LTE 700

Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Podczas Światowej Konferencji Radiokomunikacyjnej (WRC-15) Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU), która odbywa się w dniach 2-27 listopada w Genewie w Szwajcarii, podjęto kluczową decyzję jeśli chodzi o pasmo 700 MHz- tak zwaną drugą dywidendę cyfrową.

Zgodnie z decyzją, częstotliwości w pasmie*694-790 MHz*w Regionie-1 ITU (Europa, Bliski Wschód, Azja Środkowa) zostaną przeznaczone na*mobilny Internet.

http://m.satkurier.pl/122205


В двох словах : другий цифровий дивіденд віддали під мобільний інтернет. LTE700 бути, можливо навіть у нас
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
poptab, для LTE700 нам надо выключить ТВ начиная с 47 ТВК. Учитывая, что мы аналог никак отключить не можем или освободить хотя бы метровый диапазон, то думаю, про LTE700 даже заикаться не стоит :(
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Польша вроде около года назад потушила аналог, постепенно, по несколько каналов, потом совсем потух.
Да и причем тут ЛТЕ к нам? Имхо, тема на закрытие.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Причому тут Польща? Стаття польською та подія на СВІТОВІЙ конференції - речі різні
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Забыл добавить, диапазон LTE700/1700 есть в штатах, что позволит штатовский полудохлый металлолом в виде модемов и роутеров юзать в Польше, возможно, как пишет автор темы, в Украине, как было в случае с СДМА телефонами.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Причому тут Польща? Стаття польською та подія на СВІТОВІЙ конференції - речі різні
Так чому ви подеєте посилання з польскої веб-сторінки,а не з української чи російскої, якщо це світова конференція?

Добавлено через 1 минуту
Полудохлий металолом - це всі айфони?
Так, якщо вони "в їдеальному стані без пробігу по Україні" за пісят баксів :D
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Тому що я читаю польською і перше місце де я натрапив на цю інформацію - був польський ресурс. Хочете читати кирилецею - шукайте переклад
 
  • Like
Реакції: r5t
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Тому що я читаю польською і перше місце де я натрапив на цю інформацію - був польський ресурс. Хочете читати кирилецею - шукайте переклад
Я розумію, що ви володієте польською, як і певна частина львівян, я теж її знаю, але ви про інших подумайте, що не всі пшекати уміють.
Не буду з вами сперечатися, по темі - як "увікнуть" 700 на ЛТЕ, маю один прийстрій, який куплений по ціні злому, перевірю, чи "ловить", а модератори розберуться з суперечками.
 
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
kaev, да выключить телевидение и перевести его полностью на спутник)) все равно его не смотрю лет так 10)
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
reolad, ты, может, и не смотришь, но вот на северо-юго-востоке этого явно не стоит делать
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
А цифровые ТВ каналы, которые уже есть сегодня, затрагивают диапазон 700? Было бы неплохо если б и американский бенд внедрили у нас.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
poptab, для LTE700 нам надо выключить ТВ начиная с 47 ТВК. Учитывая, что мы аналог никак отключить не можем или освободить хотя бы метровый диапазон, то думаю, про LTE700 даже заикаться не стоит :(
Не думаю, що це стало б великою проблемою для нас. Головне позбутися аналогу, тоді звільниться необхідний частотний ресурс на який можна буде перевести цифру. В тій же Польщі зараз під DVB-T активно задіяні частоти вище 47 ТВК (навіть в Варшаві), тож і їм не вдасться уникнути конверсії частот, якщо надумають запустити LTE700
 
Зверху