Wi-Fi задачка

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
кто-то может быть более коммуникабельным и умеющий располагать и убеждать
Якщо в мене 10 сигналів (сусідів) сканується то як ти знайдеш всі квартири, з яких саме ці сигнали лунають? Може ти прийдеш в якусь квартиру а сигнал не з неї а з іншої. І що, дійсно будеш по всім квартирам ходить щось просити? Та й не всі сусіди і з цих 10 будуть тебе слухати. Ха-ха як тупо.
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Captain, ssid-ы у которых сигнал ниже на 20 dB от твоего можно игнорировать, начать с 2х-3х самых сильных сигналов, скорее это соседы по бокам, менее вероятно сверху или снизу, т.к. между перекрытиями затухание сильнее. По тому же wifi analyzer можно определить кто есть кто.
Кто не прислушается можно устроить диверсию на той же частоте :) iperf в помощь (но это крайний случай, конечно). И скорее всего эти два -три соседа тебе решат проблему на 90%. а для них на 50% так как у них есть свои соседи. (Но ты это не говори)

Ничего не тупо для тех кто умеет разговаривать :)

начать не с частоты и интерференции. а просто спросить "Сосед, нормально ли у тебя работает 802.11g/n стандарт вайфай?"
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
"Сосед, нормально ли у тебя работает 802.11g/n стандарт вайфай?"
Він скаже що "нормально" (в міру свого розуміння). А якщо ти йому втиратимеш що можна ще краще зробити то тобі скажуть "давай до побачення" бо ти себе якось підозріло ведеш. Принаймні я би так і сказав. Не варто приставати до людини якщо її і так все влаштовує. Бо це мені потрібно а не сусіду. Wi-Fi це не той випадок щоб заради нього по сусідам ходить. В принципі і так все робить. 14 канал лише заради спортивного інтересу. Не дарма у більшості роутерів автовибір каналів.
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Captain, наверное ты экстрасенс, раз знаешь что всех соседей устраивает вайфай.
Эпично было бы если сосед был такой же как и ты :)
Ладно, страдай фигней с 14м каналом, это легче, чем знакомиться с соседями.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чому в роутері рівень сигналу -70 dBm стандартно використовується для перемикання на іншу точку доступа в помічнику Wi-Fi роумінгу? Тобто -70 dBm вважається слабим сигналом. В мобільному зв'язку -70 dBm це сильний сигнал.
Як зробити у роутері (кількість 1 штука), без ретрансляторів і AiMesh - роботу у 5 ГГц пріоритетною над 2,4 ГГц? Тобто перемикання на 2,4 ГГц лише якщо ну зовсім поганий (слабий) сигнал 5 ГГц. Як тільки сигнал 5 ГГц став би краще то одразу перемикається назад на 5 ГГц.
Що я робив: міняв в роутері значення порогу перемикання 5 ГГц з -70 на -90 dBm, все одно результат поганий, мабуть тому що смартфон теж впливає на перемикання. У смартфоні ці значення неможливо міняти (не передбачено). І якщо роутер може вже і не перемикав - смартфон все одно вважає сигнал поганим тому перемикає на 2,4 ГГц.
Потім взагалі "забув" точку доступа 2,4 ГГц в смартфоні - виявились місця в квартирі де взагалі не ловить 5 ГГц. Так що це не вихід.
Що порадите зробити?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Ставить ещё одну 5 ггц точку, и делать хендовер.

А на рівні Андроїда є програми що перемикають 2,4<->5 ГГц в залежності від рівня сигналу? Я хочу обійтися одним роутером. Тому що якщо врахувати 2,4 ГГц то покриття всюди є. Треба домогтися щоб перемикало 2,4<->5 ГГц.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є в наявності старенькій ASUS WL-520 gp2 з прошивкою від Олега. На ньому піднятий торрент, файловий сервак з FTP і SMB в мережі. Спалений вхід WAN, але перенапралений один із LAN- входів для WAN.
Донедавна повіністю влаштовував.
Але з`явилися 2 недоліки.
1. Останні пару місяців почав втрачати з`єднання з інтернет (DHCP, freenet) на від пари до 15 хвилин. Само проходило.
2. Почала зникати мережа WiFi. Серед доступних світяться виключно сусіди.
Роутер постійно працює через UPS.

Це на нього так діє спека і потрібно міняти електроліти? Чи вже деградація елементної бази?

У випадку заміни/встановлення нового роутера, що ватрто обрати, щоби підняти на ньому FTP, SMB, віддалений доступ з власним DynDNS, VPN-сервер? Торент, якщо буде така нагода. Вартість нового обладнання до 8 тисяч.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, подивись у бік Асусів або Зіксель, які мають підтримку прошивки Padavan (краще компілити під девайс на Лінуху за допомогою PROMETHEUS скріпт), там є потрібні тобі функції, навіть нібито Трансмішен є для торентів, але не перевіряв як працює.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Кочевник, да, жару они не любят.
Охлаждения улучшалось? Часто там радиатор на SOС меньше самого SOС и приклеен на асбестоподобной сопле. Без установки колхозных радиаторов на SOC и на wlan странно, что он вообще летом работает как-то.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
1. Чи вірно я розумію, що для USB Wi-Fi адаптера не треба встановлювати драйвери на будь-яку ОС? Бо він працює як флешка.
2. Як робиться підключення до Wi-Fi - спливає якось вікно на екрані де треба увести ім'я мережі і пароль?
3. Якщо вийняти з комп'ютера цей адаптер то чи зберігається налаштування мережі на самому Wi-Fi адаптері?
4. Чи довгій у адаптера термін служби - років 5 хоч буде?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
1. Чи вірно я розумію, що для USB Wi-Fi адаптера не треба встановлювати драйвери на будь-яку ОС? Бо він працює як флешка.
На 7 і ХР драйвери треба було встановлювати. Принаймні, при використанні моїх адаптерів. На 10 не пробував.
2. Як робиться підключення до Wi-Fi - спливає якось вікно на екрані де треба увести ім'я мережі і пароль?
Ім"я ти побачиш в списку доступних мереж, а при спробі підключення вискочить вікно для введення пароля. Якщо мережа прихована, то вона відображається без імені, і при спробі підключення до неї, каже щоб ввели ім"я.
3. Якщо вийняти з комп'ютера цей адаптер то чи зберігається налаштування мережі на самому Wi-Fi адаптері?
Ні. Налаштування зберігаються в ОС.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Captain,
1. В основному, драйвери втановлювати як раз потрібно.
2. Можно засобами OS(як звичайний Wi-Fi), але може бути і фірмова оболонка, в основному під Windows.
3. Налаштування зберігаються в OS.
4. В мене працює більше 7 років, причому було що цілодобово замість роутера десь роки 1,5 роздавав Wi-Fi.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На Asus USB-N10 Nano на коробці пишуть що сумісний зі Віндою, Макось, Лінукс. Тому враження що драйвери не треба встановлювати.
Сумісний - означає, що під дану ОС є драйвери, і адаптер протестований на цій ОС.

Добавлено через 3 минуты
А як же тоді підключення на Лінуксі?
Там також є пакети драйверів. Але Лінукс-Лінуксу - різниця. Наприклад, в Убунті драйвери можуть бути вже вбудованими, а якщо нема, то ОС сама може знайти в інтернеті. В інших Лінуксах - треба бавитися з терміналом і вводити все руками.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
raptor, але різновидів Лінуксу дуже багато але сумісність начебто є (пишуть на коробці). Тому може без драйверів? Як USB 3G точка доступу яку робиш на смартфоні Андроїд. Там ніякі драйвери непотрібні коли підключаєш до компа смартфон.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
4. Чи довгій у адаптера термін служби - років 5 хоч буде?
В мене працює один вже 10 років, інший - 12 років.

Добавлено через 4 минуты
raptor, але різновидів Лінуксу дуже багато але сумісність начебто є (пишуть на коробці). Тому може без драйверів? Як USB 3G точка доступу яку робиш на смартфоні Андроїд. Там ніякі драйвери непотрібні коли підключаєш до компа смартфон.
Все залежить від ОС. Наприклад, в нових Убунтах драйвери вбудовані для багатьох вайфай-адаптерів. Але за всі говорити не буду.

Добавлено через 7 минут
А на яку ОС хочеш підключати?
 
Останнє редагування:
Зверху