Пошук потрібних програм

Реєстрація
27.12.17
Місто
Харьков
Чи хтось ще користується ProxyCap-ом. Цікавить скид тріальності. Пам'ятаю, що треба було знищити дві вітки реєстру, і 30 днів спокою. Тепер цю інфу знайти не можу.

Для v5.29 нужно сделать следующее:
Код:
reg delete "HKEY_CLASSES_ROOT\.dnpa" /f   
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Proxy Labs" /f   
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Proxy Labs" /f   
reg delete "HKEY_CLASSES_ROOT\MMTProvider.MKey" /f
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Подскажите плиз программку (если таковая существует) для нормализации громкости видеофайла (в частности, mp4). Нужно для закидывания клипов в машину на карту памяти, чтоб не долбить постоянно магнитолу на тише/громче.

Для mp3 файлов есть замечательная "MP3GainGUI" (закидываешь папку с музыкой, выставляешь уровень в "db", нажимаешь кнопку, ждёшь, радуешься), которой я давно прогнал всю свою музыку. А вот для видео я ничего подобного не нашёл.
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Хм.. нужно именно чтобы папку с видеофайлами? и чтобы видеопоток не трогало (не перекодировало) наверное?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Хм.. нужно именно чтобы папку с видеофайлами? и чтобы видеопоток не трогало (не перекодировало) наверное?

Ну необязательно папку, можно и поштучно. И да, чтоб видеопоток не трогало, а аудио очень желательно чтоб задать уровень громкости в db, а не просто "Громкость 120%", как например в том же "ВИДЕОмастере".

Я так понимаю, многого хочу?
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Я так понимаю, многого хочу?
Не, норм хочешь.
Попробуй MeGUI , но програма, скажем так, для "професионалов", относительно этого треша :) . Поэтому придется немножко повозиться, разобраться, прикрутить aac кодек (например эпловский либо nero-вский)
Там можно задать уроверь в потолок, можно коректно перевести 5.1 в 2


Но если видео с переменной частотой кадров (обычно такие при сьемке на телефоне), то могут возникнуть проблемы с синхронизацией видео и аудио.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
khots, благодарю за рекомендацию, попробую, что умеет эта прога и насколько сложна она в использовании
 
Реєстрація
28.05.10
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Порадьте гарний офлайн-конвертор музики з форматів FLAC і M4A в MP3 із збереженням тегів.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Несколько лет пользуюсь AIMP Converter, входящий в состав пакета AIMP.

upd:
на пробу конвертнул первый попавшийся под руку .flac и закинул полученные файлы в редактор тегов - все на месте:
 

Вкладення

  • conv.png
    conv.png
    78.6 КБ · Перегляди: 14
  • edit.png
    edit.png
    90.9 КБ · Перегляди: 15
  • Like
Реакції: GAS

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Порадьте гарний офлайн-конвертор музики з форматів FLAC і M4A в MP3 із збереженням тегів.

Пользуюсь уже много лет и всем советую EZ CD Audio Converter (ранее был известен как Easy CD-DA Extractor). Он конечно комбайн с кучей тумблерочков, но очень функциональный, на любой вкус. На рутрекере есть в изобилии ломаные версии.
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Порадьте гарний офлайн-конвертор музики з форматів FLAC і M4A в MP3 із збереженням тегів.
только foobar2000 , очень рекомомендую.
Паралельно кодирует (сколько ядер столько треков одновременно), можно сделать структуру папок по тегам, можно теги править одновременно для многих треков ( например: удалять рекламу, добавить название альбома)
Если хочеш кодировать в aac, то как с любым free софтом, aac кодеры нужно прикрутить отдельно, так как их создатели требуют отчислений, и поэтому их не включают.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Як найкраще/найпростіше з'єднати смартфон на Андроїді і ПК (віндовс 10) через вай-фай? Задача - передавати фото зі смартфона.
По кабелю - можна, але думається, що з часом просто буду забивати на це.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
My Phone Explorer раніше вмів підключатися до смартфона через WiFi, навіть через інтернет.
 
  • Like
Реакції: Lorn

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Lorn, одним із варіантів передавати фотографії зі смартфона на ПК можна через хмарні сервіси (ІМХО), наприклад Dropbox (сам користуюся): встановлюєте додаток на ПК і Смартфон, реєструєте акаунт, входите на 2 пристроях під одним аккаунтом, і зі смартфону скидуєте необхідні файли на Dropbox, а на ПК переносите файли з папки Dropbox (знаходиться в проводнику біля папки Загрузки) в іншу потрібну папку. Всі файли залиті в хмару будуть автоматично синхронізуватися на обох пристроях (при переносі у іншу папку на ПК файли видаляються із Dropbox).

Але на Dropbox для скидування файлів є тільки 2 ГБ (для переносу фотографій повинно бути достатньо), а також до одного акаунту Dropbox можна підключити не більше трьох пристроїв.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В Huawei ще була власна Hi Suite, що дозволяла напряму під`єднюватися до смартфону. Без прокладок.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
vlady, фото є в ГуглФото вже. Задача, щоб були забекаплені і на ПК провсяк випадок.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Lorn, а что, с Гугл фото заливать фото на ПК нельзя?
 
Зверху