Тариф «Классический»

Статус
Закрита.

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
При услуге "месяц разговоров в сети" за 40 грн в месяц сколько будут стоить звонки на других операторов?
Услуга только перекрывает общение внутри сети (Киевстар и Би), всё остальное остаётся по стандартной стоимости.

А на какой тариф сейчас лучше-выгодней перейти с Классического если телефон -трубка.
Киевстар 3G Оклайн, если 100 минут\месяц на других хватит. Не?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
В дин@мике, подозреваю что такая же возможность как и в Свободный Киевстар
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Есть ли возможность с этого тарифа перейти на безлим 2017 (155)?
А разве когда то давало переходить на архивные ТП? Только на актуальные и те которые предлагаются по спец предложениям. Запрашиваемый явно не из их числа...
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
В дин@мике, а да, как и твой классический (и ему подобные)
З 15.01.18 по 15.02.19 цей тариф закривається. Користувачі можуть змінити свій тариф самостійно або будуть переведені автоматично на тарифи, які підібрані згідно потреб абонента. Детальна інформація про період переводу та умови нового тарифу в SMS або за номером 477*9.
 
  • Like
Реакції: Till
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
У кого-то уже есть инфа - куда переведут Классический? Или будет по-разному. Есть пару удалённых родственников с этим тарифом
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
algoal, смс не було, роботьотка ще не прийнята на роботу. Ніхто не знає.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У кого-то уже есть инфа - куда переведут Классический? Или будет по-разному. Есть пару удалённых родственников с этим тарифом

На сайті пишуть по профілю абонента, тобто порізному.
 
Реєстрація
05.12.18
Місто
Шевченково
3Г Онлайн вроде обещает, зато акционный переход на него же с первым месяцем бесплатным уже недоступен. Думал при переходе, как обычно, спросит "подтвердить переход?", да где там - перевело сразу же и денег просит.:mad:
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Робобаба базарит что в комфорт переводят с 1 февраля и 3грн день будет абоплата,в мой Киевстар висит онлайн 3g+ (55),думаю и наблюдаю что дальше!
И в мой Киевстар висит только уже предложение онлайн 4g(75),ну негодяи какие-то!
 
Реєстрація
01.05.18
Місто
Рівне
Телефон
iPhone 11 128gb Green
Про закриття
Давно потрібно було переходити на щось нове (що і багато хто робив) ніхто (зі слонів) не буде тримати давнішні тарифи довго (майже 10 років це довго) теж саме і з тп "Білайну" та "Djuice" брендів давно вже немає , а для тих хто ниє "дорого" треба зрозуміти що за 1 коп. день не буде (на данний момент точно)


А тепер трошки особистого
Ось і закрили мій перший тариф з яким я познайомився з мобільним зв'язком
Досі пам'ятаю ту ейфорію в день святого Миколая (19.12.2009) коли я відкривав голубенький старт-пак, доставав та "виламував" сім-карту, вставляв в свій перший телефон (nokia 6610i), поповнював та робив перший дзвінок (Бабусі, аж зараз пам'ятаю) ще пам'ятаю як з незнання підключав то обмеження на вхідні дзвінки то всілякі "гороскопи" та погоду через "інфо та розваги"

Потім декілька разів, переводили (але я повертався), міняв телефон (до речі по вині батьків) та ін.
В 2015 сім-карта перестала працювати було настільки шкода міняти що прийшлося робити самостійну заміну розглядуючи "серійник" під Лупою та "вгадувати" цифри при цьому сидячи на трубці (з іншого номеру) з оператором.

На початку 2016-ого без попередження перевели на "Вільний КС" (до речі мою іншу бабусю теж але на Вільний смартфон) а в жовтні перейшов на тп онлайн 3g і відтоді закінчується історія моєї "Співпрації" з Классичним.

PS: Классичний закрили для підключення в квітні 2014 року
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Київстар проводить спрощення тарифних пропозицій з метою "покращення" обслуговування клієнтів та надання "простих і доступних" тарифних пропозицій з більшими можливостями.
Вибир більших можливостей, які надасть абоненту тарифу, що закривається, суто індивідуальний.
Поговорити про чергові зміни від Київстар можна тут
Ознаоймитися з діючими тарифами Київстар можна тут
Скиглити про черговий дорожай - тут
 
Статус
Закрита.
Зверху