Фиксировано-мобильная конвергенция

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Та є. Але ніщо не заважає бути йому і стаціонарним, і мобільним. Залишиш вдома, підключиш до електромережі - буде стаціонарним. А візьмеш із собою кудись, працюватиме від акб - буде мобільним. Якось так.
Але, в загальному, виробники планували, що він буде використовуватися, як стаціонарний.

Может этот аккумулятор предусмотрен чтоб могли пользоваться некоторое время на случай отсутствия дома электричества, ну там электриков из энергосбыта вызвать...
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
этот аккумулятор предусмотрен чтоб могли пользоваться некоторое время на случай отсутствия дома электричества

Акум працює, як у звичайній мобілці, в інструкції написано "після повної зарядки акумулятори, від'єднайте зарядний пристрій" :D
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
Акум працює, як у звичайній мобілці, в інструкції написано "після повної зарядки акумулятори, від'єднайте зарядний пристрій" :D

Я так понимаю в этот китайкафон подойдёт аккум от нокия BL-6C
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Експериментальним шляхом виявив, що не проходять дзвінки з Лайки на мій альтернативний доступ. З домашнього дзвінки на лайку йдуть, а навпаки ні. При цього дзвінки з мобільних Тримоба проходять.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
Експериментальним шляхом виявив, що не проходять дзвінки з Лайки на мій альтернативний доступ. З домашнього дзвінки на лайку йдуть, а навпаки ні. При цього дзвінки з мобільних Тримоба проходять.

В теме ИТ пишут что утк закрыл доступ номерам с кодом 094,,возможно не все направления открыли
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
[MENTION=14574]Arp[/MENTION] взагалі то писав про Лайку, що дзвінки з неї не доходять. При чому тут 094
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Так то шляховий попутав лайку з інтертелекомом.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
Так то шляховий попутав лайку з інтертелекомом.

Сами вы попутали,серп в ветке ИТ,указал что УТК закрыл часть номерной ёмкости 094,или было не так ?

Добавлено через 1 минуту
[MENTION=14574]Arp[/MENTION] взагалі то писав про Лайку, що дзвінки з неї не доходять. При чому тут 094

Патамушто УТК и 3моб это наверно одно и тоже или нет?

Добавлено через 9 минут
Я процитував пост.

Судя по ситуации ,которые возникли у ИТ с УТК , после получения нового девайса,необходимо ради эксперимента совершать дозвон по всем мобильным направлениям,если вам конечно нечего делать. Аппарат пока звонит только внутрисети , проблем с дозвоном нету,со входящими не понятно,пока входящих звонков не было. Вообще думал перейти на интернет тариф где абонку платишь в день исходящих звонков,например поставить переадресации на свой прямой номер ИТ , но трубку не брать, а самому с ит перезванивать,так как не решил буду ли вытягивать симкарту и делать эксперименты со звонками за пределами своей квартиры
 
Останнє редагування:

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Пофіксив УТК додзвон з Лайки, сьогодні вже все працює. Правда, довелося потурбуватися мій конкант в керівництві.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Нічого не змінилося. Як не міг один з моїх співробітників телефонувати з Лайки на міські номери так і не може.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Нічого не змінилося. Як не міг один з моїх співробітників телефонувати з Лайки на міські номери так і не може.
УТК дуже тугий щодо вирішення подібних проблем. Чекати треба довго.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
Шановні колеги,
Нарешті з’явилась можливість відновити роботу телефонного зв’язку альтернативним шляхом за допомогою конвергентних технологій, що максимально наближені до фіксованої телефонії.
Пропозиція діє в містах: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Ірпінь.

Переваги послуги:
1. Вирізи кабелю не дошкулятимуть;
2. Збереження абонентського номеру;
3. Збереження посекундної тарифікації розмов;
4. Збереження можливості здійснювати телефонні дзвінки на ТМЗК і отримувати вхідні дзвінки з ТМЗК:
- дзвінки на номери екстрених служб;
- міжміські, мобільні, міжнародні дзвінки;
- дзвінки на номери з кодом 800, 900;
5. Можливість отримувати додаткові послуги (призупинення номера, переадресація, тощо);

Номер телефону залишається без змін, тарифи відповідають тарифам традиційної фіксованої телефонії.
Щоб скористатися послугою необхідно взяти в оренду телефонний апарат з GSM картою в найближчому ЦОА. Вартість оренди телефону - 1 грн/міс.

Якщо у вас чи ваших знайомих є необхідність у відновленні зв'язку, надішліть лист на е-mail: [email protected]
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Там выше обсуждали момент получения мобильно-стационарного телефона? Имею в виду, можно ли симку из того гроба переставить в нормальный тел и юзать?
 
Зверху