Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ПотапаПапа, у тебя же терминал, подойдет что угодно, тем более родной RDP-клиент от MS есть.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
И всё-таки смотрю на леновы 900-13 и 700-14. Не очень понимаю, как они одновременно могут быть говно и так массово и с такими хорошими отзывами продаваться на западе.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Есть леново Е330 в пользовании больше 3-х лет. Сразу добил памяти до 16.
Используется по 12-16 часов/ 365 дней. Постоянно носится туда-сюда. Никаких замечаний. Трекпоинт рулит ;)
 
Реєстрація
02.04.12
Місто
Николаев Львовской обл.
Порадьте. Потрібно 2 ноута.
1. Мені в авто, водій на грузовику в Європі, в першу чергу фільми (режим ТАХО святе, часу хмара на вихідні, нема чим вбити), ну нет і можливо якісь докумети ворд, ексцель, я на грузовик сів після 20-років роботи по банках, казначайстві, то маю файлики всякі, які час від часу редагую/дивлюся. Схиляюся до б/у, 11-14 дюймів.
2. Дочці- студентці, філологу. Сильних задач не буде.пошта, офіс, нет, кіно, музика прості ігри. Тут однозначно новий -хочу подарувати. 14-15 екран, більший і вона не хоче, подружки мають, незручно носити, придавила уже екранодна.
Шукати в Німеччині, чи в Украіні. За межами Німеччини часто теж буваю.
Може хто знає місця де?
Знайшов таке m.notebooksbilliger.de/g/?action=categoryfilter&filter=new&landingpage_id=&category=1&limit=10&sort=price&order=asc
Не знаю правда як заплатит/забрати. Хвба попасти в магазин їх самому.
Може хто порадить
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
1. Мені в авто, водій на грузовику в Європі, в першу чергу фільми (режим ТАХО святе, часу хмара на вихідні, нема чим вбити), ну нет і можливо якісь докумети ворд, ексцель, я на грузовик сів після 20-років роботи по банках, казначайстві, то маю файлики всякі, які час від часу редагую/дивлюся. Схиляюся до б/у, 11-14 дюймів.
Планешт и блютуз-клава...
 
Реєстрація
02.04.12
Місто
Николаев Львовской обл.
Ага, Asus 10, пішло при зарядці високий ток, згорів, може не материнка. Та й фільмів б зо 50. Там ще й навігатор був. Тепер на службовий молюся. Як то все зчряджати. То ж не вдома. Думав тоже все просто. Тут кусок дроту проблема. Мають в фурах в основному ноути, або сатиліти.
https://m.notebooksbilliger.de/;searchCategory=1;searchResult=true/lenovo+110+15ibr?version=2
Це нормально?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.15
Місто
Штутгарт
Телефон
 5s, 6+, 6s, xr, ipad mini 2, ipad air, ipad pro 12.9
А вот меня иногда пробивает погамать в игры моего детства (эпоха империй, цезарь/фараон или герои 3). Посоветуйте мелкий бук в бюджете 150-200 баксов. Возможно планшет с клавой
Зы - бонус запрос - иногда гамаю в team fortress 2. Если на средних настройках будет играбельно, то вообще супер
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ага, Asus 10, пішло при зарядці високий ток, згорів, може не материнка.

Тому що треба було через інвертор заряджати, згорів би інвертор, а не планшет. І згорає воно із-за високої напруги, а не струму.

Як то все зчряджати. То ж не вдома.

Так само, через інвертор 12(24)-220В

Мають в фурах в основному ноути

Якщо ноутом в русі користуватися, із звичайним HDD, а не SSD - здихає дуже швидко.
 
Реєстрація
02.04.12
Місто
Николаев Львовской обл.
Тому що треба було через інвертор заряджати, згорів би інвертор, а не планшет. І згорає воно із-за високої напруги, а не струму.



Так само, через інвертор 12(24)-220В



Якщо ноутом в русі користуватися, із звичайним HDD, а не SSD - здихає дуже швидко.

Спасибі, буду знати. А прогнози по планшету які? Що могло згоріти?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Якщо ноутом в русі користуватися, із звичайним HDD, а не SSD - здихає дуже швидко.
У меня асус 1001рх с ХДД проработал 2 года, в машине/рюкзаке/сумке, в движении и без, и с сиденья улетал при оттормаживании.
При продаже прогонял тесты - хард был полон сил и здоровья.
Может, потому что еще "из старых запасов".
Хотел обновить харды - читаю отзывы, все печально. 2-3 года и дальше очень большой процент выхода из строя хдд.
Друг занимается железом, звоню ему "что взять?" Говорит, бери что хочешь, "всегравно". Если не хочешь в один прекрасный момент увидеть в системе пустоту вместо харда - или ставь рейд зеркалом, или бери энтерпрайз модельки, или раз в год продавай хард и покупай новый. Старых-добрых хардов, работающих по 5-10 летуже нет.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Подскажите, пожалуйста, какой ноут лучше купить в пределах 10 т. грн.?
Игры не интересуют).

Добавлено через 11 минут
Смотрим такой: Ноутбук ASUS X541SC (X541SC-XO014D). Что скажут Гуру?)
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
allaliu, что сказать, на эти деньги норм, но в общем - слабачок. Речь даже не про игры, он и в браузере на многих сайтах может тормозить. Лично я за эту сумму взял бы вот такой хороший б/у DELL с Европы, с нормальным Intel Core i5 процессором. Новые со старшими i3 и i5 будут уже от 15К
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
г.Рожнятов
Телефон
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Black

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
foxsat, это уже за лимитом, и даже этот проц довольно слаб.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
г.Рожнятов
Телефон
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Black
Maxxx, лучше поднакопить чем покупать откровенное дерьмо.
Если не играть в игры то проца хватит с головой(у меня два ноута на i3 процах 3 и 4 поколений), но для комфортной работы не так важен проц как наличие SSD имхо.
 
  • Like
Реакції: SDA

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
foxsat, за SSD люто плюсую, но это еще 2К вложений, плюс "потрошить" новый ноут (за цену аппарата сразу с SSD 256 вообще молчу), а вот в б/у можно без проблем поставить новый SSD и за вменяемые деньги получить отличную рабочую лошадку.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
allaliu, что сказать, на эти деньги норм, но в общем - слабачок. Речь даже не про игры, он и в браузере на многих сайтах может тормозить. Лично я за эту сумму взял бы вот такой хороший б/у DELL с Европы, с нормальным Intel Core i5 процессором. Новые со старшими i3 и i5 будут уже от 15К

Хороший б/у, нужно чтобы спец смотрел или покупать у человека,которому можно доверять.:(
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Хороший б/у, нужно чтобы спец смотрел или покупать у человека,которому можно доверять.:(

Естественно. Но результат того стоит. Конечно, это не призыв искать на OLX (там можно конкретно попасть, даже спецу), есть конторы/ЧП, занимающиеся этим целенаправленно, с большим выбором и гарантией.
 

Vad73

местный
Реєстрація
27.02.09
Місто
Gnivan'-city
Телефон
LG L70
Подскажите, пожалуйста, какой ноут лучше купить в пределах 10 т. грн.?
Игры не интересуют).

Добавлено через 11 минут
Смотрим такой: Ноутбук ASUS X541SC (X541SC-XO014D). Что скажут Гуру?)

http://allo.ua/ru/products/notebooks/fujitsu-a5120m62c5-vfy-a5120m62c5ru.html
Отличная машина с классным корпусом и начинкой - которых к сожалению сейчас уже не делают, где можно заменить всё с отличным доступом... и за не большие деньги! Не в пример тем пластиковым поделкам с планшетными процами и впаяной памятью.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Круті ноутбуки


На CES 2017 були представлені кілька ноутбуків, які інакше як монстрами (що по дизайну, що за характеристиками) не назвеш. Razer Project Valerie Компанія Razer продемонструвала ноутбук з трьома екранами! Мало того, що роздільна здатність кожного складає 4K, вони ще й висуваються автоматично. В результаті користувач бачить картинку з роздільною здатністю 11520х2160 пікселів.Шукати гроші на такий унікальний ігровий комп’ютер вагою 5 кг і товщиною майже 4 см прямо зараз немає необхідності. Razer поки не планує масове виробництво даної моделі. Acer Predator 21 X Незвичайна 9 кілограмова новинка від компанії Acer також заслуговує на увагу. Вигнутий дисплей, напевно, допоможе повністю зануритися в ігровий процес.Система охолодження включає цілі 5 вентиляторів, а особлива технологія відстеження очей дозволяє цілитися в іграх одним лише поглядом. Вартість такого дива – $ 9000..

(c)
 
Зверху