Давайте поговорим о бороде, усах, бритье, бритвах, станках, лезвиях...

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Юзає хтось Philips OneBlade? Щось на Розетці стільки позитиву, що хотілось би хоч десь почути реальний відгук стосовно неї.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Lorn, а що в ній особливого? Прочитав лише один відгук, з яким згоден - скільки електро не пробував, це про мене:

Если кто то думает что это панацея среди бритв то ошибается, бреет конечно не плохо, но даёт раздражение как любая другая электро бритва.(

А лезвия (любые) - режут. Но порезы за ночь более-менее затягиваются, а раздражение потом долго мучает, вот приходится выбирать..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Взяв собі класичний станок Wilkinson і леза для нього. Відчув себе студентом.
Серед переваг - не забивається довгим жорстким волосом. Після гоління шкіра чистіша, на відміну від мегастанків.
Недоліки - більше подразнення, поки не звик; проблеми з лезами в Україні. Треба себе присвятити на 5-10 хвилин виключно голінню, уважно й обережно. Але для мене це не недолік, тому що отримую задоволення.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Кочевник, что значит "классический"?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
 
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Много лет пользовался роторным Филипсом. На день рождения сын подарил сеточного Брауна. Что сказать- со времен СССР сеточные бритвы как оказалось намного улучшились;). ИМХО лучше роторных-удобней.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
rvsw, тоже недавно купил роторный филипс начитавшись сравнений с сеточными. Но при использовании уже понял, что сеточная скорее всего была бы удобнее, т.к. с роторной делать круговые движения не совсем получается и часто приходится делать движения "туда-сюда", которые рекомендованы для сеточных бритв. Но т.к. бритва это такой товар, который возврату не подлежит, то использую as is.
 
  • Like
Реакції: rvsw

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Много лет пользовался роторным Филипсом. На день рождения сын подарил сеточного Брауна. Что сказать- со времен СССР сеточные бритвы как оказалось намного улучшились;). ИМХО лучше роторных-удобней.

У меня все ровно наоборот. Много лет пользовался сеточным Брауном (с 2001 по прошлый год). Потом жена подарила роторный Филипс по акции в Комфи, нарадоваться не могу! Поначалу было непривычно, но уже отлично.
 
  • Like
Реакції: rvsw

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Думаю, что вы сравнивание старую и/или дешёвую бритву одного типа с новой и/или дорогой другого. Вот и вся непонятка :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Maxxx, сетку смотрел (весь механизм) 70 денег-дорого конечно но раз в пару лет нормально будет, на сколько хватит не могу сказать так как еще месяц не прошел))). Я вообще просто сравнивал ротор и сетку, а не бритвы.ИМХО мой прошлый филипок отработал почти 10 лет честь ему и хвала)))
пс на твоей ссылке она еще видимо и с очищающей станцией, у меня без-просто бритва, зарядка, щетка и гробик для переноски)).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Підробка китайозна. Замовляв колись на Ібей такі "Жилєт" (не в курсі тоді був), це капєц..:dash1:

Добавлено через 5 минут
Ти собі таки не купив?) Сам дивлюся в цьому напрямку, може відгук даси?!)))

Не бачу там реально саме позитив, є й відгуки, які вказують, що нічого революційного і супер-гоління воно не робить, як і всі інші електробритви.
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ти собі таки не купив?) Сам дивлюся в цьому напрямку, може відгук даси?!)))

Купив, але буквально лиш на днях, того адекватного відгуку поки що не дам. Брав суто для підрівнювання/підстригання бороди/щетини 1-2 рази в тиждень і по першим враженням OneBlade справляється добре з цим. Хоча може за 1000 грн. є кращі аналоги, але конкретно по цьому є купа відео, нехай і продажних, по яким можна скласти приблизне враження - підійде він чи ні для конкретних цілей. Ясне діло, що це точно не апарат для чистого гладкого гоління і суто для цих функцій я б його і не брав.
А ще змінні картриджі дорогі. Але якщо зареєструвати його на сайті Філіпса, то дають 50% знижки на них. Буду бачити як воно з часом.
Не бачу там реально саме позитив, є й відгуки, які вказують, що нічого революційного і супер-гоління воно не робить, як і всі інші електробритви.
Супергоління ніхто і не обіцяв, це ж тример скоріше. Вони його так і позиціонують. Я звісно не дуже розбираюсь, але хіба нормальну електробритву можна купити за 1000 грн.?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
хіба нормальну електробритву можна купити за 1000 грн.?

Всё время, сколько бреюсь, минимальные цены на адекватные э/бритвы болтались в районе 100 баксов (без учёта акционных предложений). Так что за 1000 нынче уже норм не купишь.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Купив, але буквально лиш на днях, того адекватного відгуку поки що не дам. Брав суто для підрівнювання/підстригання бороди/щетини 1-2 рази в тиждень і по першим враженням OneBlade справляється добре з цим. Хоча може за 1000 грн. є кращі аналоги, але конкретно по цьому є купа відео, нехай і продажних, по яким можна скласти приблизне враження - підійде він чи ні для конкретних цілей. Ясне діло, що це точно не апарат для чистого гладкого гоління і суто для цих функцій я б його і не брав.
А ще змінні картриджі дорогі. Але якщо зареєструвати його на сайті Філіпса, то дають 50% знижки на них. Буду бачити як воно з часом.

Супергоління ніхто і не обіцяв, це ж тример скоріше. Вони його так і позиціонують. Я звісно не дуже розбираюсь, але хіба нормальну електробритву можна купити за 1000 грн.?
Дякую. Мені саме для рівняння бороди і контурів треба.. ну або ящо набридне то на 1-2 денну щетину...Значить думаю що піде...Три насадки в комплекті?!
 
Зверху