Покрытие lifecell UMTS (3G)

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: lifecell 3G+

Є завжди сенс вказувати на недоліки покриття, хоча б для того щоб оператор знав де в нього є проблеми. Де, де а в Києві проблеми будуть вирішуватися першочергово.
Ну, я не против конечно, что бы надежда умерла последней.;)
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Re: lifecell 3G+

sanioktlf, в любом случае - кто как не абонент должен держать оператора в тонусе и требовать улучшения качества покрытия (предоставления услуг)
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: lifecell 3G+

sanioktlf, в любом случае - кто как не абонент должен держать оператора в тонусе и требовать улучшения качества покрытия (предоставления услуг)
Ну, я соглашусь с этим лишь только что бы решить, что оператор в данном случае использует абонента как бета-тестера.
 

Lutique

The Day Dreamer
Реєстрація
18.06.15
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 301 Dual Sim
Re: lifecell 3G+

Не знаю, где какое оборудование, но там где я живу и где бываю (сельская местность) - 3G от лайфа есть везде, даже в лесу :) КС и МТС же только на высоких холмах ловят. Поэтому спасибо лайфу за хорошую связь там, где она особенно нужна)
 

smokeweedd

Заблокирован
Реєстрація
17.05.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 4S
Re: lifecell 3G+

Не знаю, где какое оборудование, но там где я живу и где бываю (сельская местность) - 3G от лайфа есть везде, даже в лесу :) КС и МТС же только на высоких холмах ловят. Поэтому спасибо лайфу за хорошую связь там, где она особенно нужна)

Вот у меня в точности такая же проблема. Я не понимаю в чем проблема. Vodafone с чердака (как 4 этаж) нужно ловить 3G, а КС вообще не ловит, хотя оба оператора нарисовали покрытие и кулаками в грудь в call-центре бьют, что здесь есть 3G. Но нормально работает только lifecell. В чем проблема, ребята? Проблема в том, что у подрядчиков Vodafone и КС руки кривые? Или это у lifecell самое нормальное оборудование?? Я так и не получил ответ, ни со стороны операторов, ни на форуме.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: lifecell 3G+

Вот у меня в точности такая же проблема. Я не понимаю в чем проблема. Vodafone с чердака (как 4 этаж) нужно ловить 3G, а КС вообще не ловит, хотя оба оператора нарисовали покрытие и кулаками в грудь в call-центре бьют, что здесь есть 3G. Но нормально работает только lifecell. В чем проблема, ребята? Проблема в том, что у подрядчиков Vodafone и КС руки кривые? Или это у lifecell самое нормальное оборудование?? Я так и не получил ответ, ни со стороны операторов, ни на форуме.
А что тут гадать . Когда МТС ставили БС по городу , то твой дом попал в полу мертвую зону . А Life БС стоит ближе , итого сигнал лучше у тебя. Я такой наблюдал у себя в городе , когда БС КС не ловил 3G или ловил на 1-2 деления и интернет выпадал в 2ж. Да ТТХ железа тоже имеет значение , ибо мощность у каждой железки разная. Пиши/звони им, может со временем , что то сделают .
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: lifecell 3G+

[MENTION=17084]smokeweedd[/MENTION]
Нащо тобі, взагалі, вдома той 3Ж здався? В тебе нема вдома провідного інтернету, що так кіпішуєш? Для розмов і 2Ж вистачає. А якщо треба в дворі мати інтернет, то купи собі хорошу потужну точку доступа вайфай. Я собі, принаймні, давно так зробив, і абсолютно не переймаюсь наявністю 3Ж біля мого будинку.
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
19.05.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 Pro 12/256
Re: lifecell 3G+

На удивление, с раздачей 25 гиг сетка не легла, и очень бодро чухается :)
Киев, 12/3 Mbps.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Re: lifecell 3G+

nemoforum, ну эт где как....
кое-где вчера вечером скорость немного выше ежа была.
 
Реєстрація
19.05.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 Pro 12/256
Re: lifecell 3G+

Видимо зависит от наличия широкого домашнего инета в местности ..
 
Реєстрація
19.04.16
Місто
Рівне
Телефон
LG G3s (D724)
Re: lifecell 3G+

ого у меня даже когда подключали 3g максимум 5мбит было
в тебе просто в телефона максимальна швидкість прийому 14,4 Мбіт/с, тому на якомусь iphone в тому місці показувало б за 20 Мбіт/с)
 

smokeweedd

Заблокирован
Реєстрація
17.05.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 4S
Re: lifecell 3G+

[MENTION=17084]smokeweedd[/MENTION]
Нащо тобі, взагалі, вдома той 3Ж здався? В тебе нема вдома провідного інтернету, що так кіпішуєш? Для розмов і 2Ж вистачає. А якщо треба в дворі мати інтернет, то купи собі хорошу потужну точку доступа вайфай. Я собі, принаймні, давно так зробив, і абсолютно не переймаюсь наявністю 3Ж біля мого будинку.

В мене в домі оптика, 200 мбіт (download) і 176 (upload). Роутер TP-Link TL-WR1043ND (гігабітний). Стоять 2 репітера. Дім в мене покритий Wi-Fi.
Але проблема не так в домі, як в цілому в цьому нас. пункті. Я сідаю в машину, включаю собі музику через bluetooth з телефону (поки ловить wi-fi), виїхав з дому, все, глухо як в танку. І 3G не з'явиться аж до виїзду на трасу.
Друга ситуація. Говориш по Скайпі або Вайбері (бо більшість знайомих/рідних на КС, а в тар. плані тільки 90хв), поки їдеш додому, тільки повертаєш з траси, все, зразу EDGE і "поговорив" називається.

Якщо вже позначили це місце в зоні дії 3G, то, або доведіть його до толку, або відредагуйте карту покриття, щоб не обманювати людей, хіба не так?) :sos:
Тому такі справи, бомбить одне місце, бо покриття намалювали, але нічого не зробили :p
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: lifecell 3G+

Не ожидал, что у нас халява так сильно просадит сетку...
 

Вкладення

  • Screenshot_20160824-162540.jpg
    Screenshot_20160824-162540.jpg
    495.2 КБ · Перегляди: 105
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Re: lifecell 3G+

Прапорщик, у нас еще кое как держиться :feel:
 

Вкладення

  • w-KjXjcizBo[1].jpg
    w-KjXjcizBo[1].jpg
    135.5 КБ · Перегляди: 85
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
Re: lifecell 3G+

Харьков:
 
Зверху