chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Серед заморочек. Якщо 25 число припадає на вихідний день, то дата погашення зміщується на перший наступний робочий день.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
yahoo
Если из П24 по реквизитам вечером оплатить, то проводка как в Альфе - в 10 утра?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
SerP, я не в курсе. По идее по СЭПу проводка должна быть в тот же день.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
НЯП, у Таскомбанк-а такая же мутка с проводками, как и в Альфе. Т.е. то что манисендом деньги упали на карту совсем не означает, что она уже загашена. У Тасика тоже есть своя большая таблица с регламентами зачисления платежей.

В ТАСе проводка как в Привате-мгновенно. Во всяком случае, третий год пользуюсь Б5 в таком режиме. На проценты не попадала.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Альфу поюзал - очень неудобно, что есть 2 срока "погашения", иначе - штраф. Причем дамы в отделении толком ничего не объяснили, иначе бы я просто активировал карту перед 25 числом, чтобы эти даты +/- день совпали.
не совпали бы всё равно :D как бы они совпали, если дата оформления это ~ 30 дней, а грейс период до 55 дней... :dash1:
я если юзаю Альфу, то считаю тут грейс 30-дневным :(
 
  • Like
Реакції: JKL

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
я если юзаю Альфу, то считаю тут грейс 30-дневным :(
Правильно, по сути нет у Альфы-Максимум грейса, есть расчетка. Вот и было бы удобно, чтобы она была 25 +/-.
30 дней - да не проблема вообще. Но удобнее было бы иметь +/- 1 дату с другими картами, а не кучу разных дней в каждой карте (мне - так было бы удобнее).
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
В ТАСе проводка как в Привате-мгновенно. Во всяком случае, третий год пользуюсь Б5 в таком режиме. На проценты не попадала.
Не згоден.
Вже більше місяця на В5 змінилося зарахування коштів (при наймі в мене).
Раніше кошти з П24 вийшли миттєво, а на В5 зараховувалися протягом 30-40 хвилин.
Зараз же кошти з П24 вийшли миттєво, на В5 зараховуються о 9 ранку наступного дня. І не важливо о якій годині зробив переказ в П24 (тестував любий час).
 
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
У бени ща все сепы до 23.59 идут следующим днем, тазик не при делах.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не згоден.
Вже більше місяця на В5 змінилося зарахування коштів при наймі в мене).
Раніше кошти з П24 вийшли миттєво, а на В5 зараховувалися протягом 30-40 хвилин.
Зараз же кошти з П24 вийшли миттєво, на В5 зараховуються о 9 ранку наступного дня. І не важливо о якій годині зробив переказ в П24 (тестував любий час).

Речь шла не о регламенте зачисления, а о проводке. Деньги поступили-пользуйся, а не жди проводки как в Альфе, например.
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
alex_b, дякую за інфу, а я таки на Тазік думав.
allaliu, тоді згоден, Альфа мудрує тут. Єдиний "+", що поповнення без комісії.

До речі, в Альфі можна відкрити просто картку без всіляких абонплат?! Через неї будуть тільки "перегянятися" кошти на В5, бо зараз користуюсь зарплаткою товариша.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Если на аллу слать сеп то точно так же заходит как и в тазик.
Погаси б5 25 числа по п2п и увидишь когда будет зачисление и на сколько тебя вжарит.
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
alex_b, не вийде. Пройшовши минулим літом їхнє гестапо, вони на В5 "насипали" аж 1600 грн. кредитного ліміту. Цього мені вистачає лише на тиждень.
Мені Альфа потрібна, щоб поповнювати Тазік без комісії, а то Приват щотижня комісією годую.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Мой пост был allaliu.
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
alex_b, зрозуміло.
Мож підкажете щось по моєму питанню?!

З.И. Хто знає, як на В5 підняти ліміт?! Постійно шлють смс "...активно користуйтесь кредиткою і ми вам піднімемо...". Щотижня використовую по 1500-1600 грн. Куди ще активніше.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
alex_b, зрозуміло.
Мож підкажете щось по моєму питанню?!

З.И. Хто знає, як на В5 підняти ліміт?! Постійно шлють смс "...активно користуйтесь кредиткою і ми вам піднімемо...". Щотижня використовую по 1500-1600 грн. Куди ще активніше.

Уже спрашивали раньше, в этой теме. Попробуйте использовать функционал ТАСа, там есть функция поднять лимит. Не факт,что получится, но пробовать можно. Мне подняли через два года активного пользования. И то, после того, как картой и допкой месяц не пользовались;).
 
Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
думаю таки карту завести. таском реально требует 100500 номеров? и требует для галочки или таки звонит еще?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
У бени ща все сепы до 23.59 идут следующим днем, тазик не при делах.

Платежи по Украине, отправленные до 19:00, зачисляются на карту моно в тот же день. Значит проблемы не бени, а принимающего банка. После семи естественно СЕП сработает следующим днем
 
Зверху