Smart Line від Укртелеком

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Для абонентів (фізичних осіб), які користуються іншими послугами фіксованого телефонного зв’язку товариства (за винятком абонентів, які користуються послугами фіксованого телефонного зв’язку тільки за тарифними планами Smart Basic та/або Smart Full), до трьох номерів на одного абонента.
Уже знову можна підключати три номера?
 
Реєстрація
30.01.11
Місто
Киев
Телефон
HTC Desire 400, Nokia C2 (4 SIM)
Три номера по 10 грн.? Или по 60 грн. за номер?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Lemke, обновил 1 пост.

8. При заказе SIP-номера SmartLine через колл-центр 0 800 506 800 номеру выдается категория 7, категория не предоставляет возможность звонить на международные направления, но предоставляет возможность звонить по Украине на мобильные и стационарные, на 700, 800, 900. Подробнее.
7
Квартирні, організацій.

Надаються послуги зонового, міжміського телефонного зв'язку через АМТС та комутаторні зали. Надається доступ до послуг типу 700, 800, 900 через АМТС (ОПТС).

Не надаються послуги міжнародного телефонного зв'язку через АМТС та комутаторні зали. Тимчасово не надається доступ до послуг типу 700, 800, 900 через комутаторні зали.

Установлюється згідно з письмовою заявою споживача.
Мне очень понравилась категория 5, которую я могу установить на 3 свои номера SmartLine + на стационарный.

9. В связи с работой вируса Петя, с 27.06.2017 звонки не тарифицируются, не видно факт звонка в детализации на сайте http://my.ukrtelecom.ua !!!
 
Останнє редагування:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Заходив сьогодні у абон відділ, хотів підключити номер. Сказали, що міські номери (не 0892) тільки для юридичних осіб.
Хто в курсі?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
monter, Вы им говорили, что у Вас дома тариф "Домашний безлимитный" и Вы хотите подключить SmartLine с кодом города?

С 01.08.2017 ссылка услуги SmartLine на официальном сайте Укртелеком переводит на какие-то услуги для бизнес абонентов.

Позже в этом посте напишу что мне удалось узнать.

UPD. Бла-бла-бла по номеру 0800506800 говорит, что в Черкассах можно подключить номер с кодом Черкасс SmartLine.
 
Останнє редагування:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Tsarsky, центр обслуговування і кол-центр - це як ліва і права рука, які роблять одну справу, але це руки різних людей :)
По суті: у ЦОСі хлопець дивився у загальну і внутрішню програми і сказав, що тільки для юридичних.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Щойно з ЦОА УТК (Київ, вул. Ісаакяна). Зайшов відключити АДСЛ, акція на який закінчилась. Ось тут і почали мені оператор, а далі і його начальник по ЦОА розповідати байки, що інет можна відключити і тоді Smart Line також буде відключений, потім почали фантазувати на тему що в мене SIP-лінія, а не Smart Line. Далі ще більше фантазії - що в мене Smart Line від Укртелеком, який з геолокацією, а він без АДСЛя не працює.
Попередив їх щоби не робили струс повітря дарма, відкрив сторінку по Smart Line з офсайту УТК, ткнув під ніс, взяв бланк заяви, заповнив. За 1 хв. оператор повідомив, що інет відключено.
П.С. Як завжди - будь яку гарну ідею може спаскудити останній виконавець.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Если приостановить стационарный телефон, по какому тарифу будет предоставляться SmartLine?
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
56.50 грн. І це при тому що їх треба нахлобучити на цю операцію.
 
  • Like
Реакції: volf

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Tsa, странно. Девочка по телефону ответила мне, что если "поставить на паузу" стационарный телефон, то я буду платить за SmartLine 30 грн. (за 3 номера вместе) + 10 грн. за паузу.

Выгодно!
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Николаев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tsa, странно. Девочка по телефону ответила мне, что если "поставить на паузу" стационарный телефон, то я буду платить за SmartLine 30 грн. (за 3 номера вместе) + 10 грн. за паузу.

Выгодно!
Не правда. После постановки на паузу основного номера, сип будет стоить 56 грн с копейками за один номер. Лично проверено, но правда у меня был только один сип-номер. Тоже думал сэкономить, не вышло...
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
volf, выходит, меня девочка "бла-бла-бла" обманула. Спасибо!

[MENTION=1722]Tsa[/MENTION], я купил Cisco ATA 186, теперь мой аналоговый мультимедийный телефон превратился в SIP и мне на страшны кражи кабеля :D

2.2. Укртелеком зобов’язується у разі виявлення використання Послуги «Smart Line від Укртелеком» за цією Угодою з наданим Абоненту у користування номерним ресурсом поза межами встановленої Національним планом нумерації України номерної (географічної) зони (зони нумерації) на території України, в односторонньому порядку без попередження припинити Абоненту надання Послуги «Smart Line від Укртелеком», що використовувалась з порушенням використання номерного ресурсу.
2.3. Укртелеком має право у разі виявлення нетипового навантаження на телекомунікаційну мережу Укртелеком, спричиненого Абонентом або різкого зростання трафіка Абонента, або у випадку встановлення нецільового використання телекомунікаційних послуг Абонентом, без попередження тимчасово припинити надання Абоненту Послуги «Smart Line від Укртелеком» та інших телекомунікаційних послуг, що використовувались не за цільовим призначенням.
2.4. Абонент зобов’язується використовувати Послугу «Smart Line від Укртелеком» з наданням місцевого номеру тільки в межах виділеної номерної (географічної) зони населеного пункту зазначеного у Замовленні Послуги «Smart Line від Укртелеком».
2.5. Абонент зобов’язується використовувати Послугу «Smart Line від Укртелеком» з наданням номеру з кодом «892» тільки в межах території України.

Если у меня SmartLine 044290**** (Киев), а я использую его из Ирпеня, Львова, Монако, то меня могут лишить услуги?
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Если у меня SmartLine 044290**** (Киев), а я использую его
практично хоч з США чи Зімбабве, аби не в крупних комерційних цілях.
Але згідно з п.п. 2.2-2.5 можуть припинити надання послуги в односторонньому порядку без варіантів на подання до суду абонентом.
Мені дивно як вони не прописали лише дозвіл на користування SmartLine лише через інтернет від УТК.

Добавлено через 4 минуты
- цінник на б/в модель дуже приємний. Може я куплю родичам пару.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
В СмартЛайне можно настроить отображение своего городского домашнего при исходящих звонках?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Nikitos, у УТК все туго, бо твій стаціонарний це одна галактика, а СІП - інша. Вони недосяжні і не перетинаються одна з одною. Я сам не розумію, чому вони в СІП не заводять стаціонарні номери, просто відключити від АТС до якої він належить, та перепрописати маршрут. Все. Ввели б вони таку опцію - клієнтів на відключення було б меньше.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
А як у SmartLine справи з встановленням переадресації за умовами відсутності відповіді / відсутності авторизації / безумовної переадресації на мобільну нумерацію по Україні?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Tsa, в рекламе SmartLine указано, что номером можно пользоваться в отпуске там где пальмы (другие страны?!), но запрещают в других странах пользоваться.

Cisco ATA 186 я купил новую за 500 грн. Продавец настроил, но в работу не пустил.
Один телефон в квартире работает стационарно, а другой - через Интернет по SmartLine.
Если украдут кабель - буду звонить через Интернет, если пропадет свет - по стационарному.

Переадресация работала раньше четко. Сейчас не проверял.

p.s. Я сделал так: звонок идет на стационарный, на котором есть черный список. Если номер в черном списке - отбой. Если номер отсутствует в списке - звонок идет, потом по не ответу переадресовывает на кухню на номер SmartLine.
http://i.piccy.info/i9/10b977f1b9fa7268cb10cf190ed319be/1502231521/170069/1062779/smartline.jpg
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
У кого работает услуга "Параллельный дозвон"?
 
Зверху