Свавілля Інтертелекому

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
вот потому я и не хочу отписываться в теме ЛТЕ и тд...
нахуа, если тут диванных алитегов, которые знают всё и всегда - выше крыши?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
goga
кстати, ты ответ от полиции получил или они отморозились?

ps сразу говорю, вопрос - обычный, без сарказма

Після того, як вони домовилися з кимось з керівництва ІТ, що я закриваю контракт шляхом ПРЕД'ЯВЛЕННЯ паспорту і мене це також влаштувало, то прислали листа, що це "поза зоною їх компетентності".

Добавлено через 1 минуту
Bat63, не плутайте, що коли є глюки у оператора і є порушення прав споживачів. Це навіть не дві великі різниці, а чотири маленькі!!!!!
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: SerP
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
Крик души...
Пришел сегодня подключить еще один номер в семью. Киев, просп. Победы. Время 13.20. 5 человек в очереди. Оператор квалифицированная, доброжелательная, но она ОДНА. Она и за оператора, и за кассира, и за консультанта. Прошло 40 минут, подходит моя очередь. И тут оказывается, что подключиться без инженера я не смогу, а инженер тоже ОДИН в ЦОА и у него с двух до трех обед. Еще час ждать силы и возможности не было. И так потерял 2 часа рабочего времени (40 минут езды от моей работы до ближайшего ЦОА)
И вопрос - на хрена вешать по городу свою рекламу, если физически вы не можете подключить будущего абонента за вменяемое время?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Почнем з того, що контрактний абонент, а саме юридична особа мала б можливість оплачувати послуги зв`язку по факту за певний період (наприклад місяць), а не на умовах передоплати. Але Інтер "впирається рогами". Ще років з 7 тому я таки зміг домовитись на послугу кредитування, назвемо її "кредит до", в розмірі 2-ох місячних оплат спожитих послуг. Все працювало добре, першого числа на рахунку був мінус, але пакети послуг було нараховано по всіх номерах у повному об`ємі. Далі я в ЦОА отримував рахунок, акти та до 10-15 числа завжди сплачував по рахунках.
Далі два номери з даного ОР мігрували на інший ОР іншої юрособи. При цьому послуга "кредит до" мігрувала на тому ж рівні. Я звернувся до корп відділу, щоби цю суму зменшили в 10 разів. Відреагували, молодці.
Потім з постійною періодичністю в рік "кредит до" скасовували, я писав електронного листа в корп відділ і послугу поновлювали без питань. Потрошки підходимо до суті теми. Прилітаю я 1 жовтня о 2 години ночі з закордону, включаю смарт з своїм ІТ інсайд для виклику таксі. О жоп@, на рахунку не вистачило декількох грн. для зняття повної абонки а "кредит до" знову відключено оператором. Виручила Лайка.
Дежавю. Вчора на мене, як на координатора одної установи, вийшов корпоративний менеджер ІТ, домовились на певний пакет послуг (я і так планував), почали оформлювати договора. Паралельно пишу електронного листа в корп выдділ по підключенню відключеної послуги "кредит до", як завжди з року в рік, та отримую відповідь: "Ваши расходы за месяц по о/р не позволяют открыть вам кредитную линию".
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Tsa
А в чому проблема, щоб закинути на рахунок аванс в розмірі трохи більшому, ніж середньомісячні витрати? Все-одно, ті гроші доведеться сплатити. То краще мати аванс на рахунку, ніж проблеми із відсутністю зв"язку. ІМХО.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
raptor, коли оператор відкриває тобі кредит - він кредитує лояльного абонента.
Коли абонент тримає зайві гроші на рахунку - він кредитує оператора.
Лише в цьому різниця.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А в чому проблема, щоб закинути на рахунок аванс в розмірі трохи більшому, ніж середньомісячні витрати?
Щоби сплачувати по рахунках і це враховувати як витрати юридичної особи. Немає рахунків, немає витрат.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
raptor, нічого, але видно що ти не знайомий з бухобліком, доречі я також не дуже, але такі речі знаю :) от Кочевник все вірно пише.

goga, саме так.

Добавлено через 6 минут
Tsa
А в чому проблема, щоб закинути на рахунок аванс в розмірі трохи більшому, ніж середньомісячні витрати? Все-одно, ті гроші доведеться сплатити. То краще мати аванс на рахунку, ніж проблеми із відсутністю зв"язку. ІМХО.
Проблеми по бухобліку - авансові платежі. Також проблема якщо в тебе лише номер від ІТ, в нашому випадку, ти можеш мати більшу за абонплату суму на рахунку 30 числа, а 31 в тебе вже меньше на 1 копійку, а значить 1-го числа ти без послуг. Шукай вночі без інету на телефоні де поповнити номер. Хоча може я не правий, інтер же дає зайти на свій сайт та поповнити рахунок при несплаченому пакеті послуг? Але потім знов май проблеми з бухобліком самостійно поповненого корпоративного номеру.
То все нормально для передоплаченого сервісу, а от для контрактного з юрособами такого немає бути - ось основний мій посил в тему.
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
для контрактного з юрособами такого немає бути - ось основний мій посил в тему.
Как минимум, это в тему предложений, общих вопросов и тд.
Но если ты считаешь, что это - беспредел, то...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
SerP, ну как сказать беспредел. С точки зрения Tsa, который пользуется только Интертелекомом (Лайка была по причине зарубежной поездки), и оплачивать этот Интертелеком нужно по кредитной схеме, регулярные, но без предупреждения, отключения этой схемы, и "качели" с ее подключением однозначно беспредел.

С точки зрения Интертелекома - если Интер работает с юрлицами и знает необходимость этих самых юрлиц работать в кредит, в чем проблема предоставить эту возможность?
 
  • Like
Реакції: Tsa

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
регулярные, но без предупреждения, отключения этой схемы
Про регулярные отключения какой-то там "схемы" - это домыслы.
Более того, кредит юрлицам дается совершенно не из-за бухгалтерского учета, а чтобы не останавливать их бизнес-процессы + обычно они платят банковскими переводами, которые могут задержаться.
В бухгалтерском учете услуг связи по предоплате НЕТ НИКАКИХ ПРОБЛЕМ.
PS Вот с гос.предприятиями есть действительно нюансы, и их ИТ обслуживает по система постпейд - сколько потратил в месяц, столько оплатил в следующем.

"качели" с ее подключением однозначно беспредел
Возможность дать КРЕДИТ какой-то компании или не дать - это беспредел? )))) Мне кажется, что ты не понял сути вопроса. Поясню - речь идет о предоставлении или не предоставлении кредита. Даже если его НЕ дают - какой к черту это беспредел? ИТ обязан давать кредит юрлицам? С какой радости?

Немає рахунків, немає витрат
Это с каких пор такие нововведения в бухгалтерском учёте? =)
1. Оплатил предоплату согласно договора с ИТ
2. Получил услуги связи
3. Получил акт выполненных работ
4. По сумме акта - получил свои "витрати"

Тут или Tsa что-то недоговаривает, либо у него бухгалтер никакой.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Как минимум, это в тему предложений, общих вопросов и тд.
Це трохи більше ніж пропозиції.
На фоні роботи з червоним та жовтим операторами, які виставляють рахунки за надані послуги, а не авансові платежі - то це дикість.
Безпредєл в ситуації яка трапилось зі мною - це при майже незмінних витратах абонента і безпроблемному подовжені кредитної лінії одного дня "зламати" лояльність клієнта. Там така мала сума, що мені смішно її тут писати :) Я не перереєструю номер на себе, як на фізособу, тому що втрачу цікавий тариф.

Добавлено через 14 минут
Про регулярные отключения какой-то там "схемы" - это домыслы.
Ні, мені відключав оператор ліміт регулярно, лише по цьому о/р в останнє в липні 2017.

В бухгалтерском учете услуг связи по предоплате НЕТ НИКАКИХ ПРОБЛЕМ.
- одна з проблем - це формування резервів. Тому б я не писаж що ЖОДНИХ проблем.


Возможность дать КРЕДИТ какой-то компании или не дать - это беспредел?
Не смеши мои тапочки!!! Якщо ІТ змінює умови гри, він завжди попереджає. Безпрєдел - це була послуга, яку тишком нишком без попередження оператор відключив. Не скочуйся до рівня дівчат калцентрів жсмних операторів. Я взагалі без питань свої проблеми і з інетом і з кредитом вирішив. Питання не в тому дати чи не дати кредит, а в умовах зміни правил гри без попередження. Мало того, у мене рахунки в тому ж банку що і у ІТ і платежі зараховуються на протязі години.

Добавлено через 19 минут
Тут или Tsa что-то недоговаривает, либо у него бухгалтер никакой.
Або держустанова, або бухгалтеру меньше роботи ніж з авансовими платежами або, або, або... В ситуації ведення конкурентноспроможного бізнесу - клієнт завжди правий.
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
одна з проблем - це формування резервів
О какой сумме резервов у тебя идет речь?
И каким образом тебе поможет формирование резерва на услуги СВЕРХ пакета (ведь абонплата тебе известна всегда) наличие счета?

Кроме того, речь шла совершенно не об этом, а о якобы проблемах отнесения расходов на траты без счета за услуги. Твои слова:
Проблеми по бухобліку - авансові платежі
Поделись, в чем проблемы. Ведь именно БУХГАЛТЕРСКИЕ проблемы ты сам назвал "основний мій посил в тему". Если же это не так (а, например, отключение кредита летом прошлого года), переформулируй свою основную проблему.

Мало того, у мене рахунки в тому ж банку що і у ІТ і платежі зараховуються на протязі години
К чему это написано - вообще не понял. Какая разница, в каком банке у тебя счет?
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
SerP, давай залишим бухгалтерію бухгалтерам. Якщо вже не перший бухгалтер (в різних організаціях) просить оформлювати договори постоплати - то цього для мене вже достатньо. З якого переляку сума пакету = витратам за місяць?
Вертаю тебе до основного посилу:
Безпрєдел - це була послуга, яку без попередження оператор відключив.
Я ж не злопам`ятний, але я все записую і нічого не прощаю :)

Тому посипай попілом голову, бо більше нічого не потрібно тут писати. Я все ще лояльний до ІТ, хоча трошка меньше.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
давай залишим бухгалтерію бухгалтерам
Давай. Более того - тебе и не надо было начинать эту тему, потому что ты в ней совершенно не разбираешься.
Якщо вже не перший бухгалтер (в різних організаціях) просить оформлювати договори постоплати - то цього для мене вже достатньо
Достаточно для чего? =))) Чтобы понять, что так просто бухгалтеру ЛЕГЧЕ? )))) То, что твои бухгалтера пытаются ОБЛЕГЧИТЬ себе работу, это не значит, что есть какие-то проблемы с предоплатой услуг связи у юрлиц. Тысячи юрлиц обслуживаются у ИТ по предоплате, и нет проблем с учетом. Да и ИТ постоянно работает с предоплатой. И тоже нет проблем с бухучетом.

З якого переляку сума пакету = витратам за місяць?
Ни с какого. Судя по всему, это твоя попытка что-то мне приписать...
Я говорил про услуги СВЕРХ пакета, причем выделил это крупно. Жаль, что ты не заметил...

Тому посипай попілом голову, бо більше нічого не потрібно тут писати
Ты в адеквате?

Безпрєдел - це була послуга, яку тишком нишком без попередження оператор відключив
Нет такой услуги. Её не включают и не выключают. Это не услуга, а твоя личная договоренность с корпоративным отделом о возможности кредита.
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Это не услуга, а твоя личная договоренность с корпоративным отделом о возможности кредита.

Оце так заява. Кожен з "продавців" веде свою особисту політику, яка відрізняється від політики компанії. Але цікаво - за свій рахунок чи за рахунок компанії?
А я ще дивувався, чого там таке відношення до абонентів.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
goga, в багатьох ЦОА більшисть кадрів адекватна, а от мене дивує SerP своїм нетрадиційним мишленням.

Він досі пургу несе і не розуміє, що від нього клієнт не просить надреальних дій.

Нет такой услуги. Её не включают и не выключают. Это не услуга, а твоя личная договоренность с корпоративным отделом о возможности кредита.

Ок, була домовленість - супер, не повідомили коли відключали про те що домовились, то і хєр з ним. Оце так і має бути. Це не безпрєдел, а воля оператора. Тримай так далі.
Баста.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Tsa, а нельзя к примеру закупить скретч карты по безналу и поставить их в затраты? По моему, ты сам себе ищешь проблемы с этим кредитованием. Я знаю что наши бухгалтера по некоторым услугами кидали аванс и никаких проблем.
По корпе мтс постоянно висит глубокий минус числа до 20 а потом появляется плюс значит кидают аванс.
Походу те бухгалтера, к которым ты обращался просто не хотят особо напрягаться и им проще оплатить услуги на основе выставленного счета.
Да и с твоих слов там сума копеечная, зачем тогда рвать пукан ради тех копеек и создавать себе головную боль с отсуствием связи?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
своїм нетрадиційним мишленням.
Як на мене, Серп - це дві особи:
1. Той, хто відповідає за зв'язок, його технічну сторону.
2. Той, хто захищає компанію Інтертелеком.

Перша особа - гарний фахівець. А ось друга - тут великі проблеми з логікою. Тут ти повністю прав.
 
Зверху