Тариф «29»

  • Автор теми Howl
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Реєстрація
27.05.14
Місто
Киев
Re: Тариф "29"

Fraud, підключений автовідповідач, але ж за нього будуть брати гроші
Абонентна плата за використання «Автовідповідача», грн/доба
0,27
Плата за з’єднання, грн
0,27

Краще відключити, бо й гроші пропадуть.

По дзвінкам в Росію, в шапці тариф 0,95 грн/мин
а на сайті http://www.kyivstar.ua/kr-620/mm/tariffs/068/29/
Вартість хвилини дзвінка на номери всіх операторів зв'язку Росії, грн
0,89
Плата за з'єднання міжнародного дзвінка, грн
1,00

Де правильно? Поправте в заголовку.
Я набрав в Росію, 48 сек - зняло 2,01грн, як вони тарифікують? Чомусь не сходиться.


Бі 29+
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Тариф "29"

kolyanter, автовідповідач, який Київстар підключив в жовтні минулого року, безкоштовний.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Re: Тариф "29"

Я набрав в Росію, 48 сек - зняло 2,01грн, як вони тарифікують? Чомусь не сходиться.
1 грн. плати за з'єднання * 1.0625 ПФ + 0.89 за хвилину розмови * 1.0625 ПФ = 1.06+0.95=2.01грн.

З.Ы. [MENTION=7204]Viktormd[/MENTION] сколько еще надо надо времени, чтобы в шапке написать что-то типа "Все тарифы с НДС и ПФ" и указать все тарифы такими? Полгода мало? :feel:
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Re: Тариф "29"

Народ виявив одну штуку!!! Коли закінчився термін нарахування безкоштовних хвилин, адже поповнення на 40 грн. не було то залишились хвилини, які були нараховані в останній 30 день. І в мене наразі ще є 146 хвилин, які нараховані були ще 7 січня, а обнулення не відбувається. Це якесь нововедення від кс чи просто глюк?
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Re: Тариф "29"

Використовуються хвилини. Коштів з рахунку не знімає.:dik:
 
Реєстрація
31.05.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8T, PocoX3 Pro
Re: Тариф "29"

Народ виявив одну штуку!!! Коли закінчився термін нарахування безкоштовних хвилин, адже поповнення на 40 грн. не було то залишились хвилини, які були нараховані в останній 30 день. І в мене наразі ще є 146 хвилин, які нараховані були ще 7 січня, а обнулення не відбувається. Це якесь нововедення від кс чи просто глюк?

Глюк, у меня все четко - 8го закончились минуты, 9го утром уже было по нулям. Пополнил на 40 - минуты появились. Раньше замечал что минуты за предыдущие сутки может показывать до 6 утра следующих суток, хотя начисление КС декларирует с 00.00 до 03.00.
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Re: Тариф "29"

Глюк, у меня все четко - 8го закончились минуты, 9го утром уже было по нулям. Пополнил на 40 - минуты появились. Раньше замечал что минуты за предыдущие сутки может показывать до 6 утра следующих суток, хотя начисление КС декларирует с 00.00 до 03.00.

Тільки що провірив, хвилини і далі є. До речі не в мене одного такий презент від кс на різдвяні свята.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Тариф "29"

View hidden content is available for registered users!
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Re: Тариф "29"

а кто звонит в Россию с номеров Би? сегодня позвонил, ровно минута и обрыв связи. качество разговора хорошее, поэтому странно как-то оборвало
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Тариф "29"

View hidden content is available for registered users!
 
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Re: Тариф "29"

Народ виявив одну штуку!!! Коли закінчився термін нарахування безкоштовних хвилин, адже поповнення на 40 грн. не було то залишились хвилини, які були нараховані в останній 30 день. І в мене наразі ще є 146 хвилин, які нараховані були ще 7 січня, а обнулення не відбувається. Це якесь нововедення від кс чи просто глюк?

Ви телефонуйте, а потім вони порахують скільки наговорили і виставлять рахунок. Скажуть, що глюк системи так само, як було з "Новорічним подарунком за поповнення на N-ну суму", який, як виявилось пізніше, не діє в даному тарифі. То ж Вам вирішувати - сподіватись на виграш в цій лотереї КС чи поповнити на 40 грн...
 
  • Like
Реакції: drmz

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Тариф "29"

Абоненты отдельной группы тарифных планов с кодом NDC 068 Beeline желают перевестись принудительно на тарифы Киевстар? Нет -- трите сообщения!
 
Останнє редагування:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Re: Тариф "29"

Romahin

Сколько человек тебя уже попросили потереть?
Сколько еще должно попросить?

Прислушайся, плиз!
 
Статус
Закрита.
Зверху