Газовий котел

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Выбираю газовый котел.

Правильно написано - у каждого свои условия. И брешут еще люди, никому не хочется признаваться, что протупил и переплачивает.

У меня площадь (отапливаемая) 120 м2, при этом есть нюанс - под домом гараж, въезд в который сделан так, что пол кухни и прихожей - потолок этого въезда, короче, на кухне и в прихожей потери не только через стены, но и через пол. Расход - если не экономить (23-24 градус), то 3500, если экономить (20-21 градус) - меньше 2500. У соседа дом по такому же проекту, но отказался в итоге от гаража, утеплил стены, заделал по мере обнаружения "мостики холода" и утверждает, что укладывается в 800 м3. ХЗ, может правда, а может, магнит купил.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

А откуда котел знает какие стены по бокам? Температуру выставляю я сам, и она обычно между минимальными и средними значениями, т.е. котел все равно работает, в квартире выше +21 не бывает

Елементарно просто. Він розумний. А моск його - це термодатчик. Чим нижча температура за бортом, тим швидше вистигає повітря в приміщенні, яке нагрів котел, і тим швидше вистигає теплоносій в системі. Відповідно, термодатчик подає сигнал на включення котла, щоб підігріти теплоносій. Тут пряма залежність - чим холодніше за бортом, тим більше газу йде на опалення.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Выбираю газовый котел.

Елементарно просто. Він розумний. А моск його - це термодатчик. Чим нижча температура за бортом, тим швидше вистигає повітря в приміщенні, яке нагрів котел, і тим швидше вистигає теплоносій в системі. Відповідно, термодатчик подає сигнпл на включення котла, щоб підігріти теплоносій. Тут пряма залежність - чим холодніше за бортом, тим більше газу йде на опалення.

У меня нет термодатчика, только температура в системе отопления, которая не программируется.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

У меня нет термодатчика, только температура в системе отопления, которая не программируется.
Не говори дурниць, не видавай свою некомпетентність в цьому питанні. У кожному котлі є термодатчик. Я говорив про нього. Якщо б не було термодатчика, то котел би закипів.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.


Ну, може і не бреше. Все залежить від того, скільки він там перебуває. В мене родичі є, постійно живуть в місті, мають будинок в селі, приїжджають туда лише як на дачу, побухати, шашлик пожарити кілька разів на рік, так вони вкладаються в ліміт в 100 кубів газу на рік.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Выбираю газовый котел.

Ну, може і не бреше. Все залежить від того, скільки він там перебуває. В мене родичі є, постійно живуть в місті, мають будинок в селі, приїжджають туда лише як на дачу, побухати, шашлик пожарити кілька разів на рік, так вони вкладаються в ліміт в 100 кубів газу на рік.
Это др. дело, но из текста я понял что живет постоянно.
 
Реєстрація
22.11.08
Місто
Славянск
Re: Выбираю газовый котел.

дом 96 кв.м , по наружи стены 100мм пенопласт, чердак вата 100мм, внутри стены гипсокартон, потолок гипсокартон, катёл соли18 дымоход (китай) работает 10 лет, пару лет назад хотел промыть теплообменик но в итоге купил второй, его и поставил (в первом промыл теплообменик лежит в запасе), счётчик за это время два раза был на госповерке, в доме 23-24 градуса, осенью запускаю котёл когда начинает не хвотать кондёра , расход в год 2000-2100 м. куб, (пока самое большая проблема 2 или 3 раза менял батарейку на плате в мозгах)
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Выбираю газовый котел.

Не говори дурниць, не видавай свою некомпетентність в цьому питанні. У кожному котлі є термодатчик. Я говорив про нього. Якщо б не було термодатчика, то котел би закипів.

Зачем ему кипеть когда я выставляю температуру воды, а не температура воздуха. Датчик только температуры подогреваемой воды.

На приборке я ставлю +35 (это не температура воздуха!!), а температура воды в системе на выходе из котла.

Поставил +35, при наружной 0, получил на выходе +20 в квартире, поставил +60, при -10, получаю теже +20.

Я ясно объясняю?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

Зачем ему кипеть когда я выставляю температуру воды, а не температура воздуха. Датчик только температуры подогреваемой воды.

На приборке я ставлю +35 (это не температура воздуха!!), а температура воды в системе на выходе из котла.

Поставил +35, при наружной 0, получил на выходе +20 в квартире, поставил +60, при -10, получаю теже +20.

Я ясно объясняю?

Не тупи. Я ж тобі про цей датчик і говорю. Термодатчик, який вимірює температуру води в системі. Він подає сигнал на включення котла, коли вода холодна, і подає сигнал на виключення котла, коли вода нагрілась до заданої тмператури.

Але суть не втому. Повторюю для тебе востаннє: коли за бортом (будинку) холодно, то повітря в приміщенні, і відповідно, вода в системі, вистигає швидше, ніж, коли за бортом (квартири) тепло, бо там гріє сусід. Тому, в будинку котел включається частіше і гріє довше, щоб підтримувати задану температуру теплоносія. Відповідно, спалюється більше газу. І чим холодніше за бортом, тим більше газу спалюється, ніж це відбувається в квартирі. Бо в квартирі за бортом - теж сусідська квартира, в якій температура повітря +18...21. А якщо в сусіда вдома вища температура повітря, ніж в тебе, то ще й тепло від нього через стіни буде переходити до тебе, і твій котел буде ще менше спалювати газу. Це створює ілюзію економної роботи котла, а насправді це не заслуга котла, а закон фізики і гроші сусіда.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Выбираю газовый котел.

Не тупи. Я ж тобі про цей датчик і говорю. Термодатчик, який вимірює температуру води в системі. Він подає сигнал на включення котла, коли вода холодна, і подає сигнал на виключення котла, коли вода нагрілась до заданої тмператури.

Але суть не втому. Повторюю для тебе востаннє: коли за бортом (будинку) холодно, то повітря в приміщенні вистигає швидше, ніж, коли за бортом (квартири) тепло, бо там гріє сусід. Тому, в будинку котел включається частіше і гріє довше, щоб підтримувати задану температуру теплоносія. Відповідно, спалюється більше газу. І чим холодніше за бортом, тим більше газу спалюється, ніж це відбувається в квартирі. Бо в квартирі за бортом - теж сусідська квартира, в якій температура повітря +18...21.

Если ты не выставишь нужную температуру котел сам ее не задаст, это тебе понятно? Если ты выставил +40, котел +40 будит держать хоть при температуре +12, хоть при -12.
А ты мне тулишь что котел сам при помощи термодатчика регулирует температуру.....
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

Если ты не выставишь нужную температуру котел сам ее не задаст, это тебе понятно? Если ты выставил +40, котел +40 будит держать хоть при температуре +12, хоть при -12.
А ты мне тулишь что котел сам при помощи термодатчика регулирует температуру.....
Та що ж ти такий тугий? Ану, покажи мені, де я писав, що котел сам регулює температуру. Ти хоть читаєш, те, що я пишу? А якщо читаєш, то вдумуєшся в суть? Бачу, що ні.
 
  • Like
Реакції: NRG

NRG

Воины света! Воины добра!
Реєстрація
16.01.09
Місто
Аккерман
Телефон
XRN8 4/128
Re: Выбираю газовый котел.

Кулибины этот датчик выносят в самую холодную комнату и по ней уже будет измеряться температура воды.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

portable
А, зрозуміло, де собака зарита. Ти не бачиш різниці між термодатчиком і терморегулятором. Що ж... Буває.... Чоловіче, йди з цієї теми і не позорся, бо зараз закидають шапками. Надалі щось пояснювати нема сенсу.

Добавлено через 10 минут
Кулибины этот датчик выносят в самую холодную комнату и по ней уже будет измеряться температура воды.
Ну, якщо на то пішло, то датчики є/буває 2. Один - в системі, той, про який ти кажеш, а другий - в котлі, який запобігає закипанню теплоносія в котлі. В системі, в найхолоднішій точці, встановлення датчика не є обов"язковим, тому не у всіх він є. В котлі термодатчик є обов"язковим і встановлюється виробником котла.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Выбираю газовый котел.

дом 96 кв.м , по наружи стены 100мм пенопласт, чердак вата 100мм, внутри стены гипсокартон, потолок гипсокартон, катёл соли18 дымоход (китай) работает 10 лет, пару лет назад хотел промыть теплообменик но в итоге купил второй, его и поставил (в первом промыл теплообменик лежит в запасе), счётчик за это время два раза был на госповерке, в доме 23-24 градуса, осенью запускаю котёл когда начинает не хвотать кондёра , расход в год 2000-2100 м. куб, (пока самое большая проблема 2 или 3 раза менял батарейку на плате в мозгах)
Сколько теплообменник обошелся? Теплообменник на водопровод или на отопление?

Добавлено через 5 минут
Если ты не выставишь нужную температуру котел сам ее не задаст, это тебе понятно? Если ты выставил +40, котел +40 будит держать хоть при температуре +12, хоть при -12.
А ты мне тулишь что котел сам при помощи термодатчика регулирует температуру.....
Я попытаюсь объяснить популярно. Датчик включает и выключает горелку. Если тепло, вода в системе остывает медленнее и горелка включается реже. Если холодно, то вода остывает быстрее и датчик включается раньше, а потому горелка горит дольше в течении суток, газа расходуется больше. Таким образом термодатчик поддерживает температуру в батарее.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Re: Выбираю газовый котел.

raptor, ты зря теряешь время и нервы. Чел реально упорот и не понимает о чём ему говорят. И ещё мне кажется что он уже начал понимать о чём ты, но из за упёртости не может признаться в том что тупит. Забей на него. ***режим заброса тапками окончен***
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

Вик Влад
Не розпинайся. Він думає, що термодатчик і терморегулятор, це одне і те ж. Людині, яка не бачить між цими приладами різниці, щось пояснювати марно.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Выбираю газовый котел.

raptor, ты зря теряешь время и нервы. Чел реально упорот и не понимает о чём ему говорят. И ещё мне кажется что он уже начал понимать о чём ты, но из за упёртости не может признаться в том что тупит. Забей на него. ***режим заброса тапками окончен***

Я ему пытаюсь доказать что в моем котле он сломан нах, регулирую на авось(температуру воды не показывает), это раз, второе терморегулятора у меня нет это два.

Жирная точка, у меня все работает, ничего не кипит, температуру регулирую интуитивно по шкале от мин до среднего значений вручную.

Кто баран? Если у тебя в котле рабочий терморегулятор и термодатчик в квартире тебе +, у меня это нет.

Кидайте шапками дальше :apl::apl::apl:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Выбираю газовый котел.

portable
Розмова зайшла про те, що порівнювати кількість спожитого газу в будинку і в квартирі - речі несумісні, бо різні тепловтрати, квартиру сусіди гріють, а будинок - ні. А розмова про датчики виявилась відхиленняи від теми. І наявність чи відсутність термодатчика і терморегулятора в системі, на кількість тепловтрат приміщення не впливає.
 
Зверху