Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
у мене на XIAOMI Redmi Note 4 я примусово відключив LTE/VoLTE (через налаштування та прямим коригуванням файлів налаштувань), що дає значну економію батареї
У чому різниця між цим і ввікненням в налаштуваннях "Предпочтительно 3G" ?
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
...регистрирую устройство принудительно в сети LTE от Beeline RUS (в другие не пускает; карточка USIM) и сообщает об успешной регистрации. После вижу, что нет антенны...
...я примусово відключив LTE/VoLTE...
Samsung...а при чому технологія VoLTE...[/url]
Ви ж самі написали, що зареєструватися в мережі LTE не вдалося!
У своїй відповіді я вказав "LTE/VoLTE" і мав на увазі, що у мене відключено все, що пов'язано з LTE, а не тільки VoLTE (через стандартні налаштування - VoLTE, через коригування build.prop - цілий набір ключів типу lteOnCdmaDevice, mtk_lte_support, mtk_volte_support, mtk_vilte_support)

У чому різниця між цим і ввікненням в налаштуваннях "Предпочтительно 3G" ?
Мабуть вказаний Вами режим не виключає використання якихось ресурсів на LTE. Не знаю як на інших моделях телефонів, але на моєму ці маніпуляції дали найбільшу економію заряду батареї
 
Реєстрація
03.05.10
Місто
Херсон
Да какая разница? Туда, всё равно, ничего нормально не записать.
Это может быть актуально только для очень старых кнопочных телефонах, но им то и USIM карта не нужна, как бы.

На современных всё в памяти и облаках. Быстрее, больше, удобнее и надёжнее, чем на SIM.

Да, я понимаю, но предпочитаю хранить телефонную книгу на SIM-карте, так как телефон Nokia 6310i и менять не собираюсь, если его разобью, то информация останется на симке.
Сейчас симка Киевстара Base сдохла, а там было 100 номеров (2001 год), вот и думаю сколько будет на новой, а то 100 номеров уже не хватает.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Ви ж самі написали, що зареєструватися в мережі LTE не вдалося!
У своїй відповіді я вказав "LTE/VoLTE" і мав на увазі, що у мене відключено все, що пов'язано з LTE, а не тільки VoLTE...
У мене Xiaomi Redmi 3 і режим LTE я не відключав, тільки відключенний через стандартны налаштування VoLTE.
У цьому ж телефоні карта МегаФон чудово реєструється в мережі 4G, а Київстар -- ні. Звідси оператор ще не підтримує цей стандартарт.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Да, я понимаю, но предпочитаю хранить телефонную книгу на SIM-карте, так как телефон Nokia 6310i и менять не собираюсь, если его разобью, то информация останется на симке.
Сейчас симка Киевстара Base сдохла, а там было 100 номеров (2001 год), вот и думаю сколько будет на новой, а то 100 номеров уже не хватает.

Ну так то всё понятно, как и говорил, актуально для владельцев старых устройств :)

Добавлено через 1 минуту
У мене Xiaomi Redmi 3 і режим LTE я не відключав, тільки відключенний через стандартны налаштування VoLTE.
У цьому ж телефоні карта МегаФон чудово реєструється в мережі 4G, а Київстар -- ні. Звідси оператор ще не підтримує цей стандартарт.

Что-то мне подсказывает, что у КС он просто отключен на уровне серверов.
Аналогичным образом у 3mob в сети Vodafone UA ограничение в 8 Мбит/с стоит - старое оборудование или программно. Насколько я помню, регистрация происходит всё равно через родного оператора.
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Сделал замену микро сим на нано 4G Ready в Львовском офисе на проспекте Шевченка 8.
Девочка консультант сходу задает вопрос у вас есть на счету деньги на оплату услуги, говорю - надо бесплатная замена, следующий вопрос вашей сим карте не больше 2 лет, так как гарантийная замена до 2 лет, начинаю ей объяснять что мне не нужна никакая гарантийная замена, мне нужна БЕСПЛАТНАЯ замена формата сим карты. Цитирую оф.сайт КС , где все написано что это бесплатно. (У меня старая сим рабочая, и на ней видны цифры кода).
Короче получаю сим бесплатно.
А теперь вопрос. Это целенаправленная политика компании "продавать" бесплатные сим карты ? Или может невежество отдельных консультантов, хотя почитал эту тему, эта проблема массовая и во многих городах.
С таким мошенническим подходом к замене сим карт, киевстар портит себе имидж, становиться мелочным и начинает походить на одного другого оператора (с платной конференц.связью, платой за отчет смс, платным колл цетром и прочим).
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Sanёk, Капитошка, на протязі серпня міняв три сімки в різних ЦОА Києва та Білої Церкви. Заміна форм фактора, сімкам 10+ років. Все безкоштовно і без питань.
Але згоден, КС - гавно :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sanёk, це така політика окремих нечистих дилерів Київстара. В Миколаєві (Львівська обл) так і не пробив броню "офдилера". А в тому самому місці, де тебе намагалися нажухати, відразу обміняли без зайвих запитань.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Вот какое сообщение получил (корпоративный контракт)

Шановний Координаторе!
]
Маємо для Вас хороші новини.

Починаючи з жовтня, ми спростили процедуру по заміні SIM-картки. Відтепер Вам не потрібно оформлення заяви та довіреності.

Для виконання процедури, Вам необхідно звернутися до контактної лінії для координаторів 0 800 303 466 та повідомити наступну інформацію:
° номер абонента, за яким необхідно провести заміну SIM;
° ФIO абонента-отримувача SIM;
° серія та номер паспорта абонента-отримувача SIM.
°
При зверненні до магазину, абоненту необхідно мати при собі паспорт, назвати номер координатора та код ЕДРПОУ компанії.
Дякуємо, що Ви з нами!
 
Реєстрація
12.01.14
Місто
Львів
А у Вас LTE в телефоні активовано? Ось, наприклад, у мене на XIAOMI Redmi Note 4 я примусово відключив LTE/VoLTE (через налаштування та прямим коригуванням файлів налаштувань), що дає значну економію батареї

Та ж проблема, теж вимкнув. Чи ця нова картка USIM вирішує проблему LTE на note4 (не знаю про інші телефони) ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Сьогодні міняв сімку 3 форматну на 4G ready. Заміна була безкоштовна. Поки стояв у черзі чоловік 5 теж міняли/відновлювали сімкарти, всі видавали з 4G ready.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Яку причину заміни назвав, що зробили безкоштовно?

Сказав, що сигнал почав часто пропадати. Без зайвих питань дали заяву на заміну сімки підписати і видали нову з 4G ready.
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
Сьогодні міняв сімку 3 форматну на 4G ready. Заміна була безкоштовна. Поки стояв у черзі чоловік 5 теж міняли/відновлювали сімкарти, всі видавали з 4G ready.
Водафон теж видає сімки з написом 4G ready. Міняв обох операторів в 1 день.
 
Зверху