Тарифный план "life:) 25"

Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Sanyok77, и чем он тебе напоминает "Простой life"? Доплатой за входящие? Интернетом по 25 копеек? Или, может, бесплатной внутрисетью?
 

turbo

Заблокирован
Реєстрація
05.09.12
Місто
LVIV
а мені він нагадує регіональною Дискримінацією)
як зробили тут взяли і тупо витерли мій пост !
Хороший тариф, але нема в ньому Львова !!!
хто знає може добавлять ?
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
koliandrik,
Карты спутникового ТВ тоже не клонируются. Дальше объяснять?
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Лайф почав спамити по дорослому:D. Недавно по поштових скриньках порозкидали повноцінні газети з рекламою цього тарифу (8 сторінок). В принципі хід правильний, але саме наповнення цих газет розраховане на аудиторію від 12 до 18 років (дитячі рисунки, казкові історії, ну і трохи романтики для дівчат). Самі ж "плюшки" тарифу згадуються де-не-де маленькими вставками. Це, а також друк в сірій офсетній версії абсолютно не схиляє до думки про "дорослого" оператора. Я нічого не маю проти цієї агресивної політики ведення маркетингу, але ІМХО одна сторінка якісно оформлена з чітким викладенням переваг тарифу була би значно доцільніша.
 
Реєстрація
11.01.08
Місто
Тернопіль
Телефон
Nokia E7-00
Щойно телефонували з закордонного номеру, бонуси за вхідний дзвінок нараховані. Дрібничка, але приємно.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
С 15.11.2012 бонусы за входящие с международных номеров начисляются только за первые 30 минут в день. Действуют 30 дней с момента начисления. Используются после основного счета.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Скористатися тарифом можуть абоненти на адміністративній території Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей

на Волинську область тепер також діє :feel:
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Останнє редагування:

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone
Becks, а почему тогда ввели ограничения?
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
AVR, думаю, просто потому, что оператору не выгодно платить за международные входящие.
 
Реєстрація
12.01.08
Подскажите, начисляются ли бонусы за входящие вне территории действия тарифа? Есть ли возможность звонить по льготным международным тарифам с территории Львовской области? Спасибо.
 

inferno

Заблокирован
Реєстрація
08.11.12
Місто
Запорожье
Телефон
Nokia N73,Samsung E330,Samsung E720,Sony Ericsson K320i
меня тоже этот вопрос интересует.Если я в Запорожье,то буду получать бонусы за входящие?
 
Зверху