Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

raxp

FPGA software developer
Реєстрація
01.10.10
Місто
Zaporozhye
наложкой подстраховываются. Правда я не понимаю какой в этом смысл, если посылку в любом случае отдают только тогда, когда ты оплатил. (исключения может всякие рай центры, где везде кум-сват-брат)
до последнего времени так и было, однако на прошлой неделе порядок сменился: осмотр и проверка товара, после оплата. Было наоборот ранее.

Но даже тогда, когда было ранее - после оплаты товар осматривался в присутствии и в случае чего деньги возвращали на месте.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Выслали знакомому с моего города заказное письмо в пятницу черти откуда и уже в этот вторник было в домашнем отделении.
Выслали мне заказное письмо во вторник с Харькова и два дня там пролежало, уже три дня в моем городе и никак не вышлют в моё отделение.

Письма по цене отличаться не должны. Но почему мне не повезло — без понятия. Я могу обратится в то отделение, где оно находится и забрать его уже наконец, а то без понятия сколько оно там пролежит?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Я могу обратится в то отделение, где оно находится и забрать его уже наконец
когда в форме проверки нахождения конверта будет написано: Доставлено в отделение, то можешь.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
aurowl, письмо поступило в центральное отделение, с которого потом рассылают в другое отделение.

По сайту пишет такое:
17.11 10:00 — надходження
17.11 11:00 — оброблення
18.11 ? — в процесі оброблення

На каком этапе я мог бы забрать с того отделения?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
aurowl, это Вы уже получаете в домашнем отделении. А вот можно получить письмо в отделении, например, 84399?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
MASolomko, врядли, письма/бандероли/посылки запечатаны и ждут пересылок, сотрудники на себя не будут брать ответственность и ковыряться в мешках/коробках.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
MASolomko, це точно відділення, а не пункт сортування?
Виходячи з номеру - пункт сортування. Ніяк не отримаєш.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, скоріше пункт сортування, але назвою він знаходиться у нашому центральному відділенні.

Сьогодні з-за черги та поганого настрою співробітника лист не одержав :( Та ще пошту не перебирала, швидко отримати поза чергою не вийшло би. Вона одна працює...

І краще було би, якщо буда би можливість забрати у центральному відділенні самому, чим чекати доставку до свого. Капець у них зі строком...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
скоріше пункт сортування, але назвою він знаходиться у нашому центральному відділенні
пункт видачі кореспонденції і пункт сортування не перетинаються. В останній сторонніх осіб не допускають.
Якщо хочеш отримувати у центральному відділенні - нехай на нього відправляють "До запитання".
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Зацікавило. Як це можна зробити? Що необхідно?

Пример:
ФИО
До востребования
г. Краматорск
обл. Донецкая
843**(*- индекс центрального отделения)

ps: можно еще добавить номер телефона для смс информирования.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Что опять с трекингом укрпочты? Оно то работает, но данные в системе за 25-е число декабря. С тех пор апдейты не заливались. Ремонтировать будут?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
panatar, У меня за 26 отображается.
 
Зверху