SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
knedlyk, вхід та вихід.
Наприклад, в тебе інтернет лавка, ти даєш в рекламі один телефонний номер, на нього підключаєш 10 ліній, та садиш 10 менеджерів. Всі вхідні до менеджерів приходять по одному номеру і вони телефонують клієнтам з того ж номеру.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, вхід та вихід.
Наприклад, в тебе інтернет лавка, ти даєш в рекламі один телефонний номер, на нього підключаєш 10 ліній, та садиш 10 менеджерів. Всі вхідні до менеджерів приходять по одному номеру і вони телефонують клієнтам з того ж номеру.
Чи для цього потрібно піднімати pbx?
У мене задача забезпечити зв'язком 2 офіси, розташовані у різних обласних центрах. Зараз я маю прямий міський з тарифом "Доступний".

Тут у мене такі питання назрілі (пробачте, я нуб в цьому, сподіваюся, поки що):
1. чи можна буде використовувати цей номер двома офісами одночасно для прийняття вхідних та здійснення вихідних дзвінків?
2. якщо це буде вхідний дзвінок, то обидва телефони будуть дзвонити?
3. чи можна буде дзвонити між офісами і як?
4. чи можна все це зробити без PBX
5. якими можуть бути мінімальні тарифи в такій схемі?

Також цікавить, які саме функції IP-телефонії підтримує SIP-сервер ІТ:
Call Forward
Call Transfer
Call Waiting
Hotline
Call Hold
Auto Answer
Caller ID
Redial
Mute
DND
Local 3-Way Conferencing
Speed Dial
Voice Mail

Дякую!

PS У ЦОА на Преображенській мені дали київський номерок Бінотела для з’ясування усіх цих питань....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Буду вдячний за порівняння sip від Укртелекому з тим же від Інтертелекому.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk
у УТК лучше по возможностям

Спасибі, SerP... Я якраз намагаюся розібратися з Хмарними АТС від УТК (шкода, що такої послуги немає у ІТ). Я також думав, що багатоканальність (конференц-зв'язок на трьох) типово присутня у всіх мобільних операторів, а у ІТ для цього треба під'єднувати окремий тариф на SIP, який уже не такий цікавий, як Доступний.

Крім того, УТК дозволяють спілкуватися з-за кордону без різних хитрощів з підміною географії IP.

З иншого боку уже маю прямий номер від ІТ, який всім роздав і зараз в роздумах, як краще рухатися далі...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Крим - Україна!!!
Вчора знайомий з готельного wi-fi в м. Саки здивував телефонним дзвінком на мій український мобільний номер не ІТ. При забороненому закордонному трафіку/тарифікації СІП.

knedlyk, Крім ІТ та УТК я, як юрособа, ще використовую київську нумерацію через СІП від Фарлеп-Інвест та Датагруп.

Добавлено через 6 минут
knedlyk, відповідь на твої питання залежать від рівня знань PBX-адміна:
1. так
2. як налаштуєш, або обидва, або по черзі
3. можна, використовується внутрішня нумерація (принцип міні АТС)
4. скоріше не можна
5. ціни різні у різних операторів, проводь моніторінг ринку

Добавлено через 9 минут
у УТК лучше по возможностям
по функціоналу кращий лише у можливості телефоновати з закордону без використання українського ВПНу. І цю перевагу зводить нанівець служба підтримки УТК, не загальна а саме підтримка СІПових клієнтів.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.08
Місто
Бердичев
Телефон
Sony Ericsson
звонить бабушке в деревню
Это зависит от того, из какого кантона Франции вы хотите поговорить об урожае картошки с вашей бабушкой или в какой земле Германии вы ожидаете вызова от ваших клиентов. Мессенджеры - это детско-семейная забава. Ну ещё с друзьями погутарить. А для дела - пардон, нужен нормальный телефонный номер.
Но впрочем, покупка SP номера возможна у довольно широкой сети провайдеров, предоставляющих и услуги виртуальных АТС в придачу. Так что да, свет клином не сошелся. И у других не будет завышенной тарификации звонка из-за того, что IP чужой. "Возможны варианты, возможны варианты..." (С)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Это зависит от того, из какого кантона Франции вы хотите поговорить об урожае картошки с вашей бабушкой или в какой земле Германии вы ожидаете вызова от ваших клиентов. Мессенджеры - это детско-семейная забава. Ну ещё с друзьями погутарить. А для дела - пардон, нужен нормальный телефонный номер.
Но впрочем, покупка SP номера возможна у довольно широкой сети провайдеров, предоставляющих и услуги виртуальных АТС в придачу. Так что да, свет клином не сошелся. И у других не будет завышенной тарификации звонка из-за того, что IP чужой. "Возможны варианты, возможны варианты..." (С)
Про бабцю з кантону погоджуюся :)

Я для себе за місяці пошуку оптимального рішення із забезпечення телефонією офісу моєї організації відкрив, що є 2 типи сіп-технологій: від оператора та сіп-сервіси. Перевага перших - це органіщація дешевих дзвінків всередині мережі, міська нумерація, але закритість щодо зовнішніх каналів, перевага других - це набір сервісів з керування лініями, зручні хмарні технології з побудови віртуальних АТС, можливість під'єднання практично всіх операторів за їхніми тарифами. Можна звісно підняти і свій сіп-транк та приєднати його до 2ї опції.

По першій опції - це УТК, ІТ, частково Київстар та Лайф. По другій - задарма, Тенет, Бінотел і ще маса незгаданих.

Але мій вибір зараз падає на 1 опцію, буду тестити незабаром.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
По першій опції - це УТК, ІТ, частково Київстар та Лайф. По другій - задарма, Тенет, Бінотел і ще маса незгаданих.
можно подробней про сип от кс и лайфа, если секрет то плз в личку
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
anaconda, так то только для корпоративных клиентов, идешь в корп отдел и просишь себе sip. Для бизнеса отлично, для частного клиента не вижу особой выгоды там.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
anaconda, я вважаю що в твоєму випадку для фізособи буде гарне рішення від УТК, але при піднятому ВПН в Україні краще, як для юрособи, буде СІП від ІТ. У мене так два номери працюють, один на території тимчасової окупації, інший в США. Тобі не потрібні зайві сервіси pbx, потрібен лише ВПН сервер (який в тебе є).
Тариф обирай один з діючих + 20 грн щомісячно за СІП по кожному номеру, або 1 грн/добу в день використання.
View hidden content is available for registered users!
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
В Украине sip работал а в Польше перестал. Абонка оплачена, звоню только на ИТ. Мой аккаунт не авторизируется на сервере. Чтобы получить пароль мне нужна руна но тут нет покрытия. Чтобы переустановить sip я должен приехать в Украину. Может есть решение??
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
В Украине sip работал а в Польше перестал. Абонка оплачена, звоню только на ИТ. Мой аккаунт не авторизируется на сервере. Чтобы получить пароль мне нужна руна но тут нет покрытия. Чтобы переустановить sip я должен приехать в Украину. Может есть решение??
Спробуйте з'єднатися з українським впн. Пошукайте відкриті, напр., якщо у вас Андроїд, спробуйте Totally Free VPN. Має сприйняти вас як вдома.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
medeo, может установлен "Запрет SIP роуминга"?
 
Зверху