Тариф «Говорун»

Статус
Закрита.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
Тарiфний план "Говорун"

Тарифікація
Вихідні виклики абонентам окремої групи тарифних планів з кодом NDC 068, грн/сек | 0,11 /0,01*
Вихідні виклики на номери інших операторів мобільного і фіксованого зв’язку України, грн/сек | 0,345 /0,195*
Вихідні виклики на номери всіх операторів зв’язку Росії, грн/сек | 1,75
SMS на номери в мережі окремої групи тарифних планів з кодом NDC 068, грн | 0,01
SMS на номери інших операторів мобільного зв’язку України, грн | 0,1
Відправлення MMS повідомлення по Україні, грн | 0,75
Плата в день за користування WAP-доступом та Традиційний доступом до мережі Інтернет з використанням технології GPRS, грн.** | 2,35
WAP-доступ та Традиційний доступ до мережі Інтернет з використанням технології GPRS, грн, за 1 Мб | Не справляється

Додаткова інформація
Тарифи в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без ПДВ.

Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.
* вартість секунди розмови першої хвилини / наступних хвилин розмови.

Всі тарифи зазначені станом на 21.11.2011. Тарифікація дзвінків по Україні посекундна. Тарифікується кожна перша та тридцять перша секунда кожної хвилини розмови. Інші секунди розмови надаються безкоштовно. Тарифікація міжнародних дзвінків посекундна. Тарифікується кожна перша секунда кожної хвилини розмови. Інші секунди розмови надаються безкоштовно. Округлення біллінгової системи при всіх платних дзвінках відбувається до 0,01 грн.

** плата справляється з особового рахунку Абонента лише в день користування відповідними послугами; нетарифікований обсяг даних, що надається в рахунок абонентної плати, не обмежується. Після використання 50 Мб трафіку протягом доби, до кінця доби буде діяти обмеження швидкості передачі даних — 32 кбіт/с.
 
Останнє редагування модератором:

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Re: Тарифный план "Говорун"

Valeraman, Дійсно хороший траиф. Від монстра він виграє по всім параметрам без питань. А ось з АБ не все так просто. Алло звісно виграє дешевшими дзвінками в мережі і доплатою за вхідні, проте в Говоруна дешевші дзвінки на інші мережі і СМС на номери бі по 1 копійці. + Памятаю в часи, коли багато знакомих сиділи на Говоруні, а я взяв свої люди, то вони потім скаржились , що їм дорого дзвонити мені, хай і я беру говоруна.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Re: Тарифный план "Говорун"

Не знаю как "Говорун", но "Монстр общения" пользуется спросом. Да только проблема - в Запорожской области его не продают. Уверен, что это не единственная область, где его нет. Хотя знакомые есть в Николаевской области - к ним на продажу поступают данные тарифы.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Re: Тарифный план "Говорун"

vr@lex, а про гофоруна рідко хто чув просто. Я сам довідався про нього, коли офіційні продажі уже завершилися.
 
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Re: Тарифный план "Говорун"

Уважаемые.вы не поняли.Говоруны пользуются спросом у людей с проблемами со слухом(глухих-извините)Когда я покупал своего Говоруна в оф.офисе Билайна,девушка сказала,что Говоруны пользуются большим спросом у глухонемых(это было 2008 год)
 

Andrey007

Наблюдаю
Реєстрація
15.02.09
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 6030 (life ambassador)
Re: Тарифный план "Говорун"

Как ни странно,но до сих пор Говорун актуален.Сегодня продал два последних Говоруна.Человек просил ещё.Говоруны актуальны у людей с проблемами слуха.Я ему расказывал о Монстре общения,Алло-нет,надо Говорун

за сколько продал? :)
 
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Re: Тарифный план "Говорун"

По 80 грн за штуку,просил ещё
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Re: Тарифный план "Говорун"

Раз уже завели розмову про тариф, то могли б докинути в шапку власне і сам тарифи

Дзвінки на номери Говоруна \ 0,10/0,01
Дзвінки на інші номери beeline \ 0,10
Дзвінки на інші мережі \ 0,69/0,39
SMS на номери beeline \ 0,01
SMS на інші мережі \ 0,10
 
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Re: Тарифный план "Говорун"

Стартовики пролежали у меня не активированные полтора года.Активировались сразу,на счету 15 грн
 
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Re: Тарифный план "Говорун"

Да и полуминутная тарификация подпортила Говорун:(
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Re: Тарифный план "Говорун"

Не знаю как "Говорун", но "Монстр общения" пользуется спросом. Да только проблема - в Запорожской области его не продают. Уверен, что это не единственная область, где его нет. Хотя знакомые есть в Николаевской области - к ним на продажу поступают данные тарифы.
Вроде как после удорожания инета до 5 коп, появилась возможность перейти на Монстра.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Re: Тарифный план "Говорун"

Мурр, нет такой возможности.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Re: Тарифный план "Говорун"

lipog, ну так Говорун не выпускают. Только остатки продают... по бешеным ценам.
 
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Re: Тарифный план "Говорун"

Я бы не назвал бы 80 грн бешенной ценой.До этого я продал двум знакомым Говорунов вообще по 35 грн(по цене покупки)
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Re: Тарифный план "Говорун"

vr@lex, во всяком случае, была. Говорили об этом. Проверить не могу, у самого два монстра и два АБ.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Тарифный план "Говорун"

в мене самого 1 говорун валяється вдома. Навіть не уявляв, що він стільки коштує...
 
Статус
Закрита.
Зверху