Банк Власний рахунок і картка «Власний Рахунок» (Банк Восток)

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Банк
Власний рахунок
ВОСТОК
БАНК
bvr.com.ua БВР, bankvostok.com.ua/private/own-account картка «Власний Рахунок», Банк Восток
0 (800) 302-600 БВР, по Україні та 0 (800) 307-010 Банк Восток, по Україні, +380 (44) 492-2600 БВР, із-за кордону та +380 (44) 393-7010 Банк Восток, із-за кордону || ✉ [email protected] БВР та [email protected] Банк Восток
iNET-банкінґ my.bankvostok.com.ua Банк Восток | тільки мобільні застосунки БВР
— — —
☝️ зо 31 грудня 2020 року prepaid-картку заблоковано.
Карта«Власний Рахунок» з платіжною функцією«Власний Рахунок» Вільний«Власний Рахунок» ПреміумКартка Банку Власний Рахунок
Вартість оформлення картки0.01 грн (і 2 грн, що повертають балами)50 грн200 грнБезкоштовно
Місце оформлення карткиВидача припинена, діє до 31.12.20, раніше в магазині, без документівБанк, з документамиБанк, з документамиВстановити додаток, завантажити документи, отримати картку
у відділенні Justin чи використовувати віртуальну
Балів за покупки в «Сільпо»2%2%3%3% 2%
Балів за покупки в інших магазинах та інтернеті1%1%1%1%
Послуга «Накопилка»-4.95%-10%4.95%-10%7%
Територія діїУкраїна, українські сайтивсюдивсюдивсюди
КартаMastercard Prepaid (магнітна)Mastercard Standard (чіп+PayPass)MasterCard World (чіп+PayPass)Картка міжнародної платіжної системи Masterсard
Ліміти62 000 грн/рік, 14 000 грн залишок, зняття 500 грн на добу/4000 грн в місяць--Кредитний ліміт до 100 000 грн
Щомісячне обслуговуванняБезкоштовноБезкоштовно (якщо розраховуєтесь в місяць на 1000 грн та більше )/15 грн/місБезкоштовно (якщо розраховуєтесь в місяць на 5000 грн та більше)/20 грн/місБезкоштовно
Незнижуваний залишок--100 грн-
Зняття готівки в своїх банкоматах10 грн за операцію3 рази безкоштовно, далі - 0,7% + 2,50 грн.до 10 000 грн/міс безкоштовно, далі - 0,7% + 2,50 грн.Банкомати українських банків: 0,5% за рахунок власних коштів, 4% + 20 грн за рахунок кредитних коштів
Зняття готівки в чужих банкоматах10 грн за операцію3 рази безкоштовно, далі - 1,5% + 5 грн.до 10 000 грн/міс безкоштовно, далі - 1,5% + 5 грн.За межами України: 2% за рахунок власних коштів 4% + 3 дол. США по курсу НБУ за рахунок кредитних коштів
Повна інформаціясайт, тарифисайт, тарифисайт, тарифисайт, тарифи
Тарифи Онлайн-банкінгу
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Сильпо обновило личный кабинет.
При входе капча.
У меня почему-то на 2 балла больше в текущем периоде.)

Теперь спец предложения можно самому перевести в електронный вид.
Возм что-то ещё(сейчас нет времени смотреть подробнее).
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
sldpt, Они и мобильное приложение обновили, среди нового функционала заявлена поддержка оплаты с помощью NFC.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
И сюда дебильный ВЭБ 2.0 добрался. Печалька, однако!
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Sanic, даже не знал о приложении. На сайте не указано и поддержка не знает.
Поиск в плеймаркете ничего не выдаёт.
Можно ссылку.
Вообще-то устраивает и без него, но интересно глянуть.
Заметил, что Сильпо появилось и в ФБ. Неск месяцев назад их там точно не было. Вняли просьбам.)
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
alex_b, так это от банка(было известно, я не пользуюсь, так как нет необходимости).
Спасибо! А я, пардон(слоховал), подумал именно про ЛК Сильпо. ;)
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Сьогодні перевірив бали Сільпо які були до того і після розрахунку і як мені зрозуміло вони тепер не множать на два бали зі спеціальних пропозицій, а тільки живі гроші. В кого які думки?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Если плачу талоном то мне доплачивают копейки, походу только за живые бабки.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Romahin, наскільки пам'ятаю, множили на 2 завжди тільки за живі гроші.
До речі, в правилах так і написано, що саме "за кожну гривню, витрачену в мережі Сільпо, ви отримаєте в 2 рази більше балів".
При чому тут спец пропозиції?! )
Принаймні в мене завжди все було так, як я вище описав, і ніколи не викликало підозри, що щось не то.
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Romahin, наскільки пам'ятаю, множили на 2 завжди тільки за живі гроші.
До речі, в правилах так і написано, що саме "за кожну гривню, витрачену в мережі Сільпо, ви отримаєте в 2 рази більше балів".
При чому тут спец пропозиції?! )
Принаймні в мене завжди все було так, як я вище описав, і ніколи не викликало підозри, що щось не то.

я як рахував як вони бали нараховували то мені здалось, що спочатку вони множили на 2 всі бали, але недавно поміняли умови, як на сайті пише з 1 вересня нові умови обслуговування тих карток, можливо підкоректували.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Чёт я не понял обсуждения.
1 балл начисляется «по умолчанию» и ещё 1 балл за расчёт картой банка «Восток» (после списания со счёта, иногда дней 5 уходит).
Или речь о чём-то другом?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
GAlexV, если в стратить то по красной и синей 1+1 а по серой голде 1+2, при чем щас онлайн уже начисляет не только за сильпо.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Саня, может там ноль из-за того, что 25-го числа их перевели в бонус, который придёт 1-го декабря? И у тебя нет свежих?
Только что проверил мои "свежайшие" 4000 светятся :)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Саня, может там ноль из-за того, что 25-го числа их перевели в бонус, который придёт 1-го декабря?
может быть, просто последний раз помоему в 20-х числах на чеке видел какую-то сумму, а вчера зашел в моб.прил., а там ноль, зашел сейчас в ИБ и там ноль :D а оно оказывается вот в чем дело
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
25 утром обнулили баланс за квартал, в кабине ВР их видно. Электронный бонус будет доступен 1 декабря, для бабушек талончики - 10-11 декабря придут.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Новые баллы(за траты, начатые от 25.10) действительно не отображает, но они есть, и их кол-во можно легко узнать или в свежих чеках или на ГЛ. Это глюк с момента обновления ЛК(Сильпо).

Вообще этот новый ЛК изначально постоянно тупит - кроме описанного выше, оч часто туда вообще нельзя зайти.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Tsarsky, Да конечно. Можно купить как новую, можно поменять существующий власний рахунок, на новый с платежной функцией.
 
Зверху