3Mob як основний оператор

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
пробовал через приват на сайте выкидывает ошибку :confused:
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Alekokot, через укрексім - жодної проблеми. Не пам'ятаю, 30 чи 31 липня це робив.
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Через приложение монобанка пополняется от 0.01 без проблем.
 
  • Like
Реакції: rezz

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Аксель

Заблокирован
Реєстрація
08.02.18
Місто
Городок
Интернет банкин ОТП -банка..там по оплате услуг раздел мобильная связь ткнул в значок 3Моб и пополнил с карты 40 грн пополнило почти сразу. А вот не с карт-счета, а текущего пополнять не захотело почему то.
 

VetalUA

Руководитель LycaMobile Украина
Реєстрація
04.02.17
Місто
Украина
Ответ поддержки Тримоб по поводу исчезновения покрытия в г. Кривой Рог
 
Реєстрація
28.01.16
Місто
Brovary
Друзі що скажете: планую перевести номер з КС на 3моб. Бо номер вже давно і досить розкручений. Є ще в телефоні резерв інтертелеком на випадок чого.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
bagnet, якщо Вас влаштовує власне покриття 3Моб та 2/3G покриття Водафон то можете сміливо переносити номер. Процедура мала б пройти безболісно. Номери Лайф переносили 3 тижні зі скандалами, а ось з КС такого не спостерігалося. Думаю Ви вже й з тарифом теж оприділилися?
 
Реєстрація
28.01.16
Місто
Brovary
bagnet, якщо Вас влаштовує власне покриття 3Моб та 2/3G покриття Водафон то можете сміливо переносити номер. Процедура мала б пройти безболісно. Номери Лайф переносили 3 тижні зі скандалами, а ось з КС такого не спостерігалося. Думаю Ви вже й з тарифом теж оприділилися?
Та поки взяв картку тестую. Поки все влаштовує: і покриття і голос (чистий). швидкість інтернету не цікавить. думаю на річний +.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
bagnet, як пощастить бо залежить не тільки від 3Мобу але й від приймаючої сторони. Просто свого часу багато кого зі свого оточення (родину повністю) перевів на 091. Я вже давно відмічав - такого швидкого додзвону в рідній мережі і настільки чистого голосу не дає жоден оператор в Україні. Тому звик до якісного голосового спілкування :)
 
Реєстрація
11.05.19
Місто
Киев
У меня уже три месяца как Річний+ - основной номер и единственная карточка в телефоне. Правда я говорю очень мало, даже половины из 300 минут не выговариваю, интернетом почти не пользуюсь, всё время вайфай... правда раза два по Вотсапу говорил на улице, причем долго, минут по 30-40, все было отлично!
Я вообще больше по Вотсапу и с заграницей говорю, в Украине разговаривать не с кем... :no:
 
Реєстрація
18.11.12
Місто
Ирпень
В июле перевел свой 068 (бывший Beeline) на 3Мов и подключил Річний+. Процедура абсолютно безболезненная. Доволен, устраивает всё. Под Киевом и в Киеве преимущественно в родной сети. Планирую перевести и банковские услуги, но еще боюсь, как будут ходить СМС-ки (киевстар иногда еще присылает свой спам).
 
Зверху