Smart Line від Укртелеком

Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Если работает с зарубежных адресов - то утк нарушит закон, который сам лобировал
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Orion, це теорія, а Maxxx, запитав з практичної точки зору.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Можно под хайдом
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Можливо некоректне питання: через 2ж працюватиме?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
monter, точно що некоректне.. Якщо інші SIP працюють, то і цей буде працювати. Якщо ні - то ні. :)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Якщо я правильно зрозумів, поки у Черкасах не з'явиться 3ж, сенсу підключати його немає.
І питання: чи працюватиме на двох смартфонах одночасно?
 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
А вот если городской подключен, к примеры, не в Киеве, то какой номер дадут?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Marius, Міський номер на мобільному – це сучасний фіксований цифровий телефонний зв'язок із підключенням телефонного обладнання споживача до мережі Інтернет і виділенням місцевого телефонного номера у форматі 0ХХ-1234567, де 0ХХ – це код вашого міста чи області.
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Підкажіть, в умовах пише, що
* Для існуючих абонентів ПАТ «Укртелеком», які користуються домашнім телефоном на тарифному плані «Домашній Безлімітний» – до трьох номерів на одного абонента.
** Для існуючих абонентів ПАТ «Укртелеком», які користуються домашнім телефоном на тарифному плані «Домашній Базовий», «Домашній Мінімальний», «Спільний Базовий» або «Спільний Мінімальний» – до трьох номерів на одного абонента.
Це 10 грн за всіх 3 абонентів, чи з кожного? Я щось не можу розібратися

Добавлено через 6 минут
Заказал всего 3 номера. По 10 грн. в месяц за каждый
Уже розібрався:(
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
На проводном номере украли кабель. Попросил специалиста Укртелеком, чтобы он поставил переадресацию на SmartLine, он все сделал и теперь я не пропускаю звонков.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
На проводном номере украли кабель. Попросил специалиста Укртелеком, чтобы он поставил переадресацию на SmartLine, он все сделал и теперь я не пропускаю звонков.
В Киеве украли? Может поставь ограничение, чтоб не назвонили и не заказали очередной номер SmartLine.
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
А сколько оно трафика жрет скажем за 10 минут разговора? (хотябы приблизительно)
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Звоню довольно часто, за 3 недели исчерпал 62 мегабайта.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Послуга надається в рамках маркетингового дослідження «Твій міський номер Smart Line!» у період з 01.09.2016 по 31.03.2017.
То номер буде працювати тільки до цієї дати? Чи потім змінять абонплату?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
monter, инфузория по телефону мне поведала, что якобы подключение до 31.03.2017 открыто, а потом подключиться будет невозможно.

Так ли это - я не знаю. Самому интересно.

На сайте они убрали всю информацию про эту услугу, оставив лишь рекламные картинки, а всю инфу дают инфузории по телефону.
 
Зверху