Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Закривати карткові рахунки відтепер можна в інтернет-банку My Alfa-Bank

Пластикові картку можна утилізувати самостійно, розрізавши кілька разів по лінії магнітної стрічки, або віднести у відділення, аби це зробив менеджер.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Sergiys, карту можно ребенку отдать в коллекцию когда счет закрыт, что и предлагается сейчас в мабе.
От того что ты ее порежешь счет не закроется.
 
Реєстрація
04.08.13
Місто
Киев
hitman, что то ты там криво делал. У меня всё доступно моментально всю неделю.

Делаю то не первый раз. И руку уже набил. Как обычно, пополнил карту картой другого банка. Платеж был 21.07 в 02:51:30, отобразилось, что операция будет проведена 22.07.

З.Ы. Виноват. Действительно криво. Случайно выбрал при пополнении карты опцию " Другая страна", а не "Карта украинского банка". Буду теперь внимательней. Спасибо.
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2017-06-21 в 23.01.54.png
    Снимок экрана 2017-06-21 в 23.01.54.png
    25.5 КБ · Перегляди: 58
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Вроде не было?
З 20 червня клієнтам Альфа-Банку Україна стала доступною опція поповнення готівкою своїх банківських рахунків (у тому числі платіжних карток), а також погашення заборгованості за кредитами через банкомати Укрсоцбанку з функцією сash-іn. Зробити це можна в кілька кліків як за наявності картки: дебетової або кредитної, так і за номером рахунка: поточного або рахунка заборгованості за програмами кредитування. Відтепер клієнти Альфа-Банку можуть економити час на щоденних фінансових операціях, обираючи більш зручний спосіб поповнення свого рахунку.

Наразі у спільній мережі Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку працює 261 банкомат з функцією прийому готівки. Тарифи на послугу в банкоматах Укрсоцбанку та Альфа-Банку ідентичні та залежать від виду операції. Без комісії можна поповнювати дебетові картки, поточні рахунки, погашати заборгованість за програмами іпотеки і автокредитування, а також поповнювати кредитні картки та погашати споживчі кредити на суму понад 5 000 грн. В інших випадках комісія за послугу складає 15 грн.
https://www.ukrsotsbank.com/news/view/1476/
Новость весьма приятная, т.к. кеш-ины Укрсоца я вижу намного чаще, чем, собственно, Альфа-банка.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
При покупке в Метро на сумму от 900 грн. , обещают скидку 100 грн. Для этого на кассе, нужно сообщить пришедший в сообщении промокод, ну и рассчитаться картой Альфы:).
Хорошо, конечно, только Метро у нас нету(
 
Реєстрація
20.10.16
Місто
Одесса
Не знаю. Мне пришло сообщение на Вайбер. Кто хочет поэксперементировать-сброшу свой промокод.
Тема индивидуальная, метро практикует её уже давно. Ваш код не поможет другому юзеру. А вам вот 100 грн сэкономит
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ця "акція" на конкретний номер карти. На іншу карту цей промо не підійде.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Кочевник, Хіба на конкретну картку альфи? От мені надіслали код, але в мене 3 картки альфа банку, якою саме мені розраховуватись?

Dryushka, Я не знаю есть или нет, думаю она сама ответит, но рассылка была от альфы соответственно код присылают клиентам альфы а не метро.
 
Реєстрація
20.10.16
Місто
Одесса
Тогда забираю свои слова обратно, так как мне в вайбер писал метро аналогичное предложение.
 
Зверху