Oll.tv

Реєстрація
11.12.17
Місто
Винница
Футболы идут не стабильно не смотря что сегодня Шахтер - Динамо Загреб играет

Хм, странно. У меня в этот раз все было отлично, никаких залипов трансляции. Редкий случай, когда нормально удалось посмотреть
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Не знаю як у вас (я взяв місяць Футболу, бо терміново один італійський матч треба було глянути і вже 100 разів пожалів), а в мене при передачі картинки через Хромкаст (5 ГГц, ідеальний сигнал) трансляція зависає кожні 5-10 секунд. При цьому Мегого, ютюб, фільми - працюють відмінно. А вчора трансляція Динамо навіть через приставку x96 mini, підключену по кабелю, так само зависала, коли перемикав якість на hd. Вдалось "нормально" глянути тільки в sd...
Єдиний плюс цієї кантори, про яку вже не раз говорив, але до цього нічого не додається, - через розділ Футбол можна дивитись не самі канали Футбол-1/2, а той сигнал, який вони отримують - без реклами в перерві і після матчу можна значно довше.
Пройде місяць, видалю свої акки там (надіюсь це можливо без танців з бубном). Італія і Єврокубки тепер тільки через піратів:mad:
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
А скільки каналів в сервісі "Oll tv"? Не бачу сенсу підключати даний сервіс лише через Футбол1/2 - і "сетанти" і газпромовські нтвшні Матч Футболи і тіж Футбол1/2 я завжди находжу на 4pda, причому в FHD. Те що це "пірати" - мене не хвилює. Я волію за 15-20 грн/міс дивитись "піратів" (Твоє ТВ напр. надає 1115 каналів за 19 грн/міс - не дивлячись на те, що нацполіція декілька разів звітувала що прикрила даний сервіс, садила "ділків" даного сервісу, вилучала обладнання, "Твоє ТВ" зараз працює наповну, ще й список каналів поповнює), а ніж платити 150 грн oll.tv за ті ж канали, що і "пірати" транслюють. Після Нового року, якщо закодують "супутникові" головні національні канали, "пірати" ще більше будуть плодитись.
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
СЛон, можно смотреть 3 плейлиста и 1 портал (соображать на троих)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:dash1: Олл зовсім здурів: +20 грн на футбол для "оновлення та розширення потужностей технічного обладнання, необхідного для якісної роботи сервісу при пікових навантаженнях." Закінчується підписка і на ефір і на футбол в грудні і більше ні копійки моєї не отримають
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
:dash1: Олл зовсім здурів: +20 грн на футбол для "оновлення та розширення потужностей технічного обладнання, необхідного для якісної роботи сервісу при пікових навантаженнях." Закінчується підписка і на ефір і на футбол в грудні і більше ні копійки моєї не отримають
Ласкаво просимо в "піратську" сім"ю.

Добавлено через 3 минуты
СЛон, можно смотреть 3 плейлиста и 1 портал (соображать на троих)
Як мінімум двоє одночасно може дивитись портал (більшу к-сть не перевіряв), і він не вилітає.PS. Учасники (3 включно зі мною) підписки вже заброньовані на наступний місяць, а якщо приймати нових учасників, то треба зменшувати долю оплати. Дьюрі-бачі , можемо і тебе підключити.
 
Останнє редагування:

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
вшивый оллтв снова лёг во время ЛЧ ?

... трансляция невозможна по техническим причинам ... :D:D:D

меня успокаивает, что я его хоть юзаю без денег иначе это печаль...
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Оскільки це, под суті, єдиний легальний сервіс для перегляду трансляцій матчів ліги чемпіонів, який, користуючись положенням, не вживає жодних заходів щодо покращення якості, регулярно підвищуючи ціну, вважаю доречним звернутися зі скаргою до антимонопольного комітету України.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Оскільки це, под суті, єдиний легальний сервіс для перегляду трансляцій матчів ліги чемпіонів, який, користуючись положенням, не вживає жодних заходів щодо покращення якості, регулярно підвищуючи ціну, вважаю доречним звернутися зі скаргою до антимонопольного комітету України.
Он тут не монополист. Права на Еврокубки есть ещё у Воли
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А навіть якби "монополіст", то АМКУ тут до чого? Так скрізь у світі - купуєш права і показуєш ексклюзивно (у випадку з олл - криво).
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Недавно була презентація нового футбольного каналу і представники Медіа групи Україна сказали, що вони знають про проблеми Oll.tv. Тому будуть розширяти канали.

Один з них торкнувся якості роботи Oll.tv у пікові моменти. Після збою роботи Oll.tv під час матчу Ліги чемпіонів 18 вересня «Медіа Група Україна» має намір поліпшити якість сервісу і збільшити його потужність у чотири рази, щоб він зміг витримати велику кількість користувачів одночасно: «Ми всі хочемо, щоб глядачів було якомога більше, але 18 вересня їх стало більше, ніж ми могли витримати. Так буває. Сервіс Disney +, як ви знаєте, “ліг” на другий день після запуску. Є гарантовані канали доставок – це DTH, кабель, і вони не залежать від кількості глядачів, які споживають послугу. У ОТТ-сервісів все по-іншому. Ми робимо висновки і зараз глибоко переробляємо платформу, щоб збільшити її можливості у чотири рази до початку лютого, якраз до початку футбольного сезону. Подивимося, якими будуть піки, у нас є час до червня для того, щоб ще наростити запас», − роз’яснив Федір Гречанінов.

 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Он тут не монополист. Права на Еврокубки есть ещё у Воли

для 80% глядачів монополіст. воля представлена у 33 населених пунктах, причому я впевнений, що не у всіх районах. у моєму місті волі немає, ніколи не було і навряд чи колись буде.
Post automatically merged:

А навіть якби "монополіст", то АМКУ тут до чого? Так скрізь у світі - купуєш права і показуєш ексклюзивно (у випадку з олл - криво).
там мабуть користувачам платного сервісу важко уявити, що можна заплатити гроші, а футбол не подивитися.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
воля представлена у 33 населених пунктах, причому я впевнений, що не у всіх районах. у моєму місті волі немає, ніколи не було і навряд чи колись буде.
Воля представлена везде где есть интернет, у нее свое приложение есть. Там и еврокубки, но не с сигнала Ф1-2
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
Воля представлена везде где есть интернет, у нее свое приложение есть.

ничего подобного
мобильное приложение у Воли -- только для мобил и планшетов (это особо подчеркивается самой Волей, что поддержки смарт-ТВ нет), на смарт-телевизоре оно запускается с большими танцами с бубном, чтобы его запустить, надо действовать вслепую (потому что окно ввода логина/пароля находится в нижней части экрана, которая доступна только на телефоне в режиме "портрет", на телевизоре эта часть экрана приложения не помещается на экране в режиме "ландшафт")

если же говорить про услугу SmartHD (все то же самое, но через специальную теле-приставку), то эта услуга доступна только в городах присутствия Воли (т.е., например, вот в Одессе Воли нет и услуга недоступна)

из последних новостей -- Футболы -1 и -2 из кабельных провайдеров будут только у Воли, но только по их кабелю (т.е. в зоне действия их кабельной сети), через сети сторонних провайдеров Ф1 и Ф2 недоступны и не будут, а с нового года (с февраля) будет новый канал Футбол-3, который будет доступен у всех провайдеров, кроме Воли, ОллТВ (отт) и ЭкстраТВ (спутник) и, по всей видимости, у самой Воли в режиме ОТТ через сети сторонних провайдеров (т.е. вне зоны покрытия их кабельной сети)
 
Зверху