Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
что-то ты путаешь
Путаю что?
Что у меня было 2 номера с тарифом Киевстар Онлайн 3G (оба за 35 грн на 28 дней)?
В том что 16 марта на одном из них сменился тариф?
(Вот его название теперь - "Киевстар 3G+ Онлайн 2018" за 55 грн за 28 дней, название скопировал с сайта "мой киевстар" и вставил сюда)

В том что на другой номер пришла СМСка с текстом что ваш тариф с 18 марта по 1 апреля закрывается и вы будете переведены на другой тариф?


Единственное в чем я мог ошибиться - поспешил сюда написать. Потому что к имени тарифа сегодня добавилась приставка 2018. Вчера этого не было.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
А это.
Я имел ввиду что в СМСках писалось о смене тарифа с 18 числа.
Сорри, если не ясно высказался.
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
название тарифа изменилось на "киевстар онлайн 3g 2018", это временно и ещё изменят тариф на новый, до апреля? или не на всех номерах тариф меняют? была ли смс не знаю.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
В моєї дитини номер з тарифом Київстар 3ж онлайн за 35 грн. був поміняний на номер Київстар завжди онлайн за 75 грн. Правда абонка була знята 15 березня перевели не знаю коли але зараз на рахунку мегабайти як дорожчого тарифу.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
jader, и в чём вопрос ?

Обідно могли б хотяби на 55 грн перевести, а взагалі оставить за 35грн, з новими умовами так як вона ним практично не користується. Однозначно чи в корпу чи на полку.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Обідно могли б хотяби на 55 грн перевести, а взагалі оставить за 35грн, з новими умовами так як вона ним практично не користується.

Подивись в МКС, може пропонують якийсь спец.тариф до 75 грн...
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
arki, от 84 до 93 в месяц, если звонить и соответственно платить каждый день по 3 грн.
Но оптом на месяц 60 грн. Всё правильно.
 
Реєстрація
16.01.16
Місто
Київ
Телефон
Galaxy S10
Должны были сменить до 1.04 тариф на "Всегда онлайн" за 75грн, в итоге уже 2 а я еще на старом, это как понимать, не успели или передумали?
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху