Побажання до розвитку форуму

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
sts7, а ти про це, ну так і зараз допомагають, як і раніше. Мені тут штуку гривень інтера продали на початку місяця, і чекав юзер 2 тижні, поки я оплатив, я його зразу попередив що 15-16 скину, от і оплатив, так що довіра ніде не пропала, не потрібно вигадувати.

Ось воно і допомога боком вилазить.
 

Вкладення

  • Допомога.PNG
    Допомога.PNG
    53.3 КБ · Перегляди: 83

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Давай так - если у тебя есть желание, опиши полностью ситуацию, из-за которой разгорелась драма
Короткий переказ серіалу Леся+Рома Андрій+Рома:
1. свого часу Роман трохи забарижив, коли купив в Андрія номер за одну ціну, а продав хотів продати в 4 рази дорожче тут же в маркеті. Андрій висловив йому своє "ФЕ", але замість того щоб пробачити малому пацану той проступок (або просто забити) записав собі на підкорку.
2. Роман чесно визнає, що зірвав куш. Однак причини вибачатися перед Андрієм за це не бачить, так як кидалова при цьому не відбувалося.
3. Замість того щоб поберегти свої нервові клітини, і забути ту історію - Андрій регулярно по дрібницях шпиняє Рому, наприклад за дрібні граматичні помилки.
4. В одній з тем один кілька не дуже толерантних форумчан почали тролити Романа за його недосконале володіння українською мовою. І прямим текстом запропонували йому говорити і писати російською.
5. Роман не витримав постійних шпильок, і виговорив всім, як він ставиться до шпильок на рахунок його володіння мовою (зауважу, дуже вічливо, я би на його місці кілька російських міцних аналогів би при цьому вжив). Однак при цьому він побіжно згадав Андрія, оскільки той приблизно в той же час так само його шпинькав, але в іншій темі.
6. Андрій зрозумів, що то наїзд в його сторону, і повторно виклав на загальний розгляд всю історію, причому при цьому не дуже добираючи слова і вишпортуючи саму брудну білизну з історії.
7. Підключилися глядачі, які почали підкидувати дрова у вогонь для збільшення видовищності своїми коментами і далі розпалювати суперечку.
8. Роман не хоче, щоб його в результаті зачмирили і можливо забанили (по крайній мірі таке бажання проглядається з тексту Андрія) і тому по можливості прояснив майже всі закиди, щоправда дещо обійшовши деякі нюанси (які задля справедливості Андрія взагалі не стосувалися). Знижку на малолєтство під час тих подій ніхто не Роману не дає, і всі прикидуються ангеликами, які в житті нічого поганого (навіть не усвідомлюючи) не робили.
9. Так як натовп все рівно вимагає жертв, цькування Романа продовжується.
Пропоную:
1. [MENTION=64]Alex[/MENTION], закрий поки-що тему, бо тут гівно бурлити буде ще довго.
2. Для задоволення плебсу і враховуючи не всю правду від Романа - місяць рід-онлі, може трохи всі заспокояться.
3. Так як Андрій неодноразово відкритим текстом зловживав матом, а також для того щоб остив - також рід-онлі (термін на розсуд модераторів).
4. Роман публічно просить вибачення в Андрія за той інцидент (я думаю він вже дорослий, і не всю чесність тієї історії розуміє).
5. В подальшому хлопці ставлять один одного в повний ігнор.
ПС Виправив. Роман, черга за тобою
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Dfg, 1) не продав, а мав наміри продати, НОМЕР до цього часу в мене.
Просити вибачення не буду!!! Мене обзивають, а я ще вибачатися, може ще кому, що зробити.
8. Роман не хоче, щоб його в результаті зачмирили і можливо забанили
Мені пофіг, хто мене типу "чмирить", він показує лише свій рівень вихованості і освітченості.
3. Так як Андрій неодноразово відкритим текстом зловживав матом, а також для того щоб остив - також рід-онлі (термін на розсуд модераторів).
Навіть карти за це не дали йому, а міні напостой ліплять.
Така ситуація не тільки в мене, тут багато кому несправедливо влітало.
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Kristal, тобі скільки років? Я не кажу тобі просити вибачення за мову. За те що обманув, що купуєш для себе. Пора уже перерости юнацький максималізм і гординю
 
  • Like
Реакції: ed4t

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Dfg,Я за мову і не писав, я за ситуацію про сімки, навіть якщо б мені було 42 роки, як і Андрію, вибачатися не буду, за що??? Те що мене оскорбляють, я маю підлизати, " вибачте мої любі, я більше не буду" Що не буду, коли не буду, води сплило знаєш скільки за ці 6 років.

Добавлено через 2 минуты
Dfg, Де докази, що я просив для себе, і це взагалі з іншої історії, там де знижка типу 25 була, при тому що на аукро було ціна 75, а у маркеті 100, а так як мене в аукро ще і впомині не було, то попросив купить через форум, але по ціні що на аукро у Андрія була, наче так це пам'ятаю.
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Kristal,
За те що обманув, що купуєш для себе
Роман публічно просить вибачення в Андрія за той інцидент
Пора уже перерости юнацький максималізм і гординю
і тільки за це.
Хоча якщо тобі
,
це може закінчитися зовсім іншим сценарієм, ніж я пропоную
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Dfg, Ти впевнений, що я обманув, і казав що номер для мене??? Чи тільки зі слів Андрія, ти думаєш у деталях пам'ятає що було 6 років тому, та воно йому нафіг не потрібно, він основне пам'ятає і достатньо.

Добавлено через 1 минуту
Dfg, Куплю на базарі штани, і тут же на базарі стану продвати на 100 грн дороще, а казав продавець, що покупець собі брав, а тепер продає, як же я обманув продавця, який я поганий. А той підходить і каже, це не по моїй моралі йди на свій черкаський форум продавай в 3 рази дороще, а тут же свої постійні покупці. ти обманюєш їх, бо хоч продати дороще ніж я продав. Ну ок, ладно продамо в 2 місці, так ці штани вже сниться будуть, коли про них нагадують і докоряють.

Я Андрію побажав всього хорошо, і попросив, щоб він про мене забув, і ми з ним не спілкувалися.
 
Останнє редагування:

Crow

Заблокирован
Реєстрація
20.01.16
Місто
Днепропетровская обл.
Телефон
fly 442
Dfg, та ну, "по малолетству", годы прошли, ничего не изменилось. Мне больше интересна та цитата, где он зухвало розповів про кинутую кажется девочку и непонятная там какая-то история -истории с успешно отжатыми номерами, эх, где же ты кувертивый со своей магией находить и предъявлять посты годовых давностей ? Потому что я много чего читал, и про триала, но ни на разделы ни темы памяти нет. Где-то между 11 и далее годом 12-13м. Если эта тема конечно, кого-то волнует, кристалу везет что у андрюхи есть понятия чести и он сам ничего, похоже не рассказывает, но вот разнобой в показаниях 11го и 16 года - вот это уже, к бабке не ходи, значит не все там чисто, и эта тема вообще не раскрыта.
Хотя, может ты и прав, ну что возьмешь с 16 летки малолетнего, ну молодой был, голова дурная, да ? А тут нашел форум, и инфу про "кидалы" использовал совершенно в другом русле, ну с кем не бывает. :D Понять и простить (с) :D .
 
Останнє редагування:

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Роман, ти хороший пацан. Але гординя тебе погубить.
Ладно, бувай, я замахався тобі щось пояснювати і йду геть з цієї теми

Не гординя, просто так не потрібно робити, якби він написав без матів в мою сторону, ще можна терпіти. Але не справедливо, чогось ти не написав, щоб і він вибачення поросив, може було б поіншому, потисли руки і розійшлися.

Добавлено через 3 минуты
Я думав що кінець теми наступив коли Андрій написав - Амінь.

Добавлено через 5 минут
Crow, що ти можеш говорити про 11 чи 12 рік, коли тебе тут ще не було, тобі писали, напиши свій нік старий і за що забанили.
 
Останнє редагування:

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
эх, где же ты кувертивый со своей магией находить и предъявлять посты годовых давностей ?
ммм.. Скажи-ка дядя, ведь недаром.. зачем ты палишься? Опять в свою альтернативною реальность затянуло? Ведь и третий бан можно также легко заработать.. :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Всі звертають увагу тільки на відносини Андрюха-Крістал, але про крадіжки двох номерів Крісталом чомусь замовчуються. Но то таке, кожен бачить, що хоче.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Всі звертають увагу тільки на відносини Андрюха-Крістал, але про крадіжки двох номерів Крісталом чомусь замовчуються. Но то таке, кожен бачить, що хоче.

Не, ну почему, упоминалось несколько раз. Никто просто не хочет развить тему. Да и выше Кристал отписал, что вроде как за всё было заплачено.
 
  • Like
Реакції: Dfg

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Кочевник, За перше сказане раніше, і оплачені гроші, другий куплений також за гроші не малі на той час. Так що будь спокійний, там все ок.
Скрін видалено, кочевник побачив.
 
Останнє редагування:

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Crow тобі третій раз питання задаємо, ким був на форумі в 2011-12 роках, за що забанили???
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не, ну почему, упоминалось несколько раз. Никто просто не хочет развить тему. Да и выше Кристал отписал, что вроде как за всё было заплачено.
Спочатку було саме вкрадено, а потім вже якимось чином врегульовано. Сам факт крадіжки це не скасовує.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Спочатку було саме вкрадено, а потім вже якимось чином врегульовано. Сам факт крадіжки це не скасовує.

Таким великим чином, людина позвонила, я зразу гроші запропонував, оплатив і норм, питали чи не потрібні ще номерки для покупки, якось так. Претензій за 6 років не пред'являла, ще й задоволена була, що норм грошей заплатив за кусок пластіка.

Добавлено через 3 минуты
Crow тобі четвертий раз питання задаємо, ким був на форумі в 2011-12 роках, за що забанили???
 
Останнє редагування:

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
людина позвонила, я зразу гроші запропонував, оплатив і норм
но
Сам факт крадіжки це не скасовує.
-------------------------

Толпа жаждет подробностей
Кристал надолго запомнит Фиделя Кастро и дату его смерти ...
 
Зверху