтернет на інші смарти, всі інші умови не порушені - вони нічого не просічуть.
Я думаю, просто TTL изменят - без ухищрений ничего не раздашь.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

По мак адресам можно узнать, кто в сеть ломится с 1 устройства.
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

[MENTION=16407]VladRome[/MENTION], весна показала кто где наложил.
Так что там очень дешево и с интернетом?

І так якщо брати на передплату то всерівно дешево( за контракт мовчу там без змін) , бо якщо заказувати у місцевого оператора всерівно дороще . і так для порівняння за італ номер плачу 35 євро - 500 хв національних 500 смс і 3 гіга нету , з Vodafone UA за 150 грн за роумінг( у місяць 600-22евро) маю 50 хв на інші вхідні безлім + безлім на мтс/водафон + 2 гіга нету .( що до нових умов то усе гуд так як літаю туди сюди . на укр наприклад за березень викачав 6 гіг нету + дзвінки на інших . так що для мене усерівно дешевше і навіть краше бо я фактично 2 тижні у місяць там і 2 в Україні .
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

От до прикладу, не є в мене Водафон основним номером, користуюсь раз в тиждень. Їду за кордон, починаю дзвонити, а мені зразу ладують загальні тарифи? А за що я тоді заплатив тих самих 90 гривень?

З точки зору Водафон ти йому не потрібен, користуйся в роумінгу своїм основним номером.
Логіка Водафон дуже проста і зрозуміла - один номер Водафон для внутрішньоукраїнського користування з дуже лояльними тарифами на все і для користування за кордоном з дуже привабливою роуміговою пропозицією. Але вона не спрацювала, бо в Україні ще нема послуги з переносу номера, а більшості не вигідно міняти номер в силу різних причин.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Але вона не спрацювала
Про "неспрацювала" говорить еще очень рано. Нормальные люди не бросаются через пару-тройку месяцев менять оператора только потому, что другой оператор ввел получше тариф. Сначала оператор должен показать стабильность свою и тарифов, а потом уже потенциальные клиенты подумают о смене оператора.

В общем, Vodafone - это игра на перспективу.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Уважаемые абоненты, с 13.04.2016 г. линейка тарифов Jeans и Sim-Sim прекращает свое действие. Вы сможете продолжить пользоваться всеми преимуществами и услугами в новых тарифах МТС Украина!
Абоненты прекращающих свое действие тарифов смогут продолжить пользоваться всеми преимуществами и услугами в новых тарифах МТС Украина!
Абоненты тарифов:


Jeans Новогодний 2007
Sim-Sim Рождественский
Jeans Праздничный
Sim-Sim Новогодний
Jeans Новые тарифы Limited
Jeans Сеть
Sim-Sim Доступный Уикенд
Jeans Mixer
Sim-Sim Эконом
Jeans Новогодний
Jeans Mixer с МТС
Новые тарифы Jeans
Новый Jeans
Sim-Sim для Всех
Sim-Sim Универсальный
Супер Jeans
Новая Sim-Sim Команда
Jeans
Sim-Sim для Своих
Sim-Sim Юбилейный
Jeans Fun
Sim-Sim Супер сеть
Jeans Свободный Новогодний
Супер Jeans
Jeans Страна
Jeans Ночь
Новый Jeans Ночь
Jeans МТС
Jeans Новогодний 2007 с МТС
Jeans Свободный
Jeans SMS
Новый Jeans с МТС

будут автоматически переведены в тариф «Просто Супер».

Кроме того, у абонентов находящихся в прекращающих свое действие тарифах, есть возможность перейти в ЛЮБОЙ из действующих тарифов, не дожидаясь автоматического изменения. Однако, в случае перехода в тарифы «Просто Супер» или «Смартфон 3G» для включения всех специальных условий в новом тарифном пакете, после перехода в него требуется обязательное пополнение счета от 40 грн, согласно стандартным условиям самостоятельного изменения тарифов.
Для перехода наберите 7722 и узнайте всю необходимую информацию.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Шо, опять? (с) уже ж переводили. попытка №2
да вручную ж переводили
задействовали даже уборщиков
но задолбались, устали и забили
а теперь вот спохватились и решили остатки допереводить
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху