Акумулятори для мобільних телефонів

Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Установилось из плеймаркета, версия 1.1.8c. Тела Moto G XT1028 Verizon android 5.1 и ХТ1031 LineageOS android 7.1.2
Она наверное на андроид 5 и выше. Переигрался со многими приложениями. Некоторые на лджи показывают, а на моторолке не хотят.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
  • Like
Реакції: Alex
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Нашел 3C Battery Monitor Widget.Показало на моторолке. Правда пишет "измерено ср-вами андроид" и показания ни до заявленных "макс" ни до "ультра" не дотягивает. В лджи видимо вшиты показания емкости в микросхему батареи, то показывает точно.
 

maxxxtor

Заблокирован
Реєстрація
09.02.18
Місто
Киев
Доброго времени суток .
Мой телефон iPhone 5s совсем не держал заряд, так как телефону порядка 5 лет примерно.
И поэтому я залез в интернет, и начал искать аккумулятор для этого телефона. Нашел в принципе сразу же, и выбор встал у меня на фирму Avalanche так как на него гарантия пол года и производитель обещал вот такие плюсы:
Сертификат Украинского центра стандартизации и метрологии;
контролируемое производство продукции AVALANCHE, что позволяет гарантировать стопроцентную проверку входного сырья и комплектующих;
тестирование всех, без исключения, готовых изделий, а значит, их высокие эксплуатационные качества;
гарантированная повышенная емкость аккумуляторов;
низкая цена изделий в сочетании с хорошими рабочими характеристиками, т. е. оптимальное соотношение "цена/качество";
После просмотра отзывов, решено было взять эту фирму. И не прогадал работает так как работал новый телефон с оригинальной батарейкой. Покупал в интернет-магаз

 
Останнє редагування модератором:

Vovcha

Киевский нищеброд
Реєстрація
20.01.12
Місто
Kyiv
Телефон
LG G2; NEXUS 7(2012)
А кто-то юзал аккумы Power Plant? Как качество?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Vovcha, две батареи покупал

Знакомому в Samsung Galaxy A5 (2015). По прошествии полугода говорит, что не лучше, чем та, что стояла.

Пару месяцев назад BL-6C отцу в интертелекомовскую нокию. Отец жаловался, что телефон стал отключаться на старой батарее. Так как ей было 8 или 9 лет, решил заменить. Замена не помогла - телефон так и отключается. Не было времени разбираться, из-за чего, поэтому вопрос качества открытый.

Так что две попытки - обе без особого результата.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Так как ей было 8 или 9 лет,
Во времена ламповой радиоаппаратуры наивно полагал, что когда все будет на полупроводниках - то оно будет "вечное", в отличии от радиоламп, которые со временем перегорают или "теряют" свою эмиссию. Впоследствии оказалось, что это не так и полупроводники тоже "стареют" со временем, и частоты там присутствуют немалые, а сейчас вдобавок сами производители специально "закладывают" в устройства "срок жизни", чтобы девайсы у пользователей надолго не "задерживались" и потребительский рынок был в постоянном "движении". :eek:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Kritik, на свій s4 купував в Україні двічі, обидві повернув так, як були гірше ніж убитий оригінал. В Словакії купив нормальний оригінал.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Vovcha, две батареи покупал

Знакомому в Samsung Galaxy A5 (2015). По прошествии полугода говорит, что не лучше, чем та, что стояла.

Пару месяцев назад BL-6C отцу в интертелекомовскую нокию. Отец жаловался, что телефон стал отключаться на старой батарее. Так как ей было 8 или 9 лет, решил заменить. Замена не помогла - телефон так и отключается. Не было времени разбираться, из-за чего, поэтому вопрос качества открытый.

Так что две попытки - обе без особого результата.
Теж в сівій час була подібна проблема з батареєю BL-5C. Штук 5 перепробував "оригінальних" (як запевняли продавці), і всі вони тримали не краще за рідну вбиту батарею. Ситуація вирішилась тим, що купив батарею від Аваланч оранжеву. Ще дуже хороші батареї є від фірми Камерон Сіно.
 

Vikttor

Заблокирован
Реєстрація
23.01.18
Місто
Донецк
Пару месяцев назад BL-6C отцу в интертелекомовскую нокию. Отец жаловался, что телефон стал отключаться на старой батарее. Так как ей было 8 или 9 лет, решил заменить. Замена не помогла - телефон так и отключается. Не было времени разбираться, из-за чего, поэтому вопрос качества открытый.

С большой вероятностью новая такого качества.

Добавлено через 1 минуту
Теж в сівій час була подібна проблема з батареєю BL-5C. Штук 5 перепробував "оригінальних" (як запевняли продавці), і всі вони тримали не краще за рідну вбиту батарею.

Аналогично

В "Розетке" много аккумуляторов типа "Nokia". Ни кто не пробовал их использовать?

Добавлено через 4 минуты
Непонятно, где найти нормальный BL-5C.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В "Розетке" много аккумуляторов типа "Nokia". Ни кто не пробовал их использовать?
Там теж акб сумнівної якості, виготовлені х\з де.

Оригінальних акб Нокія в Україну не постачає. Та й, думаю, що не тільки в Україну. Виробник закладає в батарею такий ресурс, після вичерпання якого, телефон є фізично і морально застарілим. Виробник хоче, щоб споживач купляв у нього нові телефони, а не ходив по 10-15 років із старими, міняючи батарею. Тому, скоріш за все, оригінальних батарей в продажу не буває ніде. Бувають лише відносно якісні копії "під оригінал", а-ля Нокія, які, все-одно поступаються в якості оригінальним.

Непонятно, где найти нормальный BL-5C.
Я ж тобі написав: оранжевий Аваланч, або камерно Сіно:
http://avalanche.ua/index.php?page=catalogue&language=1&section=95
https://cameronsino.com.ua/akkumulyatory-dlya-mobilnyh-telefonov/nokia/
До речі, ні перші, ні другі, оригінальним акб не поступаються в якості. Принаймні, з тими, що я користувався, проблем не спостерігав, працювали не гірше оригінальних акб.
 

Vikttor

Заблокирован
Реєстрація
23.01.18
Місто
Донецк
Бувають лише відносно якісні копії "під оригінал", а-ля Нокія, які, все-одно поступаються в якості оригінальним.

Да я знаю это.

Я ж тобі написав: оранжевий Аваланч, або камерно Сіно

В долговечности сомневаюсь.

Я покупал для пробы "типа оригинальный Nokia BL-5C" - емкость занижена(приблизительно 750 ма/ч вместо 1020), внутреннее сопротивление соответствует новому аккумулятору, такая же металлическая банка как и у родного аккумулятора. Есть вероятность, что сделаны они в Китае на том же заводе, где 10 лет назад делали для Nokia. При цене в 2,5-3 раза ниже может быть и целесообразнее чем Аваланч. Смущает штук 5 разных предложений с разной ценой вроде бы как одного и того же аккумулятора у одного продавца.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В долговечности сомневаюсь.
Ну, може, як оригінальні Нокія, 9 років і не протягнуть, але маю досвід користування оранжевими Аваланчами. Я колись купляв їх до своїх дзвонилок, то проходив з тим акб в одному з телефонів близько 3 років, і потім продав його знайомому, то він вже 3 роки з ним ходить і скарг на батарею в нього нема. І ще, в мене колись був смартфон Самсунг, куплений в 2011 році, в 2013-му я купив для нього оранжеву Аваланч і віддав телефон мамі, яким вона й досі користується. І нарікань на батарею теж нема.
Я покупал для пробы "типа оригинальный Nokia BL-5C" - емкость занижена(приблизительно 750 ма/ч вместо 1020), внутреннее сопротивление соответствует новому аккумулятору, такая же металлическая банка как и у родного аккумулятора. Есть вероятность, что сделаны они в Китае на том же заводе, где 10 лет назад делали для Nokia. При цене в 2,5-3 раза ниже может быть и целесообразнее чем Аваланч. Смущает штук 5 разных предложений с разной ценой вроде бы как одного и того же аккумулятора у одного продавца.
В свій час я перепробував купу батарей Нокія, зроблених "під оригінал", і все виявилось шлаком. Лише оранжевим Аваланчем врятував телефони. А Камерон Сіно тоді ще не було. Двічі вже випробував і їх в різних телефонах. Вони виявились не гіршими за Аваланчі. Навіть не бачив різниці з оригінальними акб від цих телефонів.

Зрештою, я тобі сказав із власного досвіду, що є найкращим і не гіршим від оригіналу. А ти вже сам приймай рішення. Якщо хочеш дармового сексу на власну голову, то купляй акб а-ля Нокія невідомого походження.
 

Vikttor

Заблокирован
Реєстрація
23.01.18
Місто
Донецк
Я когда то, лет 10 назад, покупал Nokia BL-5C в магазине "Алло", так были нормальные аккумуляторы. Цена у них была не скромная и вероятно были именно нокиевскими.

перепробував купу батарей Нокія, зроблених "під оригінал", і все виявилось шлаком

А что и как было не нормально с аккумуляторами Nokia зроблених "під оригінал".

Лише оранжевим Аваланчем врятував телефони. А Камерон Сіно тоді ще не було.

Банки аккумулятора металлические были у Аваланч и Камерон Сіно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я когда то, лет 10 назад, покупал Nokia BL-5C в магазине "Алло", так были нормальные аккумуляторы. Цена у них была не скромная и вероятно были именно нокиевскими.
До речі, пригадую, приблизно в такий же час, я теж 1 раз купив дуже хорошу акб BL-5C по високій ціні (1/3 вартості нового телефона). Але мені консультант чесно сказав, що це хороша дорога копія, зроблена під оригінал. (А ще він сказав, що оригінальні акб до них не завозять). І вона дійсно працювала добре. Потім, через деякий час, тих хороших акб вже не було, а був лише шлак.
А что и как было не нормально с аккумуляторами Nokia зроблених "під оригінал".
Тримали заряд так само, а то й гірше, ніж рідна вбита батарея.
Банки аккумулятора металлические были у Аваланч и Камерон Сіно.
Банки-то металічні, я говорив про колір обгорток. Це лише в Аваланчах колір має значення. Звичайні акб там в синій обгортці. А батареї преміум класу - в оранжевій, вони - кращі, ніж звичайні (в синій обгортці).
 
Реєстрація
05.11.12
Місто
Каменское
Телефон
Motorola StarTac 130
В "Розетке" много аккумуляторов типа "Nokia". Ни кто не пробовал их использовать?

Добавлено через 4 минуты
Непонятно, где найти нормальный BL-5C.
Пробовали именно в розетке. Через два месяца вздулся и стал держать заряд хуже старой батареи. Итого 150 грн на ветер, а можно было за 300 купить новый кнопкофон.
 
Зверху