Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Оновився до RS4. Timelime прикольна функція. А так Windows маленькими кроками йде до того, що обіцяли при анонсі 10. Ще 3-4 апдейди і можна буде обійтися без Панелі задач і провідника, а можливо колись в Магазині будуть нормальні програмки, а не тільки Скайп і Viber ...
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Давно не интересовался, а выпилили уже весь троянский функционал из 10ки?
Или все забили и пользуются так?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
aurowl, Так вони казали, що 10 буде останньою. З тих часів вже 5-е оновлення випускають.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Да по воздуху всем прилетает: на iДевайсы, Сяоми, Василю Ломаченко и на Виндовс. Но называли бы ее тогда Windows 10.5.1
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
aurowl, в них інша логіка назв. Зараз вийшло 1803 (березнь 2018), потім буде 1809 або 1810, 1903...
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Так вони казали, що 10 буде останньою. З тих часів вже 5-е оновлення випускають.
Так она и есть последняя.. Её же не называют Windows 11\12\13. 10-кой так и остается, билды только меняются.. Такие себе сервис-паки..
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Так она и есть последняя.. Её же не называют Windows 11\12\13. 10-кой так и остается, билды только меняются.. Такие себе сервис-паки..

И по большому счету в них мало что меняется
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Но называли бы ее тогда Windows 10.5.1
Скоріше 10.1.4.0. Це все ж таки RedStone 4 ( 1507 і 1511 були Threshold 1-2). Якщо слідувати такій логіці то зараз в більшості встановлена 10.1.3.5
Як на мене то така нумерація досить громіздка...

Добавлено через 4 минуты
И по большому счету в них мало что меняется
Ну не знаю, кожна версія відрізняються від попередньої не сильно, але в цілому 10 на старті і зараз - 2 різні ОС, як 8 і 8.1.
Просто раніше всі інновації видавали раз в 3 роки і люди були в шоці, а тепер ті ж інновації розділять на 6 частин.

Добавлено через 11 минут
Нови Fluin дизайн потроху пилять всюди (по суті старий добрий Aero Glass із 7 з гострими кутами)
Мені дуже сподобався TimeLine (аналог історії браузера, але для робочого столу).
Більш детально огляд

Добавлено через 19 минут
P.S. Починаючи із 1703 багів в мене практично нема, стабільність на рівні 7. До того їх хватало.
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
И по большому счету в них мало что меняется
Ну не скажи, меняется 10-ка от билда к билду достаточно сильно как внутри так и снаружи. Внешний вид причесывают, настройки постепенно из классической панели управления переносят в метро-панель управления. Подсистему Linux добавили, защитник Шindoшs вон как обновили. Революционных изменений нет, но эволюция видна..
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Дюрі-бачі, сколько оперативы кушает со старта? Какую практическую пользу ты видишь от функции timeline или как она там?

Добавлено через 5 минут
Prorab, для пользователя win7 так до сих пор и нет чего то супер пуперского без чего жить нельзя.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Kladoff,
сколько оперативы кушает со старта?
Система стандартні 2,5 Гб.

Порився більш детально - процес TimeLine зжирає ~100 Мб.

Какую практическую пользу ты видишь от функции timeline или как она там?
Значно зручніше орієнтуватися в недавно відкритих документах + синхронізація між ноутом і ПК.

Добавлено через 3 минуты
нет чего то супер пуперского без чего жить нельзя.
Ну не знаю, без панелі повідомлень мені дуже нерзручно. Тепер ще TimeLine. І багато дрібниць в стилі перемикання мови Win+Space, нормального диспетчера задач...
Для абсолютного щастя мені б ще нормальний магазин додатків як на Андроїді щоб кожен Хром не ліпив свій апдейтер в автозапуск і черги копіювання як у Far...
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Дюрі-бачі, 2.5 гига без запущенных программ вроде и многовато. Может это я отвык от аппетита Винды ...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну і 10 нарешті почала більш-менш підбирати дрова сама при установці, навіть качати їх з інтернету. Саме тому я її і встановлюю завжди, коли знайомі просять і не кажуть що мусай 7.

Добавлено через 2 минуты
Kladoff, Запустив 7 (+OneDrive+Skype+Microsoft Defender) на віртуалці - 2.2 Гб, якщо в системі є 8 Гб +. Якщо 4 Гб то і 7 і 10 при тому ж наборі вжимаются до 1.7-1.8 Гб. На 2 Гб до 1.5 Гб
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.03.16
Місто
Одесса
Если на тот же компьютер, где стояла обычная Windows 10, поставить LTSB, вы поразитесь, сколь места отъедает подсистема украшательств и как она тормозит работу.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
как она тормозит работу
Хіба якщо ПК зовсім старий. На будь-якому сучасному (і3, 4Гб , SSD) різниці не видно.

Добавлено через 2 минуты
Десь 1.5 роки тому вийшли апдейти 7, які значно збільшили її апетит до оперативної пам'яті. Це раніше вона на холостому ходу менше 1 Гб показувала. Тепер 1.5 Гб після установки легко.

Добавлено через 7 минут
От нові ефекти прозорості досить пристойно грузять відеокарту: Intel HD3000 раніше було 0-2%, а зараз можна і 20-30% побачити при перетягуванні вікон. Впевнений що це негативно скажеться на батареї ноута. і 256 Мб відеопам'яті вже мало, треба 300-400. Не прикольно коли для інтерфейсу треба відеокарту, доведеться в офісах прикрашалки вимикати...
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Дюрі-бачі, 2.5 гига без запущенных программ вроде и многовато.
На моей конфигурации, (Core i5 3550, 8Gb ОЗУ, SSD 120Gb, HDD1 500Gb, HDD2 1Tb), Win 10 LTSB b1607 x64 что голая, что со всеми моим предустановленным ПО на старте потребляет 800-900 мб ОЗУ. Windows 10 x64 b1709\1803 на старте кушают немного поболее ~ 1.1-1.2 гб ОЗУ.

У Дюри-Бачи наверное в автозагрузке куча всего подгружается, либо ОЗУ более чем 8гб.
Но с другой стороны, если ОЗУ много, то почему бы её не использовать? Зачем она должна простаивать? Винда, как и современные дистрибутивы линукс много чего кешируют в ОЗУ для более быстрого доступа, вместо того чтобы насиловать винт при каждом чихе..
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
У Дюри-Бачи наверное в автозагрузке куча всего подгружается, либо ОЗУ более чем 8гб.
На ПК 16, на ноуті 8. Використання +/- однакове: на старті 2,5 Гб, в повному боєвому наборі (браузер, скайп, офіс ) 4-5 Гб. В автозапуску тільки стандартні антивірус, OneDrive, і дрова відеокарти/тачпада...
На віртуалці тестив - десь після 6 Гб вінда перестає "ужиматися" і не реагує на збільшення ОЗУ.
 

Вкладення

  • Снимок.PNG
    Снимок.PNG
    31.1 КБ · Перегляди: 16

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ну і 10 нарешті почала більш-менш підбирати дрова сама при установці, навіть качати їх з інтернету.

На сучасне залізо - особливо ноути - нічого нормально не підбирає, все одно треба вручну. Наприклад, не знайти дрова тачпада Synaptics на ноут HP, або дрова для пристроїв керування живленням, тощо. Якщо запрацювала відеокарта та звук - це ще не означає, що встали всі драйвери, рекомендую ще заглядати до диспетчеру пристроїв...:rolleyes:

Саме тому я її і встановлюю завжди, коли знайомі просять і не кажуть що мусай 7.

Так кажуть всі ліниві "енікейщики", а ще говно-збірки полюбляють, де ніби все є з установки.. :D
 
Зверху