Тепер ви щодня працюватимете на Google

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Google офіційно повідомив про придбання бізнесу reCAPTCHA.
Суть бізнесу полягає в генерації капчі – деформовані букви та цифри, ввівши які сайти з великою ймовірністю визначають, що перед ними людина, а не бот.

На сьогоднішній день цей сервіс використовують понад 100 тис. сайтів у всьому світі.
Але є в reCAPTCHA і другий вид діяльності. Користувачу пропонують для розпізнавання два слова. Про перше я вже написав вище. А ось друге – має свої особливості. Його не обвов‘язково вгадати. Це слово пов‘язане з система оцифровки книг.
На сьогоднішній день в світі існує чимало проектів покликаних оцифрувати чималі стоси книжок, манускриптів та газет. Одна з найбільших проблем, яка виникає під час цього процесу – не всі тексти розпізнаються ідеально. Наприклад, газета The New York Times зараз працює над оцифровкою свого архіву з 1851 року. Цим процесом паралельно займаються дві різні програми розпізнавання тексту. Після процесу оцифрування – тексти співставляють. Інколи вони не співпадають.
Що робити? Як варіант – залучати людей, але це дорого.
reCAPTCHA вирішує цю проблему. Тисячі слів, які були розпізнані неточно, надсилаються програмою на понад 100 000 сайтів, і користувачі під час підтвердження свого “неботівського” походження сприяють розшифруванню старих текстів. Коли кілька людей вводять однаковий текст – він автоматично надсилається програмою назад в The New York Times, де вставляється в текст.
Очевидно, що придбання reCAPTCHA для Гугл є вигідним зокрема й в плані розвитку свого проекту оцифровки книг Google Books.


Джерело: watcher
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
да да, смотрите, как информационные технологии овладевают миром. и это только начало.
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Saab, від цього не втечеш: прогрес немнучий ), а еволюція-незворотня..
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Давно уже таким образом распознают тексты
 

Grey_Wizard

Склонен к кручению гаек..
Реєстрація
26.10.07
Місто
Одесса, Киев
Телефон
OnePlus 3T
Мне не совсем понятно, на чем тут, собственно, зарабатываются деньги?
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
А мне не понятно, в каком виде будет второе слово. Если слово попало в капчу, то разве оно еще не оцифровано?
 

Stanislav

alter ego)
Реєстрація
18.07.09
Місто
Вижница
Телефон
SE, Sharp.
скоро при входе на какой-либо сайт будут предлагать перевести какой ныть урывок из древнеиндийской камасутры...
писец...
 

cpes

дохтер
Реєстрація
27.10.07
Місто
Харкiв
Телефон
нехус 5-сгс 2
Grey_Wizard,представь, что газета The New York Times заплатит гуглу 100 баков за каждое слово. с 1851 найдется не один мильен таких слов...
 

adk

Реєстрація
15.11.07
Місто
Киев
Телефон
SG SII(Life:)+S GH-D780 DUOS(МТС+КС)
Stanislav, Вам это не навредит:) Из камасутры картинку перерисовать. Вы это имели же ввиду? Вот если вам предложат цитировать суры, то тут стоило бы начинать нервничать.
Писец (или писарь) — человек, который профессионально занимается переписыванием книг и документов от руки.
Я правильно понял вашу капчу? Или это ...
А мне не понятно, в каком виде будет второе слово.
Я думаю картинка, которая не распознаётся и которую надо набрать, как текст.
 

Smb.

Заблокирован
Реєстрація
22.02.09
Місто
Odessa, 404
А если это нераспознаваемое слово похоже на другое? И большинство людей вне контекста сочтут его другим?
 

adk

Реєстрація
15.11.07
Місто
Киев
Телефон
SG SII(Life:)+S GH-D780 DUOS(МТС+КС)
А если это нераспознаваемое слово похоже на другое?
"Сину, це фантастика!"(С). Примеры приведи.
Значит в электронной версии попросят при обнаружении ошибки Ctrl+Enter нажать.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Хм. А как Гугля будет знать, что текст распознан правильно?

читаем внимательнее первый пост

Коли кілька людей вводять однаковий текст – він автоматично надсилається програмою назад в The New York Times, де вставляється в текст.
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Теперь принципиально буду вводить второе слово от фонаря.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Львов
Телефон
HTC
Странно, что еще не выступило какое-то америкосовское общество по борьбе с эксплуатацией (в том числе и детского) труда. Ведь фактически люди работают даром, а гугль получает деньги. имхо в капчи подсовывают слова только из некоммерческих проектов.
 
Зверху