Автомобільна тема

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Новости местные, наверняка в других регионах будут тоже

З сьогоднішнього дня в Україні запроваджуються жорсткі заходи з контролю безпеки пасажирських перевезень. Таким чином, Національна поліція в Полтавській області прискіпливіше перевірятиме у перевізників:
- Ліцензії. У випадку її відсутності – конфіскація транспортного засобу!
- Якщо в перевізника буде ліцензія, але його автобус виявиться переобладнаним з вантажного в пасажирський – штраф 17 тис. грн.
Також з 27 липня на дороги України повернеться швидкісний контроль руху автомобілів. Вже найближчим часом всі екіпажі поліції отримають радари для вимірювання швидкості. Також патрульні жорсткіше контролюватимуть рух пасажирського автотранспорту на автошляхах Київ-Харків, Полтава-Кременчук, Київ-Кременчук та Решитилівка-Дніпро.


Меня на прошлой неделе хлопнули за обгон... Еду мотом по кременуцкой трассе, в паре машин от меня копы. Сплошная заканчивается, я моментально на обгон. Они включают люстру и за мной) Оказалось я провтыкал знак "обгон запрещен"...
Потом до самого Кременчуга видел еще штук 5 патрулей, бдять...
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Если будут реально штрафовать, а не работать на карман...
хотя если и на карман, но главное что жучить за нарушения, за реально опасные нарушения, а не парковку, только за.
так как на дорогах становится все опаснее и опаснее.
нужно ловить бухих и гонщиков.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Если будут реально штрафовать, а не работать на карман...
Я бы вообще дал откупную гаишникам, чтобы те всю сумму штрафа получали как премию, чтобы не было договорняков, типа я тебе 10-20-...50% штрафа налом и "досвиданя", но в то же время и дал бы возможность вздрючить гаишников за неправомерно взятый штраф. На ту же сумму "с походом" за моральный ущерб теперь уже водиле гаишник со своей зарплаты возвращает в размере 120% заплаченного водителем(т.е. водиле возврат штрафа, плюс 120% с кармана гаишника). Я не анализировал долго, есть ли здесь слабые места, но что-то такое бы замутил.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Я бы вообще дал откупную гаишникам, чтобы те всю сумму штрафа получали как премию, чтобы не было договорняков, типа я тебе 10-20-...50% штрафа налом и "досвиданя", но в то же время и дал бы возможность вздрючить гаишников за неправомерно взятый штраф. На ту же сумму "с походом" за моральный ущерб теперь уже водиле гаишник со своей зарплаты возвращает в размере 120% заплаченного водителем(т.е. водиле возврат штрафа, плюс 120% с кармана гаишника). Я не анализировал долго, есть ли здесь слабые места, но что-то такое бы замутил.
тут можно долго беседовать на такие темы.
в то же время, главное не дать им возможность "дрючить" людей выдумывая штрафы.
вобщем автоматич. система с польностью исключенным человеческим актором...вот что было бы хорошо.
камера фиксонула, комп обработал и все сделал.
а если что не так - срок на обжалование в суде сделать на случай если не тот человек сидел за рулем, "ехал с женой в род дом или прочее". и все.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Андрюх@dp.ua, прибалтийскими = литовскими. Так как эстонцев и латышей вижу крайне редко, и там скорее всего реальные нерезиденты. А вот с Литвы гонят хлам в Украину. Но теперь их уже не пускают: таможни требуют разрешение от литовской фирмы и литовской же биржи труда.
Что-то я думаю, что аналогичное могут и для "поляков" ввести.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
главное не дать им возможность "дрючить" людей выдумывая штрафы.
У меня сегодня малый (5 лет) на детской площадке выдал. Он водитель (В), другой малыш такого же возраста полицейский (П). П - "я лишаю вас прав, вы проехали на красный." В - "иди в баню, тут вообще нет светофора"
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Кто хорошо владеет ПДД, помогите. Ситуация следующая:
Повадилось одно мудло ставить во дворе нашего дома грузовой автомобиль. Не грузовой микроавтобус, а именно грузовик, старезный вольксваген. Мало того, что занимает места для трёх легковушек, так с него ещё постоянно что-то подтекает, весь двор уже засран. Есть ли в правилах какой-то пункт, запрещающий парковку грузовиков во дворах жилых домов? С ним надо именно по закону, ибо типа житель нашего дома. На все претензии один ответ - ну вы же свои легковушки ставите.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Плюхнуть отработки масла ему на порог, для начала немного, не поможет - дозу увеличить. Можно разнообразить бензином, антифризом.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Андрюх@dp.ua, по ПДД тут ничего не сделаешь.

Можно было бы организовать что-то вроде собрания ОСМД, где заставить его убирать территорию, которую он засрал своим авто. Ещё я точно знаю, что у вас есть организация "ЭкоДнепр" - их можно позвать, мол, грузовик природу загрязняет.

Ну то такое... Так-то он имеет полное право оставлять свой тарантас где захочет.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
26.2
У житловій зоні забороняється:

a) транзитний рух транспортних засобів;

б) стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями і таке їх розташування, яке утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів;

в) стоянка з працюючим двигуном;

г) навчальна їзда;

ґ) рух вантажних автомобілів, тракторів, самохідних машин і механізмів (крім тих, що обслуговують об'єкти і громадян, виконують технологічні роботи або належать громадянам, що проживають у цій зоні).
Згідно правил дорожнього руху - жодних обмежень. Що стосується засмічення території - поговоріть, не допоможе - нехай ЖЕК/ОСББ виписує штраф за забруднення.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Згідно правил дорожнього руху - жодних обмежень. Що стосується засмічення території - поговоріть, не допоможе - нехай ЖЕК/ОСББ виписує штраф за забруднення.

Вызвать экологическую службу и пожарников. Если течет с авто, не исключено,что это огнеопасное вещество. Штраф выпишут.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
ОСМД оштрафует грузовика? вы на приколе?
никто ему ниче не сделает.
разве что старое-доброе "мордобой"...
полиция вобще в импотенты записалась, чуть что - цывильно-правови видносыны - идите в суд. в других способов воздействия нет.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Стаття 139. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення

Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, трамвайних колій, технічних засобів регулювання дорожнього руху, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення та попередження інших учасників руху про небезпеку, що виникла, або невжиття посадовими особами, відповідальними за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадянами - суб'єктами господарської діяльності заходів щодо заборони руху підвідомчих технологічних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки і машин на гусеничному ходу автомобільними дорогами і вулицями, покриття яких може бути пошкоджене, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.

Порушення, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів чи іншого майна, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Одеса
Телефон
Oneplus Nord N10
Подскажите, как открыть категорию А при наличии вод. удостоверения с кат.В?
Может кто-то открывал недавно
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кулик, відвідати курси на водіння категорії А. Після них успішно слкасти екзамен на управління транспортом категорії А.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
дела давно минувших дней, преданье старины глубокой...
раньше А просто открывалась при наличии В, потом при сдаче вождения (не всегда и не везде даже его проверяли), потом при прохождении определенного количества часов подготовки в автошколе, а сейчас большой болт
 
Зверху