Закрытая тема

Опции темы Опции просмотра
Старый 31.03.2010, 19:30   #1
Return to Nokia

Регистрация 14.05.2009
Город Стаханов (иногда Майкоп)
Телефон Nokia 6.1

По умолчанию Тариф «Єдина ціна»

Єдиний вигідний тариф для дзвінків по всій Україні — всього 0,37 грн/хв!

Дзвінки абонентам усіх операторів мобільного зв’язку України, грн/хв 0,37
Дзвінки абонентам усіх операторів фіксованого зв’язку України, грн/хв 1,75
Плата за з’єднання, грн 0,47
SMS по Україні, грн 0,60
MMS по Україні (перше/наступні до кінця поточної доби), грн 1,06 / 0,53
SMS за кордон, грн 2,20
MMS за кордон, грн 5,31

+ Бонус 0,25 грн/хв, за вхідні дзвінків з номерів українських і закордонних операторів мобільного та фіксованого зв’язку (крім номерів «Київстар» та DJUICE):
  • За кожні 10 хвилин вхідних дзвінків Ви отримуватиме на рахунок 2,5 грн.
  • Максимальний обсяг бонусних коштів становить 100 грн. на місяць. Строк використання цих коштів — 30 днів з моменту останнього їх нарахування. Невикористані за цей період часу кошти анулюються. Перевірити наявність та термін дії бонусних коштів можна за допомогою комбінації *112#.
  • Бонусні кошти можна використати на дзвінки абонентам усіх операторів мобільного та фіксованого зв’язку України, а також при відправленні SMS і MMS.
  • Для перевірки кількості вхідних хвилин за поточний місяць наберіть *100*65# (для абонентів Київстар передплата), *100*66# (для абонентів DIJUCE).

Зверніть увагу!
  • З 01.08.2011 року програма подяки «Київстар Клуб» надається для абонентів, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Єдина ціна». Абоненти можуть замовити участь в програмі подяки «Київстар Клуб», зателефонувавши за номером 477*5* (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) або скориставшись системою «Мій Київстар».
  • З 25.08.10 абонентам тарифного плану «Єдина ціна» доступна акційна послуга «Наша сім’я»
  • Бонус за вхідні дзвінки, здійснені з порушенням правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, не нараховується.
  • З 16.11.2010 бонуси отримані за умовами ТП Єдина ціна не використовуються при здійсненні дзвінків, відправці смс та ммс за кордон, у тому числі при користуванні послугою СтарСвіт.
  • C 23.11.11 доплата за входящие звонки с номеров Билайн и Голден Телеком начисляться не будет.
  • С 21.05.2012 подключение на тарифный план «Единая цена» не будет производиться.

Цитата:
C 05.02 новые условия тарифного плана: скидка 50% на 2-е и следующие SMS/MMS в день. С 12.02 все звонки по Украине 30 коп/мин. Инфо 477*11*
Тарифи наведені в гривнях з урахуванням усіх податків.

Опис тарифу на сайті

!Накрутку не обсуждаем!

Последний раз редактировалось andreff24; 17.04.2017 в 09:12. Причина: актуализация
andreff24 вне форума  
Старый 06.07.2017, 20:04   #2511
Местный

Регистрация 05.04.2010
Город Одесса
Телефон Samsung J5 2016 (Kyivstar Класичний+Vodafone Light+ ГБА), Nokia Asha (lifecell Сдел

По умолчанию Re: Тариф «Єдина ціна»

Сообщение от obriy Посмотреть сообщение
это ж на шо их хватит то, этих 20 метров инета...
а так то - да, безгранично щедрое предложение (20 мб*5 грн= 100 грн при старых тарифах )
И что главное - 100 грн Живых денег. Когда все на этом тарифе жили на бонусах...
Ксю вне форума  
Старый 06.07.2017, 20:12   #2512
Местный

Регистрация 04.09.2008
Город Черкасы

Во блин, я в прошлом месяце скручивал с простого на ец. В итоге все оказалось бесполезно и только зря садил батареи в телефонах и тратил время. Теперь сижу и думаю, зачем я хомячил все эти годы, что мной двигало. Еще совсем недавно, у меня и моих родных было бонусных средств достоточно на 10 лет активного общения, ну а теперь... пора готовить живые денежки
Старый 06.07.2017, 20:56   #2513
Местный

Регистрация 05.04.2010
Город Одесса
Телефон Samsung J5 2016 (Kyivstar Класичний+Vodafone Light+ ГБА), Nokia Asha (lifecell Сдел

Сообщение от gegl Посмотреть сообщение
Во блин, я в прошлом месяце скручивал с простого на ец. В итоге все оказалось бесполезно и только зря садил батареи в телефонах и тратил время. Теперь сижу и думаю, зачем я хомячил все эти годы, что мной двигало. Еще совсем недавно, у меня и моих родных было бонусных средств достоточно на 10 лет активного общения, ну а теперь... пора готовить живые денежки
Я так 3 номера в семье сколько лет крутила и тянула чисто на бонусах.. это уже как своеобразная работа была.. шоб всем минут входящих хватало. В конце месяца всем добить минуты до 10.. найти откуда звонить и следить за вражескими тарифами с пакетеыми миеутами.... эх. Целая эпоха мобильной жизни закончилась ...
Теперь активность по этим номерам однозначно уменьшится.
Ксю вне форума  
3 Согласия(ий):
Старый 06.07.2017, 21:01   #2514
Analyzer

Регистрация 30.01.2008
Город Київ
Телефон Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2

Закрито у зв`язку із переводом абонентів у Класичний.
Закрытая тема

Метки
Доплата за входящие, Накрутка, тарифы

Опции темы
Опции просмотра