Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А разве они не должны за 2 недели (или сколько там) предупредить?

За 2 недели они обязаны предупреждать об изменениях вашего тарифа. Пока для Вас условия прежние. Новые тарифы анонсировать не обязаны.

Добавлено через 2 минуты
Заткнитесь уже! Как " бабы " чс.

А что вы такой нервный?. Не интересно не читайте.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
andre005, 1 числа все будет не спешите
 
Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Лучше закрыть тему, пока не появится информация.
а пар кудой изливать (ночь не поможет:))? Сейчас можно всё что угодно гадать-предполагать и гневаться, 1-го жовтня - усьо, факт, а кому "инфаркт"...
Ценник овер 100 грн/месяц давным давно принял, вопрос по наполнению. Может быть, все-таки, в принимающей голове решения что-то щёлкнет и снизойдёт....
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Молитесь, чтобы в контрактах оставили безлимиты. А то одна "бабуся" пошептала, что в самом младшем могут и не оставить... Корпе вроде резать не будут.

А с тарифов 2017-2018 года когда-то же сгонят... Вот сюда...
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
А с тарифов 2017-2018 года когда-то же сгонят...
Скорее всего, первыми сразу же переведут самую старую линейку ТП "Безлим"(что была до 04.10.2018г., там где ТП "Безлим разговоры" с абонкой 55 грн.) Так что, об этом нужно предупредить знакомых!..;)
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
goga, я о возможных догадках в тарифообразовании, может кто близок к телу моргнёт о
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар
=================
ну что ж, такая судьба. Для примера: ВФ со 28 днями набедокурил, принял последствия и всё вернул взад досрочно ))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Молитесь, чтобы в контрактах оставили безлимиты. А то одна "бабуся" пошептала, что в самом младшем могут и не оставить...
Вони не посміють це зробити. Бо інакше...Розбігуться по MNP люди. В минулих лінійках тарифів ще не було MNP.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Captain, багато - це скільки? В мене, наприклад, кожен день близько 60 хв розмов (1800 хв на місяць), і це тільки по справах/роботі я враховую, бо якщо з родичами про "яксправи" побалакати, то це я не рахую, можна вибрати час та місце, й через месенжери "безкоштовно" дзвонити.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху