Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 06.04.2018, 17:20   #1
Местный

Регистрация 11.10.2015
Город Житомир
Телефон OnePlus 3T 6/64

Стрелка Тариф «Бомба»

Зустрічайте новий світ цифрового спілкування разом з тарифним планом «БОМБА»:
Цитата:
  • БЕЗЛІМІТ на всі номери (включаючи lifecell) з функцією BiP Out*
  • 100 МБ в роумінгу з BiP
  • 20 ГБ + 1 ГБ за кожні 60 хв з BiP Out
  • 20 хв/день на всі номери з мобільного
  • БЕЗЛІМІТ на соцмережі та месенджери
  • Підписки на fizy, Lifebox, TV+, lifecell Журнали, lifeSport
*Згідно політики чесного використання, абоненту надається безліміт на лайфселл та 100 хвилин на день на інші номери за допомогою функції BiP Out.

Пакет послуг на 30 днів за 150 грн:

Додатково:

*3000хв = 100 хв/день.

1. Вказаний додатковий інтернет-трафік, нараховується за використання в рамках одного 30-денного пакету послуг кожних 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiPOut» та діє до кінця строку дії 30-денного пакету послуг, в рамках якого він був нарахований.

2. Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) за допомогою додатку BiP. Детальніше тут.

3. Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами та месенджерами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану.
Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook та месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Telegram без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти!
Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

4. fizy - це портал для прослуховування актуальної музики та радіо і перегляд популярних відеокліпів.
Для абонентів ТП «БОМБА» надається безкоштовна підписка Fizy Basic на місяць.

5. TV+ - це додаток для перегляду телеканалів та фільмів на смартфоні та планшеті.
Для абонентів ТП «БОМБА» надається безкоштовна підписка TV+ Cinema+ Basic 30.

6. lifebox - це сервіс, де Ви можете зберігати фото, відео та інші файли в безпечному місці та користуватися ними у будь - якій точці світу, де є Інтернет!
Для абонентів ТП «БОМБА» надається 50 ГБ хмарного сховища.

7. lifecell Журнали - це додаток для перегляду більше сотні популярних журналів в електронному вигляді!
Для абонентів ТП «БОМБА» надається безкоштовна щоденна підписка на журнали.

8. lifeSport - це додаток з онлайн трансляціями матчів з автоматичним оновленням та інформацією про рахунок, голи, картки, заміни, а також статистика матчу та багато іншого.

Усі підписки безкоштовні в рамках тарифного плану «БОМБА» лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг.
Замовити іншу підписку за умови знаходження на тарифному плані «БОМБА» - неможливо.
ВАЖЛИВО! (про підписки)

1. Керування станом сервісів - *112#;

2. Замовити будь-який інший пакет, крім того, що передбачений в тарифному плані – неможливо;

3. Замовити однойменний пакет двічі - неможливо. Якщо ви вже є абонентом «БОМБА» тарифу, підключили собі 50 ГБ хмарного сховища в lifebox додатку, що надається всім абонентам «БОМБА» тарифу, то підключити ще 50 ГБ, що надаються на платній основі, ви вже не зможете.

Для того, щоб перейти на тарифний план «БОМБА», існуючий абонент повинен переконатися, що в нього не замовлено жодної підписки з вказаних вище сервісів.

Також якщо ви вже є абонентом «БОМБИ» та хочете перейти з даного тарифного плану «БОМБА» на інший тарифний план. В цьому випадку ви втрачаєте всі раніше отримані підписки на сервіси.
Якщо не сплачена вартість пакету послуг на 30 днів, надання телекомунікаційних послуг здійснюється за наступними тарифами:

Додатково:

1. Після використання Інтернет-пакету послуг до закінчення терміну його дії, доступ до мережі буде обмежений, якщо не підключені інші Інтернет-послуги.

2. Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

3. При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 30 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість. Повний перелік груп та країн, що до них входять, а також деталі тарифікації за посиланням.
Підключення та перехід:
(Перехід на ТП "БОМБА" доступний через систему Мій lifecell)

НОВИМ АБОНЕНТАМ:
1. Придбайте будь-який стартовий пакет.
2. Підключіть тарифний план «БОМБА» на офіційному сайті https://www.lifecell.ua в розділі «Тарифи» на сторінці тарифного плану «БОМБА». Вартість підключення - безкоштовно.
Для цього натисніть кнопку “Завовити”: введіть свій номер телефону та отримайте SMS-підтвердження.
3. В смс буде відображене посилання на сайт, де Ви зможете завантажити додатки TV+, Lifebox, fizy, lifecell Журнали, BiP, lifeSport та активувати підписки лише натиснув кнопку «ЗАМОВИТИ».
4. Поповніть рахунок на суму від 150 грн.

ІСНУЮЧИМ АБОНЕНТАМ:
1. Попередньо переконатись, що у Вас немає платних підписок на вказані вище сервіси. Якщо такі підписки є, Вам необхідно від них відмовитись.
2. Аналогічно як і для нових абонентів.

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Kyivstar (Професіонал)

Последний раз редактировалось johnlife; 10.06.2018 в 17:17. Причина: мій лайфселл
johnlife вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.04.2018, 21:37   #21
Местный

Регистрация 20.11.2016
Город Київ
Телефон Oneplus 5 A5000

По умолчанию Re: Тариф "BIPER"

Тестировал BIP-out и за границей и у нас.
Понравилось: возможность звонить откуда угодно домой по внутреннему тарифу при наличии интернета (WiFi/местная SIM/чужой роуминг ...)

Не понравилось: качество звука. На слух голос говорящего отдает металлом, при повышении громкости скребёт, что не весьма приятно ушам. Не думаю что я бы долго держал линию даже на врагов...
Старый 06.04.2018, 21:37   #22
Местный

Регистрация 02.08.2014
Город Чоп-Ужгород
Телефон Xiaomi Redmi 5 Plus

Сообщение от Evgenii Посмотреть сообщение
Полная безлимитка на все сети за 5,5 долларов.
Но и тут зафуфукали.
Та бо якби щось подібне викинули МТС чи Київстар, то ефект "вау" був забезпечений, а так нєочьом, як писали вище
Матвєй вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.04.2018, 21:51   #23
Местный

Регистрация 31.08.2012
Город Одесса
Телефон Redmi note 5

та таке. для гіків. з додатку BiP через функцію «BiP Out»
Воно мені потрібно, колия я і так маю мільОн хвилин. Це нішевий тариф для .... не знаю кого за 150 грн на місяць. Якась біпомертвонаодженість.
Шукав якісь плюси, але вибачте, я плачу 100 грн/міс за два оператори і в мене овер чим більше хвилин на всі можливі оператори Укріїни та до...хутора мегабайтів... Нащо це непоразуміння
Старый 06.04.2018, 21:56   #24
Местный

Регистрация 11.07.2012
Город Киев
Телефон Samsung A8 Plus (А730) & Samsung A320 (А3 2017)

Матвєй, любой бы из операторов какой бы тариф не выпустил - здесь все равно будут недовольны. Так что не ищи причину там, где ее нет.

Тариф интересный для тех, у кого Лайф единственной, или хотя бы основной симкой. Учитывая, что Лайф у меня номер 3 и что за 100 грн у меня 3 безлимита + инет и смс, не вижу для себя плюсов.
Javier вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.04.2018, 22:03   #25
Местный

Регистрация 31.08.2012
Город Одесса
Телефон Redmi note 5

Сообщение от Javier Посмотреть сообщение
Матвєй
Тариф интересный для тех, у кого Лайф единственной, или хотя бы основной симкой.
Я понимаю, что есть разные потребности... но за 150 грн основная симка, мне кажется почти везде по регионам и у любого оператора можно получить если не безлимит, то очень даже близко по нему для мобильного использования интернета и звонков.
Все. я закрываюсь. Меня просто возмутила абонка
Старый 06.04.2018, 22:05   #26
Местный

Регистрация 02.08.2014
Город Чоп-Ужгород
Телефон Xiaomi Redmi 5 Plus

Сообщение от revaz Посмотреть сообщение
Я понимаю, что есть разные потребности... но за 150 грн основная симка, мне кажется почти везде по регионам и у любого оператора можно получить если не безлимит, то очень даже близко по нему для мобильного использования интернета и звонков.
Все. я закрываюсь. Меня просто возмутила абонка
І хто вам дасть за 150грн безліміт по Україні?!))) Я думаю фіолетово з чого набирати заонилка там чи біп...
Матвєй вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.04.2018, 22:08   #27
Местный

Регистрация 11.03.2015
Город Чернівці
Телефон iPhone 6s - lifecell, iPhone 4 - Київстар

Скажите мне лучше такую вещь, если звонки проходят через платформу BIP, то интерконнект не оплачивается?
marley вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 06.04.2018, 22:12   #28
Местный

Регистрация 31.08.2012
Город Одесса
Телефон Redmi note 5

Сообщение от Матвєй Посмотреть сообщение
І хто вам дасть за 150грн безліміт по Україні?!))) Я думаю фіолетово з чого набирати заонилка там чи біп...
Ну раз пошли выяснять. Я написал практически безлимит. Для 99% населения этого хватит. У меня конкретно за 100 грн: безлимит КС, Белимит Lifecell + 150+100 минут на Vodafone ( вкл. 150 на городские) интернета 9 гб + безлимитные соцсети и всякие плюшки, + постоянные акции операторов. Короче обычный нормальный пользователь в виде физ. лица вряд ли утилизирует все это. Если вам нужен реальный бизлимит и миллиард минут, вам не в стандартные тарифы
Старый 06.04.2018, 23:01   #29
Местный

Регистрация 11.10.2015
Город Житомир
Телефон OnePlus 3T 6/64

vanzha, а разве не видно ?
ссылку пока лучше убрать, а то и там уберут..

Kyivstar (Професіонал)
johnlife вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.04.2018, 23:38   #30
Местный

Регистрация 11.07.2012
Город Киев
Телефон Samsung A8 Plus (А730) & Samsung A320 (А3 2017)

revaz, не совсем правильное сравнение, т.к при этом используется для получения всего этого 2-3 сим. Лайф же в этом тарифе предлагает обходиться одной симкой. Да, можно придумать связки, чтобы 2-3 сим обходились дешевле, но если вспомнить варианты с 1сим на все направления, то дешевле точно не будет, да и минуты внешки везде будут лимитированы, в отличии от этого тарифа.
Javier вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
тарифные планы

Опции темы
Опции просмотра