Дротовий телефон

  • Автор теми vpro
  • Дата створення
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
УУУ все не разберешь))) Очень похоже что ты перечислил реакцию АМТС на категории АОН. Я к сожалению сейчас не дам полной информации какая строка к какой категории АОН относится но думаю для гибкости запросов ограничения в облаке вывели за стандарт и описали шире.
Что здесь объяснять не пойму задай пожалуйста корректней вопрос.

Закрито: 00,0700,0900, мобільні
-ограничен международный трафик, услуги развлечений(700 и 900 направление) и все мобильные операторы.
И так дальше все.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
УУУ все не разберешь))) Очень похоже что ты перечислил реакцию АМТС на категории АОН. Я к сожалению сейчас не дам полной информации какая строка к какой категории АОН относится но думаю для гибкости запросов ограничения в облаке вывели за стандарт и описали шире.
Что здесь объяснять не пойму задай пожалуйста корректней вопрос.

-ограничен международный трафик, услуги развлечений(700 и 900 направление) и все мобильные операторы.
И так дальше все.

Та тут ніфіга не зрозуміло :) Особливо з цими зонами 1,2, 1+2. Менеджер надіслала роздруківку, але як комутовані зали та АМТС можна співвіднести з IP-телефонією, не можу зрозуміти...

Я хочу залишити вихідний зв'язок лише по Україні, 0800, а решту закрити, зокрема різні платні сервіси на 0900, 0700 тощо.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Тоді я закрию дзвінки й на укр. операторів "0"... Я думав, АВН-5.?
ТОгда тебе подходит больше
Закрито: 00,0700,0900, мобільні
или еесли считать тримоб УТК то
это
Закр:00,0700,0900,моб. крім 3Моб

Если блокировать категорией АОН то 5, но скорей всего там схема гибче предложена. Какая уже не увижу)))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
ТОгда тебе подходит больше

или еесли считать тримоб УТК то
это

Если блокировать категорией АОН то 5, но скорей всего там схема гибче предложена. Какая уже не увижу)))
Йому треба, щоб дзвінки на мобільні і стаціонарні по Україні були відкритими. Закрити лише 0700, 0900 і міжнародні.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Тут ще одне питання назріло: купив ІР-телефони до офісу, пробую налаштовувати, не працює переадресація, якщо її налаштовувати через ІР-телефон - обриває дзвінок.... Це як між внутрішніми номерами Хмарної АТС, так й назовні. Підкажіть, плз, в чому може бути проблема. Номери реєструються по sip-протоколу, пристрої: Escene WS290-PN. Укртелеком розводить руками - не їхнє обладнання :(
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
knedlyk, сама переадресация на аппарате не будет работать, она включается на АТС (виртуальной АТС) или у оператора.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, сама переадресация на аппарате не будет работать, она включается на АТС (виртуальной АТС) или у оператора.

Засада... Я бодаюся з супортом 3-й тиждень, вони впевнено мені розповідають, що з їх обладнанням мало би працювати. Я навіть запросив їх до себе з тим обладнанням - морозяться.

Реально, нічо не вийде з того? (бо незручно через адмінку)...
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
knedlyk, там есть несколько вариантов... они правильно сказали - "з їх обладнанням мало би працювати", тут ключевое слово "мало би", но если они морозятся то сами возможно слышали, но не проверяли :)
есть всего несколько вариантов работы переадресации на самом аппарате:
- аппарат настроен правильно и действительно при установке переадресации он обращается к АТС и та включает переадресацию (тоже самое, что в админке).
- на аппарате заведено несколько линий и по одной он принимает звонок и сам по второй набирает номер куда переадресовывать. (но тут аппарат нужен с функцией АТС и многоканальный номер)

не тот и не тот вариант я не гемороился (а гемороя там много и нужно убивать время суппортов, а они ой как не любят), я сделал иначе - если на аппарате нажимать кнопку mute (режим не беспокоить) - на АТС срабатывал сценарий все звонки перенаправлять на мобильный 093XXXXXXX, считай та же переадресация, но костылем :)
Единственное, что у меня было именно "перенаправление", а не "переадресация" и минус в этом то, что на своем 093XXXXXXX при входящем я видел свой номер из АТС, поскольку по первой линии шел входящий звонок, а по второй исходящий мне на моб, но других вариантов не придумал т.к. переадресацию поднять не удалось.

Насколько крута АТС Укртелекома - я не знаю, но тот же бинотел сразу сказали, что у них функция переадресации не работает, так же и sip от интертелекома тоже не поддерживает переадресацию... у меня сомнения насчет укртелекома....
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, там есть несколько вариантов...
- на аппарате заведено несколько линий и по одной он принимает звонок и сам по второй набирает номер куда переадресовывать. (но тут аппарат нужен с функцией АТС и многоканальный номер)
Так, багатоканальний. Причім, я можу об'єднати в конференцію кілька абонентів за допомогою IP телефону.

я сделал иначе - если на аппарате нажимать кнопку mute (режим не беспокоить) - на АТС срабатывал сценарий все звонки перенаправлять на мобильный 093XXXXXXX, считай та же переадресация, но костылем :)
Единственное, что у меня было именно "перенаправление", а не "переадресация"
Ух....! :belay: Цікаво. А в чому різниця? Call forwarding - це переадресація чи перенаправлення?

У мене на апараті 2 лінії: від Інтертелекому (моноканальна) та від Укртелекому (багатоканальна).

Ваш сценарій не дуже підходить, бо два різних оператора і мені треба переадресовувати на инший апарат...

Насколько крута АТС Укртелекома - я не знаю, но тот же бинотел сразу сказали, что у них функция переадресации не работает, так же и sip от интертелекома тоже не поддерживает переадресацию... у меня сомнения насчет укртелекома....
Ви знаєте, те саме й в мене. Я взагалі невпевнений, що якщо PBX перед NAT, а 2 моїх пристрої за NAT, я можу зробити переадресацію між ними. В принципі, навіть назовні не працює. Якщо же я прописую якийсь публічний stun, типу stun.ekiga.net, то замість переадресації на будь-який номер, він повертається мені назад в мережу і дзеленькає 2-й телефон. :feel:

Ну, таке.... Спасибі вам!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Какое отношение имеет переадресации вызова на АТС к вашему домашнему NAT?
Якщо за натом 2 апарати, як при переадресації повернеться дзвінок передресований з першого пристрою на другий?
 

vld

Реєстрація
07.09.18
Місто
Ирпень
Якщо за натом 2 апарати, як при переадресації повернеться дзвінок передресований з першого пристрою на другий?

Через переадресацию АТС, в 336 посту писали об этом. А как переадресация между двумя проводными телефонами работает, установленными к примеру в одной квартире? В чем разница?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Через переадресацию АТС, в 336 посту писали об этом. А как переадресация между двумя проводными телефонами работает, установленными к примеру в одной квартире? В чем разница?

Укртелеком здався: сказали, що не працюватиме переадресація, якщо її робити на апараті, лише у веб-морді :(
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Сьогодні стикнувся ще з одним баґом УТК: кожні 2 хв. 32 с рве зв’язок на sip: софтфони, ІР-фони, на вхідних/вихідних сесіях. Хто що чув? На власному програмному клієнті А10 все чудово працює....

UPD: Частково проблему на IP-телефонах вирішив шляхом зміни статичної IP-адреси на динамічну. Але стандартний софт-клієнт Google Телефон рубить зв'язок.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
"Укртелеком" з 1 грудня змінює умови трьох тарифних планів фіксованого зв'язку

ПАТ “Укртелеком” з 1 грудня змінило умови тарифних планів фіксованої телефонії “Домашній базовий”, “Загальний базовий” і “Домашній безлімітний”, додавши в них хвилини дзвінків на мобільні номери, що не тарифікуються.

Про це повідомили в компанії.

Згідно з повідомленням, в тарифи “Домашній базовий” і “Загальний базовий” додано по 120 хвилин для дзвінків на мобільні номери (раніше були відсутні в даних тарифах), а в тарифі “Домашній безлімітний” кількість хвилин підняли з 120 до 200.

При цьому в компанії зазначили, що вартість тарифів залишається незмінною. Вартість тарифу “Домашній базовий” на міський зв’язок складе 74 грн, на сільську – 69 грн, тарифу “Загальний базовий” – 63,48 грн і 59,47 грн відповідно, тарифу “Домашній безлімітний” – 79 грн і 74 грн відповідно.

Хвилини на мобільні номери понад пакет, як і раніше, будуть коштувати 1,2 грн/хв для тарифів “Домашній базовий” і “Загальний базовий”, а для тарифу “Домашній безлімітний” їх вартість складе 0,29 грн/хв.

Водночас вартість і обсяг інших послуг, включених в пакети, залишилися незмінними.
 
Зверху