Интертелеком на устройствах Apple

Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
... это почему не будет?

Тому що не працює
Я колись пробував на розлоченому Verizon iPhone 4s
І він навіть з замаскованою під Verizon ruim не находив мережу
Все це 100 років назад обговорювалось
 
Реєстрація
16.09.16
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 A1660 iOs11.1.1
Модель A1662
Модель A1723
Для американського ринку(не AT&T, Tmobile), не залочені

в Чехіі є сдма оператор, ото би його попробувати підставити і переробити під інтер

ПС. Балакали з підтримкою яблука в Німеччині, модуль сдма не блокується і працювати повинно
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
в Чехіі є сдма оператор, ото би його попробувати підставити і переробити під інтер

ПС. Балакали з підтримкою яблука в Німеччині, модуль сдма не блокується і працювати повинно

В Чехії не той CDMA

В німеччині поняття про це не можуть мати бо до них апарати з CDMA не поставляють

Ви можете попробувати погратись, але це все вже давно пройдено.
Не працює хоч і є меід, навіть прл і номер з руімки такі телефони бачать, але мережі не знаходять і не знайдуть бо там модуля CDMA немає!
 
Реєстрація
16.09.16
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 A1660 iOs11.1.1
В Чехії не той CDMA

В німеччині поняття про це не можуть мати бо до них апарати з CDMA не поставляють

Ви можете попробувати погратись, але це все вже давно пройдено.
Не працює хоч і є меід, навіть прл і номер з руімки такі телефони бачать, але мережі не знаходять і не знайдуть бо там модуля CDMA немає!

Телефон з заводу двохстандартний, це підтверджують і характеристики і технічна підтримка офіційного представника в Німеччині)))) Що мається на увазі не той СДМА в Чехії?

пс. улибнула версія з «нема поняття про сдма в німців»

пс1. Яка версія iphone se (модель; номер) йде в Європу без CDMA? хочу ознайомитись

пс2. Гратися вже немає чим, причину вказав вище
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
Телефон з заводу двохстандартний, це підтверджують і характеристики і технічна підтримка офіційного представника в Німеччині)))) Що мається на увазі не той СДМА в Чехії?

пс. улибнула версія з «нема поняття про сдма в німців»

пс1. Яка версія iphone se (модель; номер) йде в Європу без CDMA? хочу ознайомитись

пс2. Гратися вже немає чим, причину вказав вище

CDMA 450 в Чехії а у нас 800

Отакий наприклад для Європи і без CDMA
 

Вкладення

  • ZfozWXxs2ac.jpg
    ZfozWXxs2ac.jpg
    93 КБ · Перегляди: 77
Реєстрація
27.01.15
Місто
Штутгарт
Телефон
 5s, 6+, 6s, xr, ipad mini 2, ipad air, ipad pro 12.9
с 6s и se интересная сиутация - они оказались всеядными.
у жены польский 6s+ и он понимает сдма. если учитывать, что se содержит начинку от 6s, то я склонен верить что он тоже сеть увидит.
+1 что есть сдма - https://www.apple.com/de/iphone-se/specs/ на скрине указана 1723 модель.

зы - у меня 6+ для росс рынка, так в нем то как раз нет сдма. на работе были т-мобай со штатов -сдма заводится. С 7 айфона тоже интересно, там часть модемов от интела, они тоже сдма не умеют
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
с 6s и se интересная сиутация - они оказались всеядными.
у жены польский 6s+ и он понимает сдма. если учитывать, что se содержит начинку от 6s, то я склонен верить что он тоже сеть увидит.
+1 что есть сдма - https://www.apple.com/de/iphone-se/specs/ на скрине указана 1723 модель.

зы - у меня 6+ для росс рынка, так в нем то как раз нет сдма. на работе были т-мобай со штатов -сдма заводится. С 7 айфона тоже интересно, там часть модемов от интела, они тоже сдма не умеют

Той телефон шо на фото приїхав з польші і на ньому не завівся CDMA
Виходить тоді шо точної відповіді на це питання немає і потрібно кожен телефон пробувати
 
Реєстрація
16.09.16
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 A1660 iOs11.1.1
с 6s и se интересная сиутация - они оказались всеядными.
у жены польский 6s+ и он понимает сдма. если учитывать, что se содержит начинку от 6s, то я склонен верить что он тоже сеть увидит.
+1 что есть сдма - https://www.apple.com/de/iphone-se/specs/ на скрине указана 1723 модель.

зы - у меня 6+ для росс рынка, так в нем то как раз нет сдма. на работе были т-мобай со штатов -сдма заводится. С 7 айфона тоже интересно, там часть модемов от интела, они тоже сдма не умеют

+піцот
для кожного тел потрібно підбирати бандл,
"Большинство телефонов обязательно укажут вам, какой номер – IMEI, а какой – MEID. Если ваш телефон такого не делает, то узнать это можно по сети вашего оператора сотовой связи. GSM-сети используют IMEI-номера, а CDMA-сети – MEID.

следовательно если мейд есть, сеть сдма ловить должен, так как сеть сдма идентифицирует телефон по этому номеру

ПС. Номер повинен бути не на коробці а в меню телефону. Хоча телефони SE і так всі двохстандартні
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
+піцот
для кожного тел потрібно підбирати бандл,
"Большинство телефонов обязательно укажут вам, какой номер – IMEI, а какой – MEID. Если ваш телефон такого не делает, то узнать это можно по сети вашего оператора сотовой связи. GSM-сети используют IMEI-номера, а CDMA-сети – MEID.

следовательно если мейд есть, сеть сдма ловить должен, так как сеть сдма идентифицирует телефон по этому номеру

ПС. Номер повинен бути не на коробці а в меню телефону. Хоча телефони SE і так всі двохстандартні

Коробку я скинув бо телефон не біля мене, але я пробував заливати в нього різні бандли які піднімають CDMA (витягнуті з прошивки для iPhone SE)
Всі дані з карти він бачить, але не ловить мережу
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Ppova, а для лте сети значит меид не нужен? Наличие меида не означает СДМА, а вот его отсутствие точно означает, что сдма не будет.
 
Реєстрація
16.09.16
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 A1660 iOs11.1.1
Ppova, а для лте сети значит меид не нужен? Наличие меида не означает СДМА, а вот его отсутствие точно означает, что сдма не будет.

з ЛТЕ не в курсі, але точно знаю що наявність МЕІД говорить про те що тел підтримує СДМА сітку
 
Зверху