Подлог документов от Укртелеком

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Для меня появилась хорошая новость

Пообещали прислать платежку в феврале с корректировкой за "вызов мастера". Посмотрю по факту. Еще ожидаю ответ на письменное обращение.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Тому, суд в 100% випадків, якщо не порушені строки подання скарги до суду, такі скарги задовільняє, виносить постанову про зобов'язання поліції внести відомості до ЄРДР, відкрити кримінальне провадження, розпочати слідство (а значить - допитати\опитати винного і причетних).
Мабуть не постанову, а ухвалу, бо згідно зі згаданим тобою КПК України постанови виносить слідчий, а суд - ухвали та вироки.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Отримав перший рахунок від УТК. Приємно здивований, все вірно, нічого зайвого. Підключення послуг + абонплата прапорціонально від дат підключення.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Tsa, спасибо, что проинформировали. Не забывайте посмотреть и следующий счет, так как сюрприз может быть в следующем счете. К слову, я всегда проверяю счет перед оплатой.

По теме:
Укртелеком убрал ошибочное начисление. Что они между собой решили и наказали ли мастера - неизвестно.
Все это было не из-за денег, а из-за наглой подделки подписи.

p.s. Отправил заказное письмо в Укртелеком, их ответ я до сих пор не получил. Интересно, что будет в ответе.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
я всегда проверяю счет перед оплатой
Я завжди так роблю.

их ответ я до сих пор не получил
в 30-ти денний строк від дати отримання мають відповісти, можуть надіслати лист про те що потрібно для відповіді більше часу, але все це в 30-ти денний термін.

что будет в ответе
скоріше за все буде багато букв без змісту, нічого важливого для тебе.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Ты прав, по сути они не ответили. Этого мастера знают не по наслышке сотрудники Укртелекома: другой мастер сказал, что этот мастер все делает через одно место и на него очень много актов.

Цитата из бумажного письма:
У відповідь на Ваше повторне звернення щодо зняття коштів за виїзд майстра повідомляємо.
За результатами розгляду звернення було прийнято рішення зняти з оплати 60 грн. з ПДВ за виїзд майстра. Коригування коштів виконано у січні 2017р.
Сподіваємось на порозуміння та довготривалі взаємовідносини.
 
  • Like
Реакції: al-m
Зверху