ТП "Єдина країна" (город/094)

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Нет, это не базовые условия
А це - брєд. Таких умов в даному тп нема
Есть
Але, все-одно брєд, бо в мережі Інтера і на місцеві номери - там безліміт.
От того, что ты будешь повторять сто раз "бред", правда бредом не станет.
Тому про це тут навіть не варто писати, бо вводить в оману.
Как легко быть умным со стороны. А потом найдется умник, который откажется от "дополнительного пакета" и у него будут следующие условия звонков внутри сети:
- 600 минут
- 0.01 сверхпакета
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
От того, что ты будешь повторять сто раз "бред", правда бредом не станет.
Как легко быть умным со стороны. А потом найдется умник, который откажется от "дополнительного пакета" и у него будут следующие условия звонков внутри сети:
- 600 минут
- 0.01 сверхпакета
Та написав вже, що не побачив додаткових умов. Тепер бачу. А брєд стосується не так Інтера, як умов у які він поставлений. На вимогу НКРЗ (чи кого там), Інтер змушений викручуватись через жопу. І давати ліміт, а після його вичерпання - безліміт (на додаткових умовах). Ну, дурня виходить. Але, я розумію - треба якось викручуватись... А, от люди плутаються.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
А, от люди плутаються.
Именно поэтому на основной странице - сводные данные, а в дополнительной инфе написано:
Тарифний план можна використовувати як на базових умовах, так і з додатковими пакетними умовами. Опис тарифу наведено з Додатковими пакетними умовами.
Если не заморачивать самого себя, то не запутаешься
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Бердичев
Телефон
Sony Ericsson
Кстати, мало кто обращает внимание, но SMS в пакет не входят и для того, чтобы ими пользоваться, нужно иметь запас денег на счету или бонусы. То есть, цена услуги - "сверхпакета".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Підкажіть, плз, я маю Доступний з міською нумерацією. Чи можу я перейти на якийсь інтернетовий пакет без голосу?
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
ні, голос переходить лише у голосові тарифи, а інтернет відповідно у інтернет тарифи.
у вас 2 шляхи: придбати у своєму тарифі додаткові гігабайти, або підключити новий номер з інтернет пропозицією.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Когда-то разносил, не только я, голосовой тариф отдельно, интернет тариф отдельно. Это возможно и сейчас. Ну, к примеру, ЕК0 и 111, типа того. Но переход да, невозможен. Хотя и вопрос не совсем понятен, если голос не нужен, что мешает инетовский номер подключить, ну то такое...
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Как вариант абонент желает сделать всё проще , без обращения в ЦОК . Что мешает Интеру позволить такие переходы и заработать на этом ?
 

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Підкажіть, плз, я маю Доступний з міською нумерацією. Чи можу я перейти на якийсь інтернетовий пакет без голосу?
А смысл? Если разговаривать по телефону не планируется, то какой смысл сохранять номер?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А смысл? Если разговаривать по телефону не планируется, то какой смысл сохранять номер?

Смисл, якщо знову потрібний буде голос, то перейти на нього.

Зустрічне питання, чи можна налаштувати безумовний форвардинг дзвінків на инший номер (з місцевою нумерацією) і при цьому мати лише інтернет-трафік? Тобто, я планую в голосі перейти на иншого оператора, а за собою зберегти лише дані?
 

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Зустрічне питання, чи можна налаштувати безумовний форвардинг дзвінків на инший номер (з місцевою нумерацією) і при цьому мати лише інтернет-трафік? Тобто, я планую в голосі перейти на иншого оператора, а за собою зберегти лише дані?
А чому не можна? У мене, постійно стоїть переадресація на GSM, а руімка іноді подорожує з звонилки в модем та назад. А якщо переадресація на місцеву нумерацію, то вона буде взагалі халявна.
 
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
В этом пакете услуга 100 дней 3g безлимита недоступна? В АССА не вижу ее (номер недавно приобретен, непрямой 094)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Так в шапке отсутствует в перечне доп услуг для интернета, значит нету.
 
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
Подключал в Киеве на Петровке у дилера, сразу на абонплату 25 гривен. При этом знакомый подключал на Бассейной в ЦОА. У него безлимит на 100 дней подключается. В АССА нашли различие - у меня пишет в графе Абонент "Коробочное решение", у знакомого - "Мобильный абонент"
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Подключал в Киеве на Петровке у дилера, сразу на абонплату 25 гривен.
...
В АССА ... у меня пишет в графе Абонент "Коробочное решение"
Это у тебя подключение с приобретением стартового пакета и активацией ТП ЕК25, видимо на этом пакете услуга недоступна.

Добавлено через 1 минуту
зы тебе в эту тему
 
Останнє редагування:
Зверху