Интертелеком на Xiaomi

Реєстрація
05.12.13
Місто
...ск
До цього був був сток 8.2.1.0 - працювало,але після прошивки і прописування точки доступа - непрацював.Я редагував тд і було таке що вона зникла взагалі,тобто я другий раз створював і активовував. Інет піднявся не миттєво ,минуло до хвилини часу.Після цієї першої установки,кожне наступне вмикання - миттєве.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Так а где в точке доступа ставится канал evdo? Это какой пункт?
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
Приєднуюсь до клубу "Оновив Сяомі і мережа пропала".
Redmi 4x, біла руімка. На 6му андроїді (Міуі 8) все працювало. Оновився до 7го андроїда і мережа ІТ пропала, як на 8 Міуі так і на 9. Різні налаштування ТД не допомагали. Заледве вибрав день, поїхав в Франківськ в СЦ (40 км і 30 грн автобус в один бік), інженера на місці не виявилось і до кінця дня вже не передбачалось, дівчина консультант зробила все що змогла, по телефону з кимось довго пробувала просто змінювати ТД, що звичайно не дало результату, а приїхати в інший день в мене може вийти не скоро, бо робота, та й не дешеве це задоволення так кататись. Нарешті знову ж таки по телефону їй порадили вставити в телефон картку "в3", якщо все запрацює, то я залишаю свої дані, інженер на наступний день робить мені нову картку і її висилають мені Новою Поштою. З тою карткою "в3" (синьо-жовта) все одразу запрацювало, мережа підхопилась миттєво. На тому і домовились. Сьогодні отримав картку, синьо-жовта, вставив... Нічого не працює, мережу не бачить... Пробував створювати ТД, створюється, але це не допомагає. Різні поради з теми пробував, нічого не допомагає.
Відкочуватись назад на 6й андроїд не варіант. Телефон помітно швидше працює на 7му, та й деякі новинки Міуі 9 потрібні. Це мені тепер знову прийдеться підшукувати день, коли на півдня з роботи відпроситись і знову тратитись на поїздку у Франківськ? І якщо з однією карткою запрацювало, то чому з іншою, такою ж, не працює?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
І якщо з однією карткою запрацювало, то чому з іншою, такою ж, не працює?
Бо одна руімка запрограмована одними параметрами, а друга - іншими. Треба все робити на місці і зразу провіряти. Мабуть, інженер не такі налаштування зробив і щось не так запрограмував. Таки доведеться їхати в цоа. Але, спочатку подзвони туда і домовся на котрусь годину, щоб інженер був на місці.
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
Бо одна руімка запрограмована одними параметрами, а друга - іншими.

Виходить, що інженер не знає про різні параметри :) ? І через це я тепер хто зна скільки буду без номера...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Виходить, що інженер не знає про різні параметри :) ? І через це я тепер хто зна скільки буду без номера...
В тому то й справа, що він знає про різні параметри. Він не вгадав, які саме з цих параметрів підходять до твого телефона. Наприклад, я коли ходив міняти руімку, то інженер 4 рази її перепрограмовував, поки підібрав те, що підійшло до мого телефона.
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
В тому то й справа, що він знає про різні параметри. Він не вгадав, які саме з цих параметрів підходять до твого телефона. Наприклад, я коли ходив міняти руімку, то інженер 4 рази її перепрограмовував, поки підібрав те, що підійшло до мого телефона.

Так в нього в руках була картка, яка точно працювала в телефоні.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так в нього в руках була картка, яка точно працювала в телефоні.
Картка-картці - різниця. Ти не знаєш точно, яка картка була у нього в руках, і що йому наговорила дівчина-консультант.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Kum Zero, поставьте кастом, должно завестись и на старой руим.
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Але ж він сам перед цим по телефону сказав попробувати і якщо робить, то він тоді зробить робочу картку. Коротше, нема чого захищати його :) .
Ну, от, щоб не вгадувати, чому так сталося, то подзвони і сам запитай у нього. Ось тобі телефони: https://list.in.ua/60229/Інтертелеком-Івано-Франківськ
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
Ну, от, щоб не вгадувати, чому так сталося, то подзвони і сам запитай у нього. Ось тобі телефони: https://list.in.ua/60229/Інтертелеком-Івано-Франківськ

Не повіриш, дзвонив вже зранку :) . Спочатку його ще не було на роботі, а потім він навіть не хотів сам говорити, через іншу працівницю передав, що полюбе треба знову їхати до нього. От тільки коли я можливо зможу приїхати на наступний тиждень, то він буде у відпустці. От такий от сервіс... Я вже мовчу про витрати і відсутність зв'язку...
:dash1:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Не повіриш, дзвонив вже зранку :) . Спочатку його ще не було на роботі, а потім він навіть не хотів сам говорити, через іншу працівницю передав, що полюбе треба знову їхати до нього. От тільки коли я можливо зможу приїхати на наступний тиждень, то він буде у відпустці. От такий от сервіс... Я вже мовчу про витрати і відсутність зв'язку...
:dash1:
А він там один? Дивно якось залишати цоа в обласному центрі без інженера на цілий місяць. Там повинно бути їх 2 або 3. В нас, в Тернополі їх 3. Щось тут не то. Спитай, чи є у них інший інженер, який би міг прошити.

Як варіант, можу запропонувати свою допомогу таким чином: висилай Новою Поштою свою руімку до мене, я піду в наш цоа, там її прошиють. В мене є доступ до Редмі 4х і Редмі Ноут 4х, можу на них перевірити. Потім руімку вишлю тобі назад. Але тут є ризик, що в тебе не буде працювати, тому треба перевіряти руімку іменно на твоєму телефоні, бо х\з, що там китайці накрутили.
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
Я перестав розуміти Сяомі і ІТ :) . Посидів вечір, попробував різні прошивки. Попробував multirom 9.5.3 і AospExtended на 8му андроїді. Ні там ні там мережа ІТ не з'являлась. Прошив назад 9.5.5.0.NAMMIFA і мережа ІТ завелась сама собі :belay: . Прописав ТД і завівся також інет.
:clamber up:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я перестав розуміти Сяомі і ІТ :) . Посидів вечір, попробував різні прошивки. Попробував multirom 9.5.3 і AospExtended на 8му андроїді. Ні там ні там мережа ІТ не з'являлась. Прошив назад 9.5.5.0.NAMMIFA і мережа ІТ завелась сама собі :belay: . Прописав ТД і завівся також інет.
:clamber up:
От, про що я й писав. Не інженер ІТ винен, а китайці-рукожопи, які напартачили щось в прошивках телефонів.
 
Реєстрація
10.10.10
Місто
Надвірна, Івано-Франківська область
Телефон
Xiaomi Redmi 4x 2/16, Huawei EC5220
От, про що я й писав. Не інженер ІТ винен, а китайці-рукожопи, які напартачили щось в прошивках телефонів.

Ну хто зна, хто зна, з гсм операторами проблем не спостерігається :) .
 

Vus

Реєстрація
11.02.14
Місто
Киев
Ну, китайцы ориентируются на свой China Telecom и с ним, похоже, проблем никаких нет. А на Интертелеком им глубоко накакать.
 
Зверху