Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
чет грибы не очень ...либо дождя не было либо земля не подходящая .
Та їх і водафоновські ракети, як на мене без палива поки що....от і тормоза. Мамки бабосіки підкинути і все піде!

Добавлено через 1 минуту
А хіба насправді в них все добре? Те що вони пишуть, що запустили 18 н.п. - це ніщо.

Подивіться на пост вище вашого. Людина з Хмільника, де сьогодні начебто запустили "4.5G" пише, що насправді нічого нема.

Бо тільки лайф може запустити 1 БС, і звітувати, що запустили ціле місто. А по карті та БС ще й навколишні села покриває. І це не одиничний випадок у них.
Проїдься з Ужгорода до чопа і потестуй як Київстар "запустив"...Вони всі брехуни ще ті)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В Хмільнику в мене вдома немає 4.5, а карта показує покриття ще й в довколишніх селах(

Може не ловить в квартирі. У мене по карті Київстар світить 4G, а по факту його не має, тільки на вулиці.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Проїдься з Ужгорода до чопа і потестуй як Київстар "запустив"...Вони всі брехуни ще ті)

Та я знаю. Я ж і не захищаю КС. Всі вони люблять багато домальовувати на картах.

Просто Лайф найбільше хвалиться своїми запусками, постійні ці підколи в бік конкурентів, картинки, а насправді, на даний момент, в них справи найгірші з 4G. Хіба, у найбільших містах добре працюють, а в регіонах...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Та я знаю. Я ж і не захищаю КС. Всі вони люблять багато домальовувати на картах.

Просто Лайф найбільше хвалиться своїми запусками, постійні ці підколи в бік конкурентів, картинки, а насправді, на даний момент, в них справи найгірші з 4G. Хіба, у найбільших містах добре працюють, а в регіонах...
Ну нас Лайф обідив в покритті лте це точно! Тут місцеві "затоки" обіцяли до вересня Ужгород покрити 4 ж від Лайф, а по факту...Єдине, що радує- у нього 3ж працює містами краще, ніж у деяких лте!
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Та я знаю. Я ж і не захищаю КС. Всі вони люблять багато домальовувати на картах.

Просто Лайф найбільше хвалиться своїми запусками, постійні ці підколи в бік конкурентів, картинки, а насправді, на даний момент, в них справи найгірші з 4G. Хіба, у найбільших містах добре працюють, а в регіонах...

В Лайфсел найгірший 4G, тобто Водафон має краще покриття?


 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
В Лайфсел найгірший 4G, тобто Водафон має краще покриття?
На мою думку, карта не показник. Я живу у місті у якому нормально працює ВФ 4G, але згідно з картою покриття - покриття не мало би бути взагалі. Це не Київ, як вказано у профілі, а передмістя Києва.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В Лайфсел найгірший 4G, тобто Водафон має краще покриття?

Я ж не про карти покриття. Лайф може і всю країну замалювати, це не означає, що всюди покриття буде.

Ось приклад - Мукачево (додаю скріни). Лайф запустив 2 БС. Водафон - 17.

По карті у Лайфа майже ідентичне покриття як і у ВФ (навіть більше трохи) / Але в реальності взагалі не так. Водафон хоч і не надвисокі швидкості має, але покриття відповідає карті, а Лайф тільки в центрі працює.

І знаю багато міст, де у Лайфа аналогічна ситуація - дуже сильно перебільшене покриття на карті.

 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На мою думку, карта не показник. Я живу у місті у якому нормально працює ВФ 4G, але згідно з картою покриття - покриття не мало би бути взагалі. Це не Київ, як вказано у профілі, а передмістя Києва.
Ну так то ясно...у когось і з лайфом так чи з Київстар) У нас он путєйци в вагонному депо дуже раді, що можуть агрегувати 1900+2600 в Київстар на своїх Нокіа 3100...Ну придумав там оператор в кінці міста поставити свою БС і вирішив, що нею покрив взагалі всьо! А в Полтаві, ходять легенди, що водафон взагалі рухає БСки за своїми фанатами...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
в два раза второй голубой симке в том же аппарате.
А на Молдаванке ситуация ровно наоборот. Интернет и голос от КС по сравнению с Лайф или Водафрн отстой полный. И на Котовского (Заболотного) товарищ на КС жалуется, обрыв/пропадание сети каждые 10 минут. При этом полностью согласен, что есть какая-то лажа с Лайфом на Таирово/Фонтане, у родителей на Королева/Вильямса никогда нормально Лайф не работал, а вчера в 8-й больнице был, четыре звонка на Лайф - или обрыв на 50-й секунде, или срабатывала переадресация на Водафон. При этом показывало наличие сети 4G.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Бахмут, Ужгород, Марганець, вітаємо вас у куражній родині 4.5G

Скажу за Ужгород.

У мене вдома (район залізничного вокзалу,вул.Тихого), підключається до 4G тільки на балконі, і то там сигнал дуже слабкий. Варто трохи зайти в кімнату, одразу перекидає в H+.

З третьої спроби зробив спідтест, бо постійно переривається з'єднання.

 

Shuler

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4Х (КС "Киевстар Звонки 50" + VF "Red Business L")
У мене вдома підключається до 4G тільки на балконі, і то там сигнал дуже слабкий. Варто трохи зайти в кімнату, одразу перекидає в H+.
У меня тоже-самое с лайфом в Киеве (на Виноградаре).
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=17199]Ungvar[/MENTION], а твоя вулиця замальована? Там частина Ужгорода без покриття взагалі...Там де я буваю замалювали, але потестити поки не зможу....За свою Чопу таки обідно...особливо враховуючи, що тут багато хто на лайф
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
[MENTION=17199]Ungvar[/MENTION], а твоя вулиця замальована? Там частина Ужгорода без покриття взагалі...Там де я буваю замалювали, але потестити поки не зможу....За свою Чопу таки обідно...особливо враховуючи, що тут багато хто на лайф

Замальована. В тому то й справа.

Своє місцезнаходження позначив червоним.


Написав у підтримку, ось їх відповідь: "Ваш населений пункт покритий лише частково, до кінця року планується розширення покриття. Сподіваюсь, зможемо Вас порадувати найближчим часом."

Не розумію, для чого було тягнути стільки часу, щоб повноцінно не запуститись. 10 липня вони зареєстрували 3 станції. Могли одразу тоді й запустити їх.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Замальована. В тому то й справа.

Своє місцезнаходження позначив червоним.


Написав у підтримку, ось їх відповідь: "Ваш населений пункт покритий лише частково, до кінця року планується розширення покриття. Сподіваюсь, зможемо Вас порадувати найближчим часом."

Не розумію, для чого було тягнути стільки часу, щоб повноцінно не запуститись. 10 липня вони зареєстрували 3 станції. Могли одразу тоді й запустити їх.
Я так розумію, що грошей у них "ніт", тому от так....Але враховуючи що їх 3ж знову під 20 мегабіт, най хоч там нічого не ламають....Можна й почекати
 
Зверху