Міжнародний роумінг Київстар

Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Кто знает, у Киевстара роуминг партнеры для контракта и предоплаты разные? Ибо в Румынии прп в Оранж пускало, а контракт только Vodafone RO, странно это, да и в Италии в TIM не пускало, только Wind и vodafone IT
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кто знает, у Киевстара роуминг партнеры для контракта и предоплаты разные? Ибо в Румынии прп в Оранж пускало, а контракт только Vodafone RO, странно это, да и в Италии в TIM не пускало, только Wind и vodafone IT
Цілком можливо. Для контакту й прп це і різні послуги, і окремі домовленості між операторами.
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
idea, просто меня уверяли что будет работать в TIM, по факту же не пускало :(
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
idea, нет, номер не билайновский. LTE в Wind бегал на ура, именно в TIM не пускало, пару часов пришлось побыть без инета, в том месте адекватно работал только TIM ;(
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, нет, номер не билайновский. LTE в Wind бегал на ура, именно в TIM не пускало, пару часов пришлось побыть без инета, в том месте адекватно работал только TIM ;(
Щодо доступності роумінг-партнерів ми вже розібрались, що не все що написано, відбувається. Друге, що якщо обрано lte-only, а оператор його не дає, то теж не підключиться.
Пишіть скарги, хай працюють і платять компенсації.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Роуминг отличается от припейда и контракта.
 
  • Like
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
З 1 листопада 2019 року Київстар покращує умови використання інтернет-роумінгу для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування на борту літаків в мережі AeroMobile, оператора мобільного зв`язку для авіаційної галузі. Вартість використання безлімітного інтернету в літаку коштуватиме 300 грн на добу (за київським часом).

З детальною інформацією про оновлений тариф ви можете ознайомитись на сторінці роумінгу з 01 листопада.

Серед авіаліній-партнерів: Lufthansa, Eurowings, Etihad Airways, Swiss Airlines, Turkish Airlines, Emirates Airlines, Singapore Airlines, Qatar Airways, Alitalia, Aer Lingus, Virgin Atlantic, AirFrance, KLM, Cathay Pacific, Malindo Air, Eva Air, Asiana Airlines, Malaysia Airlines, SAS, AirSerbia, Kuwait Airlines, Bangladesh Airlines.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Здивувався серед списку побачити Сербські лінії, то ми навіть гірші за них про сервісу? ;(
Прочитав, їх капіталізували Etihad.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
idea, ви думаєте, в них мобільний зв'язок на кожному борту? не літав ними, але впевнений, що вони зробили зв'язок лише на кількох літаках, і завдяки цьому потрапили в список. думаю, в багатьох зі списку така сама ситуація.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
KML, так, цей оператор лиш на деяких широкофюзеляжних бортах є, типу Дрімлайнерів, та й не у всіх мобільних операторів підписаний/працює роумінг з ними. Список типів літаків на сайті оператора у рубриці конкретної авіакомпанії.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
В Китае в роуминге Киевстара будут открываться все сайты?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
lite, как Вы знаете, в Китае закрыты сайты Google, Facebook и другие. Это распространяется, если пользоваться WiFi в публичных местах либо с помощью местной SIM-карты.

Это точная информация, что имея карту КС в роуминге - будут открываться запрещенные в Китае сайты?
Интернет в роуминге будет работать в обход блокировок?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Tsarsky, все именно так, когда находишься в роуминге, айпи адрес предоставляется киевстаром, тобишь украинский, все сервисы должны работать.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
marley, спасибо. Выходит, деваха из КС была некомпетентна и сказала, что так как я буду выходить через Китайских операторов - будут ограничения Великого щита.
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Tsarsky, я точно сказать не могу, возможно в Китае так оно и есть, но в Европе, все так, как я сказал))
 
Реєстрація
14.02.08
Можете розказати технологію? Виходить роумінг даних реалізується через VPN?
Думаю, що буде так, як сказав оператор: у мене так було в Узбекистані і Казахстані, де також деякі сайти/додатки блокуються - не пускало
 
Зверху